Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Za drzwiami do ogrodu... 22:23, 21 paź 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Za drzwiami do ogrodu... 22:15, 21 paź 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Dzisiaj był jeszcze dość ciepły ,słoneczny dzieńPospacerowałam po ogrodzie dla utrwalenia może już ostatnich kwitnacych,które są w niezłej formie.A po zapowiadanym chłodzie...nie wiadomo...???

Ogród pod lasem 22:13, 21 paź 2018

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Do góry
No dobra,że niby jakiś światło cień i u mnie jest

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 22:12, 21 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Wszystko zaczęła się od długiego oczekiwania na rozpoczęcie spaceru




Kwiaty we włosach 22:08, 21 paź 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
gosika67 napisał(a)



Cudne masz te figurki. Zabawne, dyniowe panienki, urokliwa dekoracja do jesiennego ogrodu.
OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 22:07, 21 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Dzisiaj w Arboretum w Rogowie było kolorowo i słonecznie choć rześko.





Ogród, mydło i powidło. 21:52, 21 paź 2018


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry



Ogród, mydło i powidło. 21:49, 21 paź 2018


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry



Ogród, mydło i powidło. 21:44, 21 paź 2018


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry

Śniegowiec 11 i 18 października.

Kwiaty we włosach 21:41, 21 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Ogród, mydło i powidło. 21:39, 21 paź 2018


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
Dziewczynki dzięki, że zaglądacie - jeszcze nie wyrabiam, choć w ogrodzie wreszcie udało mi się wszystko posadzić/zadołować, jeszcze tylko porządki zrobić zostało.
Wrzucam troszkę fotek:



Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 21:36, 21 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Kasya napisał(a)









Niesamowite portrety kwiatów. Nie mogę się napatrzeć...
Masz niesamowity jesienny ogród, trawy, kwiaty, cudo
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:27, 21 paź 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Jolanko, moja największa choina wygląda tak (nie mieści się w obiektywie- jest jakiś metr wyższa). Brakuje mi wyobraźni jak ją ciachnąć.





Najlepiej pionowo, o 1/3 szerokości
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 21:23, 21 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Johanka77 napisał(a)

Bajka!
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:17, 21 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
anka_ napisał(a)
Haniu co to za irga?


Ach Ty znawco! Świetnie rozpoznałaś irgę. To irga pomarszczona.
w nagrodę

Kwiaty we włosach 21:07, 21 paź 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






...uDany ogród 21:04, 21 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
gosika67 napisał(a)
Ja mam połowę mniej i jest dużo chodzenia wokół, a co dopiero x 2. Rabaty kolorowe jak malowane, podoba mi się bardzo. Dzięki za nazwy traw, obejrzę je .


Gosiu chodzenia mam sporo, ale to mi się akurat bardzo przyda. W ogóle uważam, że przy takiej ilości chodzenia i roboty powinnam być jak patyk, a tu nic z tego
Kolorowo jest dopiero jesienią, reszta roku raczej zielono zielona


Ogród Małej Mi 2017 21:04, 21 paź 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
yolka napisał(a)
Gdybyś się uparła to może by weszła po tym co ostatnio załadowałaś do auta, jest to możliwe
Tuja śliczna. Ona jest szczepiona na pniu, czy wystrugana ze zwykłej?


Nie wiem, ale wygląda czadowo.. te gałązki sprawiajże to jakieś egzotyczne drzewko
Kulki bukszpanowe będzie czym zastąpić,. pójdziemy w tujki, cisy, tylko żywopłotki będzie trudno..

I jakieś starocie z teflonu..

W moim małym ogródeczku - Dorota 21:01, 21 paź 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
MalgosiaW napisał(a)

Witaj Nie wiem czy podziwiać właścicielkę pięknego ogrodu czy ogród? Bardzo mi miło, dziękuję za odwiedziny. Pozwolisz, że co nieco pooglądam u Ciebie? Taka altanka jak Twoja jest dla mnie marzeniem, o ozdobach nie wspominając. Pozdrawiam
Myślę, że źle zrobiłam wstawiając zdjęcia z sobą, ale chciałam pokazać rozmiar wystających korzeni w porównaniu z osobą. Najprościej zobaczyć wizytówkę, ja ją co jakiś czas uzupełniam. O altance napisałam na pw. Za miłe słowa dziękuję i pozdrawiam.
Niestety na razie nie będzie aktualnych zdjęć, bo internet mnie nie słucha.

...uDany ogród 21:00, 21 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Danuś u mnie w przyszłości przynajmniej połowa podwórka do zmiany....kiedyś po remoncie domuA i na dużym jeszcze sporo do zrobienia...nie wszystkie plany już zrealizowane


Zmiany...ja kocham zmiany. U mnie też grubsze będą dopiero po budowie domu.
Ale to dobrze mamy plany i mamy po co żyć

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies