Jak Ty to robisz, że ta mała kałużka ma tak czyściutką wodę? Myślałam o takim mini-oczku wyłożonym kamykami, ale nie wiem, jak będę tam wymieniać wodę.
Ewka jutro zrobię rozeznanie hibiskusa. Niedawno wróciłam z imprezy dożynkowej. Grześ jeżówki u mnie szybko się rozrosły, na pewno Twoje też tak będą wyglądać.Jeszcze mam do posadzenia 2 sztuki, takie z kapelusikami. Niektóre już przekwitły.Popadało i jutro mam trawnik do koszenia, oby po południu nie padało.
Grażynko, masz rację, wszelkie zadarniające roślinki są u mnie mile widziane.
Grzesiu, może kłoski jeszcze wyrosną, ale ona młodziutka jeszcze, pewnie na przyszły rok zakwitnie obficiej. Nic tak jak ogród nie uczy cierpliwości.
Gosiu, to trawka z własnych wysiewów (nasionka od Mireczki). W przyszłym roku planuję mieć jej znacznie więcej, bo jest łatwa w uprawie i mało wymagająca. Bardzo ją polubiłam.