Dzisiaj był jeszcze dość ciepły ,słoneczny dzieńPospacerowałam po ogrodzie dla utrwalenia może już ostatnich kwitnacych,które są w niezłej formie.A po zapowiadanym chłodzie...nie wiadomo...???
Dziewczynki dzięki, że zaglądacie - jeszcze nie wyrabiam, choć w ogrodzie wreszcie udało mi się wszystko posadzić/zadołować, jeszcze tylko porządki zrobić zostało.
Wrzucam troszkę fotek:
Gosiu chodzenia mam sporo, ale to mi się akurat bardzo przyda. W ogóle uważam, że przy takiej ilości chodzenia i roboty powinnam być jak patyk, a tu nic z tego
Kolorowo jest dopiero jesienią, reszta roku raczej zielono zielona
Nie wiem, ale wygląda czadowo.. te gałązki sprawiajże to jakieś egzotyczne drzewko
Kulki bukszpanowe będzie czym zastąpić,. pójdziemy w tujki, cisy, tylko żywopłotki będzie trudno..
Myślę, że źle zrobiłam wstawiając zdjęcia z sobą, ale chciałam pokazać rozmiar wystających korzeni w porównaniu z osobą. Najprościej zobaczyć wizytówkę, ja ją co jakiś czas uzupełniam. O altance napisałam na pw. Za miłe słowa dziękuję i pozdrawiam.
Niestety na razie nie będzie aktualnych zdjęć, bo internet mnie nie słucha.