Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Małej Mi 2017 21:42, 26 sie 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry
Mala_Mi napisał(a)




Jak Ty to robisz, że ta mała kałużka ma tak czyściutką wodę? Myślałam o takim mini-oczku wyłożonym kamykami, ale nie wiem, jak będę tam wymieniać wodę.
Moja glebo terapia 21:42, 26 sie 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Dzisiaj sesja zdjęciowa z piwniczką w tle







Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:41, 26 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Ogród Bogusi
zaplanowany perfekcyjnie i prowadzony konsekwentnie,
a co najważniejsze doskonale wykarmiony własnej produkcji kompostem

jeszcze kilka urzekających obrazków z Bogusi "zacienionej"







Gożdzikowa - wiejski ogród 21:41, 26 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
gobasia napisał(a)
wnuczki tak ,stale by siedziały. a teraz gdy doszedł taki piękniś..


No nie, żartujesz. On chyba nie jest prawdziwy.
Przedogródek pod dębem 21:39, 26 sie 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Różyczki kwitną nieśmiało
Wizytówka - moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 21:39, 26 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Trwaj zimo w naszym lesie otulaj nasze roślinki jak najdłużej.
Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 21:39, 26 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
sierotka napisał(a)
Ha ha ha



Jak będą jeszcze to chcesz ?

Kurcze wczoraj nie zaglądałam już tutaj.
Ale widziałam na żywo ptaszki super.
Ale chyba już mi wystarczy tych ozdób
Gożdzikowa - wiejski ogród 21:36, 26 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
gobasia napisał(a)
Ewo to Hameln i Moudry...dasz wiarę ,że woda tylko ta co niebiosa dały



Piękne rozplenice. Pozdrowienia dla wnuczek.
Przedogródek pod dębem 21:36, 26 sie 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Floksy mimo iż podlewane - trochę przypalone słońcem

Rannik rośnie jak szalony


Hosty obsypałem korą. Chyba dadzą radę?
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:35, 26 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
U Bogusi
w ogrodzie nie tylko okazałe hortensje,
pysznią się na tle nieba ogromne sadźce



Piękne floksy w duecie z hortensjami



urzekające cleome w patyczkowym labiryncie



doskonale wkomponowane dalie

Do raju daleko - u Ewy 21:34, 26 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Będę Was zamęcza, ale ta preriowa rabata jest przepiękna







Nowocześnie z różAnką :D 21:31, 26 sie 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Trawnik też tragiczny same koszmary
Przedogródek pod dębem 21:29, 26 sie 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
posadzone w tym roku jeżówki jakieś małe są. A może to prawidłowość?

Te aksamitki miały być białe i niskie. Są metrowej wysokosci i w trzech kolorach:


Zbiorę nasiona i w przyszłym roku pójdą na łąkę.
Ogrodowe marzenie Mrokasi 21:26, 26 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
mrokasia napisał(a)

O ja Cie!!! (I tu szczęka spadła z trzaskiem...)

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:26, 26 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
W ubiegłym tygodniu miałam niekłamaną przyjemność gościć na Zacienionej u Bogusi.

Ta zacieniona to tylko z nazwy, bo było miło pięknie i słonecznie, począwszy od promieniście uśmiechniętej Bogusi



Ogród piękny i urzekający, gdzie nie spojrzeć wielkie koronkowe głowy hortensji w takiej ilości, że ich nazw nawet nie pamiętam



Od śnieżnej bieli



przez nieśmiały róż




do bardziej intensywnych barw




Kwiaty we włosach 21:24, 26 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Ewka jutro zrobię rozeznanie hibiskusa. Niedawno wróciłam z imprezy dożynkowej.
Grześ jeżówki u mnie szybko się rozrosły, na pewno Twoje też tak będą wyglądać.Jeszcze mam do posadzenia 2 sztuki, takie z kapelusikami. Niektóre już przekwitły.Popadało i jutro mam trawnik do koszenia, oby po południu nie padało.

Teraz iglaki








Ogród w remoncie 21:23, 26 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
I parę fotek z mojego bałaganu



Ale mi się to podoba!!!

Moje trzcinniki krótkowłose już kwitną , ale kłoski jeszcze mało puszyste.
Nowocześnie z różAnką :D 21:22, 26 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
anna_t napisał(a)

Widziałaś kiedyś taki syf ????Gorczyca polna i chrzan mnie zarosna



Eee tam, dla mnie to wyglada jak rabata moze nie łąka kwietna, ale w tym roku modny żółty
Przedogródek pod dębem 21:22, 26 sie 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
W moim przedogródku jeden kancik powstał. Kupiony ostatnio szpadelek rozpoczął swą służbę.

Na rabacie kwiecia sporo

Wśród brzóz i dębów 21:21, 26 sie 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Grażynko, masz rację, wszelkie zadarniające roślinki są u mnie mile widziane.

Grzesiu, może kłoski jeszcze wyrosną, ale ona młodziutka jeszcze, pewnie na przyszły rok zakwitnie obficiej. Nic tak jak ogród nie uczy cierpliwości.

Gosiu, to trawka z własnych wysiewów (nasionka od Mireczki). W przyszłym roku planuję mieć jej znacznie więcej, bo jest łatwa w uprawie i mało wymagająca. Bardzo ją polubiłam.


Dziś fotki winobluszczowe.






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies