Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :) 11:49, 30 sie 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Mam dwa orzechy włoskie na działce... Ups




Prawie godzina walki, haha. To połowa tego co udało mi się zrobić.





Wśród brzóz i dębów 11:46, 30 sie 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
greg66 napisał(a)
Mam słabość do traw więc jak widzę to sie zachwycam, wiec zachwycam się u Ciebie.

Grzesiu, zachwycaj się trawkami do woli, ja też mam do nich słabość i jak widać, nie tylko ja.
Po nitce do kłębka ;) 11:44, 30 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
Do góry
O tak ja zdecydowanie gdyby nie kopanie w dupke Toszki to pewnie bym olala temat.
Zawzielam sie mocno aby zrobic to jak należy i mimo tupania nogami żeby sadzic na wariata...nieraz stałam już w sklepie z czyms w koszyku...ale myśli o słowach Toszki sprowadzaly mnie na ziemie....odczekaj, przemysl, zaplanuj... hihi cud ze odczekalam 2mce ale już mnamocno targa aby cos sadzic i zapełnić te włókniny czymś zielonym
Żywopłotki cisowe. 11:15, 30 sie 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Ta dalia Letta z tytoniem różowym tworzy znakomitą kompozycję. Wszystkie nazwy dalii są bardzo trudne i jest ich tak wiele - nie sposób spamiętać.

Dane mi było w tym roku oglądać na żywo dalie ze szkółki holenderskiej www.kwekerijschipper.nl


Ale kupiłam tylko takiego pompona pomarańczowego (ma ją właśnie Gabrysia) i taką śmietankowo-żółtą, wstawiam zdjęcie, to jest dalia 'Platinum Blonde'




Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 11:08, 30 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Basilikum napisał(a)
mocno mocno, podwojnie czyli

wakacyjnie


Ale pięknie
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 10:59, 30 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Zakwitła anemonowa dalia



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 10:59, 30 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 10:56, 30 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 10:55, 30 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 10:54, 30 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 10:53, 30 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 10:52, 30 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Warzywnik, porządki, wysiewy






Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 10:49, 30 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 10:49, 30 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Magia czerwieni




Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 10:43, 30 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pielenie





Blaski i cienie nowego życia 10:30, 30 sie 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Urszulla napisał(a)
Jak moje hortensje na letniej rabacie się przebarwiają to z drugoej strony Dolary cieszą limonkową barwą



Ach te Twoje Dolary są imponujące...moje rosną nierówno i nie sa takie okazałe jak u Ciebie

Tardiva zmienia miejsce, a gdzie masz aktualnie Anabelki, bo nie doczytałam?

Trawy przesadzam od wiosny i końca nie widać, elaty ładnie przyrastają
Żywopłotki cisowe. 10:25, 30 sie 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry


Jedna nieśmiała dalia od Ciebie

Haniu możesz do mnie zajrzeć i powiedzieć czemu tak pachnotka mi wyrosła
Ogród do odnowy 10:20, 30 sie 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Pachnotka, jak widać ma zmienne liście, część karbowane inne gładkie. Niektóre opalizują na zielono. Bardzo mi się podoba choć zdecydowanie rośnie w złym miejscu




Haniu pytanie do Ciebie. Czy swoją uszczykiwałaś? Porosły mi prawdziwe potwory. Zatłukły budleje a i tak nie widać by chciały zakwitnąć. Czy nasionka zbierałaś ze swoich roślin?
Zarys ogrodu 10:18, 30 sie 2018


Dołączył: 26 cze 2018
Posty: 132
Do góry
A Tak na marginesie - moj drogi maz zrobil mi duzy plac kamyczkowy (szary granit, kostka czarny szwed jako ramka). Calosc ma 3x2. Tam docelowo maja byc te same plyty Co przed wejsciem, wcisniete w te kamyczki. Plyty 60x60, szare. Stwierdzilam, ze tutaj swietnie byloby posadzic jakies male trawy i pokombinowac z tymi kaflami. To ma byc przejscie do podjazdu, ktora widac na fotce z lewej strony.
Macie Moze jakies inspiracje ? Szukalam wczoraj na tyle Ile dzidzia mi pozwolila, Ale nic ciekawego nie znalazlam.

Ogród w remoncie 10:12, 30 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
I parę fotek z mojego bałaganu


Bardzo ładna rabata na lato i teraz, a co tam jest wiosną? Cebulowe dosadzisz czy już posadzone?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies