Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 18:26, 10 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I takie tam....jesienne obrazki...








____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 18:29, 10 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A zawilce i róże oraz jeżówki nic sobie z jesieni nie robią i kwitną na całego



____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 18:33, 10 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
anabuko1 napisał(a)

Gosia ,witaj!
Dawno u ciebie nie byłam a tu takie piękne malownicze jesienne obrazy.
Pozdrówki zostawiam

Aneczko witaj!
Dziękuję za komplementy. Pewnie i u ciebie też już mnóstwo kolorów a hosty to już na pewno złocą się. Muszę wpaść na twój wątek i popatrzeć.

Dzisiaj znowu wrzuciłam dużą porcję fotek, szkoda że popołudniowych bo w pełnym słońcu byłyby ładniejsze. Ale i tak cieszę się chociaż przez chwilę po pracy jak wracam i na godzinę wpadam do ogrodu. Te kolory jesienne są noszenie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 18:50, 10 paź 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Małgosiu, W Twoim ogrodzie jesień przecudna, a tło lasu bezcenne, ciekawe czy u Bogdzi las już ma taki kolor jak u Ciebie. Ile koloru, więcej niż wiosna i latem.
Magda mnie opie..., a ja tak mocno machałam do wszystkich, gdyby tylko pociąg zatrzymywał się w Łasku
Auto zerejestrowane
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
JoannA 18:55, 10 paź 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Jesień cudnie pomalowała kolorami nie tylko ogród, ale i las w tle co dodało jeszcze większego uroku. Ślicznie Małgosiu kwitną jeszcze róże i jeżówki.
A Green Carpet już zaczął gwiazdorzyć
Pozdrawiam Małgosiu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Margarete 20:11, 10 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
Małgosiu, W Twoim ogrodzie jesień przecudna, a tło lasu bezcenne, ciekawe czy u Bogdzi las już ma taki kolor jak u Ciebie. Ile koloru, więcej niż wiosna i latem.
Magda mnie opie..., a ja tak mocno machałam do wszystkich, gdyby tylko pociąg zatrzymywał się w Łasku
Auto zerejestrowane

Cieszę się razem z Tobą
Rozumiem że znowu zawitałaś w nasze rejony ?
Tak bez rozgłosu i po cichutku ? Oj ty ty !
Za to jedno jest pewne trasę od siebie do Łodzi, Łasku, Rzgowa czy Pabianic masz już opanowaną i obcykaną na wszystkie możliwe sposoby i środki transportu. Tak więc niczym się nie wyłgasz i będziesz nas odwiedzać częściej

Ogród rzeczywiście śliczny jest teraz a z tym lasem w tle wygląda fantastycznie o tej porze roku, szczególnie przy tak słonecznej pogodzie. Cieszę się nim jak dziecko i dlatego wrzucam tyle fotek i zanudzam tu wszystkich...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:15, 10 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
JoannA napisał(a)
Jesień cudnie pomalowała kolorami nie tylko ogród, ale i las w tle co dodało jeszcze większego uroku. Ślicznie Małgosiu kwitną jeszcze róże i jeżówki.
A Green Carpet już zaczął gwiazdorzyć
Pozdrawiam Małgosiu

Asiu Green Carpet w tym roku jakiś taki ciemnowybarwiony. Też ładny, chociaż zawsze raczej bardziej jaskrawym odcieniem "świecił" w ogrodzie. Może jeszcze zajaśnieje...
Masz rację - to tło lasu dodaje uroku jesienią, choć cały rok lubię mój las ale teraz jesienią jego tło że wszystkimi kolorami iest bezcenne
Pozdrawiam i dziękuję że wpadasz
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 20:21, 10 paź 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Margarete napisał(a)

Cieszę się razem z Tobą
Rozumiem że znowu zawitałaś w nasze rejony ?
Tak bez rozgłosu i po cichutku ? Oj ty ty !
Za to jedno jest pewne trasę od siebie do Łodzi, Łasku, Rzgowa czy Pabianic masz już opanowaną i obcykaną na wszystkie możliwe sposoby i środki transportu. Tak więc niczym się nie wyłgasz i będziesz nas odwiedzać częściej

Ogród rzeczywiście śliczny jest teraz a z tym lasem w tle wygląda fantastycznie o tej porze roku, szczególnie przy tak słonecznej pogodzie. Cieszę się nim jak dziecko i dlatego wrzucam tyle fotek i zanudzam tu wszystkich...

O taką radość w życiu chodzi, o radość z tego co widzimy, czujemy, smakujemy wszystkimi zmysłami, a nie radość z posiadania....
Byłam w łodzkiem ra,z 3 października, ale potwierdzam, że wszystkie warianty podróżowania mam obcykane więc widzimy się z pewnością, choć jeszcze nie wiem kiedy. Z Magdą już w styczniu
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margarete 16:32, 11 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)

O taką radość w życiu chodzi, o radość z tego co widzimy, czujemy, smakujemy wszystkimi zmysłami, a nie radość z posiadania....
Byłam w łodzkiem ra,z 3 października, ale potwierdzam, że wszystkie warianty podróżowania mam obcykane więc widzimy się z pewnością, choć jeszcze nie wiem kiedy. Z Magdą już w styczniu

Trzymam cię za słowo
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:39, 11 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A w związku z radością tego co widzimy to dziś jestem wcześniej niż zwykle i widzę w ogrodzie ? Widzę te same obrazki co wczoraj, tą samą jesień ale w słońcu a więc inaczej..... niewiele myśląc cap z aparat i.....znowu wrzucam do znudzenia te same ujęcia, ale te kolory....


Dziwna ta tegoroczna jesień. Mój jesion zawsze przebarwiał się cudnie ale na złoto a w tym roku na czerwono

Z kolei Green Carpet bywał ogniście czerwony, prawie pomarańczowy a w tym roku też jakiś taki ciemniejszy. Od czego to zależy? Od suchego lata czy od przymrozków i niskich temperatur nocą? Pojęcia nie mam.

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies