Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 16:43, 11 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A poza tym bossssska kolorowa i słoneczna jesień u mnie, nie mogę się oprzeć żeby jej nie fotografować...




____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:46, 11 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370





____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 17:05, 11 paź 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękna jesień, dla mnie w tym roku było odkryciem był widok przez Twoje okno i ten cudny miskant chwiejący sie na wietrze ale zdjęcia tego nie pokażą, film jest potrzebny.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 18:47, 11 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
Piękna jesień, dla mnie w tym roku było odkryciem był widok przez Twoje okno i ten cudny miskant chwiejący sie na wietrze ale zdjęcia tego nie pokażą, film jest potrzebny.

Dziękuję za komplementy. Ta uroda to zasługa kolorów i jesieni. Ale masz rację, te trawy z okna widziane, a właściwie ich pióropusze ruszające się na wietrze są piękne. Codziennie cieszę się ich widokiem
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 19:17, 11 paź 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Małgosiu, każde zdjęcie jest inne choć pokazuje to samo, ślicznie się u Ciebie wszystko wybarwia, tak ciepłego października nie pamiętam, niech taka pogoda utrzyma się jak najdłużej
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
paniprzyroda 19:55, 11 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Za zaproszenie ślicznie dziękuję, może kiedyś się uda bez okazji Fajne masz miskanty, podobają mi się, chociaż sama z nich zrezygnowałam ze względu na brak miejsca i brak sił do ich ścinania wiosną
____________________
Dwa ogrody
Agania 09:58, 12 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Margarete napisał(a)

Z kolei Green Carpet bywał ogniście czerwony, prawie pomarańczowy a w tym roku też jakiś taki ciemniejszy. Od czego to zależy? Od suchego lata czy od przymrozków i niskich temperatur nocą? Pojęcia nie mam.


Uwielbiam ten czas u Ciebie....cudowne jesienne przebarwienia i u mnie też się coś zaczęło, ale tak jeszcze spektakularnie nie jak u Ciebie.

Pióropusze masz na widoku lubię te białe jakiej odmiany ten miskant?

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Margarete 20:49, 12 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Dziękuję Aganiu za miłe słowa. Wyjątkowo cieplutki i kolorowy czas nastał. Lubię jesień.

A ten miskant z białymi pióropuszami to Graziella. Jest śliczny, pokrojem podobny do Grazillimusa ale zawsze zakwita pióropuszem w odróżnieniu od Grazillimusa.
Polecam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:52, 12 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
Za zaproszenie ślicznie dziękuję, może kiedyś się uda bez okazji Fajne masz miskanty, podobają mi się, chociaż sama z nich zrezygnowałam ze względu na brak miejsca i brak sił do ich ścinania wiosną

Trzymam za słowo

Miskanty kocham i cieszę się że dzięki Ogrodowisku dowiedziałam się o nich dużo, nauczyłam się je komponować na rabatach i pielęgnować. Bez nich sobie swojego ogrodu nie wyobrażam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:57, 12 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
Małgosiu, każde zdjęcie jest inne choć pokazuje to samo, ślicznie się u Ciebie wszystko wybarwia, tak ciepłego października nie pamiętam, niech taka pogoda utrzyma się jak najdłużej

Rzeczywiście zaskakujące są te temperatury tegoroczne choć deszczu czekam...ale z drugiej strony cieszę się tym ciepło jej. Oby jak najdłużej
Te kolory i ich intensywność mnie zaskakuja w tym roku.
Dochodzę do wniosku że lubię jesień.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies