Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Blaski i cienie nowego życia 15:35, 18 paź 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Adela napisał(a)

To nie zupełnie tak
Nie wyrzucam zebrinusów, ale chciałabym „utworzyć ściankę” miskantów między zywopłotrm z tuji a hortensjami. Zastanawiam się więc czy:
- zrobić ją ze zebrinusów (wtedy musiałabym je rozmnożyć)
- dodać ML, których mam kilka, (lub Gracilimusy), bo bardziej widziałaby mi się kompozycja hortensji i jeżówek właśnie z nimi


Najniższe przy hortensji nie rzucają na kolana



A te wysokie mają fajne kwiatostany i z nimi 2m. Mam trzy rodzaje.

Jasny brąz kwiatostanów i zielone liście



Białe aż świecą i liście przebarwiające się na pomar- czerwono


Przedziwny Ogród 15:05, 18 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry




W kamiennym kręgu od początku 15:01, 18 paź 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 6685
Do góry
GorAna napisał(a)

Halinko, to dla mnie zaszczyt
Sama robiłam ten bukiet z myślą, że może będzie dobry do haftu. Zatem Ty malujesz a ja haftuję
Tylko zastanawiam sie jakie ujęcie?
Może któryś z tych?


Ja typuję ten.
Przedziwny Ogród 14:56, 18 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry




Dwa ogrody 14:56, 18 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
paniprzyroda napisał(a)
Małgosiu,




Pięknie się zasuszą, ja w tym roku posiałam suchotki czyli kocanki - Mama chciała
Z Pszenicznej ... 14:45, 18 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Na koniec datura, dziś Mama policzyła jej kwiatki - 68 szt
Wieczorem pachnie obłędnie na pół podwórka

Z Pszenicznej ... 14:43, 18 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Ice dance pięknie się rozrasta, przynajmniej chwastów nie ma, ciekawe czy będzie ładnie wyglądać z czerwonymi gałązkami derenia

Z Pszenicznej ... 14:42, 18 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Bylinówka zaraz będzie łysa, nawet mi nie szkoda bo jak mają przyjść mrozy to i tak wszystko zmrozi..



sumaki za płotem







Wielicka przygoda ogrodowo / remontowa 14:23, 18 paź 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
Ostatnie kwiatki
Wielicka przygoda ogrodowo / remontowa 14:20, 18 paź 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
Czereśnia



Lipa
Wielicka przygoda ogrodowo / remontowa 14:06, 18 paź 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry

Ogród z wilkiem zamkn. 13:47, 18 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Magleska napisał(a)

może i delikatne ,ale u mnie pomimo wygwizdowa rosną
spróbuj są śliczne
a tu mój nowy nabytek -cudowny kolor jesienią
Klon Palmowy Arakawa-sesja dla zachęty





Kusicielko Ty! Piękne, na wiosnę chcę kupić Aureum, cudny jest.
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 13:42, 18 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Kasia_CS napisał(a)
Tak w ogóle to siedzę, podczytuję Was, karmię i takie widoki mi towarzyszą


Gilgi w stópki!
Pszczelarnia 13:22, 18 paź 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Anabell napisał(a)
Kenora M u mnie zawsze wyrastała b. wysoka w różnych miejscach, a Platinum pewnie jest niskie to jeszcze pomiędzy średnia wysokość by się przydała.

Z tym że między innymi jednorocznymi czy bylinami jako solitery.
Właśnie Ty tak łączysz, tylko ja już nie mam miejsca i przestrzeń potrzebna.


Platinum - 90 cm
a Kenora - 100, 110 cm, z tym, że jest masywniejsza, więc sadzić ew. 1:2?

Tej nie umiem z niczym połączyć?




Może jedynie z 'Arabian Night'?



albo:











Moje miejsce na ziemi -początek 13:14, 18 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2927
Do góry

Tego miejsca teraz może nie jest dużo ..ale docelowo rabatę chce poszerzyć za świerki koniki. Więc miejsce na tło by było..siatka zaczyna mnie drażnić
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 13:08, 18 paź 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry
Agania napisał(a)
Klony w trzech kolorach





Aganiu pięknie jest
Ogród z widokiem na jezioro 12:36, 18 paź 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
yolka napisał(a)
Myślałam, że dokarmiam kota sąsiadów...



ale cudnyyy i jakie długie nogiii haa super mieszkaniec ogrodu cudowne widoczki masz i magnolia ślicznie się przebarwia chyba dla tego że nazwa z nieba buuuziam
Tajemniczy Ogród 12:28, 18 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
Wiesz Aprilku, jak popatrzę na 23 stronę, gdize jest zdjęcie tej mojej frontowej rabatki z października zeszłego roku i wyjrzę teraz za okno, to sama nie mogę uwierzyć, że to tylko rok minął. Dobrze, że tak jest, bo czasem zniechęcenie ogarnia Słońce piekne, pstryknęłam więc przez okno, na widoczek, na który właśnie patrzę
Ranczo Edy 12:25, 18 paź 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry


Ranczo Edy 12:23, 18 paź 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies