Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Do raju daleko - u Ewy 13:22, 19 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20288
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Ewcia, hortensje piękne .Ba, przepiękne
A takie na pniu, to mi ze 2 to bardzo mi by się przydały.
Już od tygodnia o nich intensywnie myślę
Zurawkowe obrzeże też pięknie wygląda


Dziękuję, Aniu
Bardzo lubię rośliny na pniu. Mam róże, hortensje i hibiskusa. Tworzą wyższe piętro na rabacie, a zajmują mało miejsca
Mam już 7 hortensji na pniu i jeszcze 3 sama poprowadzę.
Żurawkowego obrzeża nie mam


A tu śliczna Beverly

W ogródku emerytki 13:15, 19 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Mój rozchodnik jednak się zregenerował, ale to inna odmiana niż Basi.
Błękitny Anioł jeszcze kwitnie

Kaktus znowu ma kwiaty, a begonia daje czadu
W ogródku emerytki 13:03, 19 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Trochę moich widoczków ze smagliczkami w roli głównej


Przedziwny Ogród 12:59, 19 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
zawitka napisał(a)
Witaj Agatko obejrzałam Twój wątek trochę początku i trochę końca.Kwieciście i klorowo .Zachwycona jestem ilością pięknych dorodnych jeżóewk .utwierdza mnie to w przekonaniu że warto je sadzić bo są ładne i nie kłopotliwe.Podziwiam i gratuluję ładnego pełnego kolorów ogrodu



Witaj Halinko Bardzo mi miło witać Cię w moich skromnych progach. Cieszę się, że miałaś czas i chęci popatrzeć na moje kwiatowe mieszanki. W moim ogrodzie jeżówka jest niezawodna i ratuje wygląd ogrodu przed suszą. Tym bardziej,że cały mój ogród jest od południowej strony. Jeśli u mnie rośnie, to w każdym innym ogrodzie też.
Dziękuję za pochwały i pozdrawiam cieplutko




Moja działka na Dębowym Lesie 12:49, 19 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Dwa dni robiłam porządek pod tujami
Było


Jest

Moja działka na Dębowym Lesie 12:34, 19 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
gogo napisał(a)
Tego zalewu to Ci zazdroszczę /pozytywnie / i do tego tak blisko.
U mnie, jak jeszcze nie wyschła rzeczka i nie miałam ciurkadełka, wieczorkiem szłam na mostek po drugiej stronie drogi i słuchałam plusku wody. Fajnie wyciszał przed snem.
A na tej kaczuszce chętnie bym popływała
Ładne zawilce, a ja nie mam, trzeba kupić, bo fajnie, że kwitną później.

Uhmm, blisko do zalewu.To był główny atut przy kupnie działki.
Zresztą szukałam wówczas blisko wody, dzieci były wtedy mniejsze.
A teraz już urosły.Ale cieszę się z tego miejsca,że je mam
Zapraszam do pływania na kaczuszce

Mam od wiosny taką fuksje. ponoć zimuję.Ciekawe jak u mnie się sprawdzi??
Może takową macie ?
I doświadczenia z nią ??
Przedziwny Ogród 12:33, 19 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
gogo napisał(a)
Agatko, myślę, że nasionek wystarczy dla nas obu, bo znowu trochę zebrałam. Poza tym u mnie nie będzie rzeczki, a chcę ją oglądać u Ciebie
A z ostróżkami u mnie porażka, miałam posadzone dwa razy i nie mam / może dlatego, że bardzo chcę je mieć /.
Cynie uwielbiam, a słońce ich nie odbarwia


Grażynko zapraszam na prywatne

Liliowo i kolorowo:) 12:30, 19 sie 2018


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Anabell napisał(a)


Kupiłam dla koloru, nazwy nie znam Nie ma deszczu u nas to pięknie rosną i kwitną bo jak przyjdzie ulewa to moze połamac.



Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 12:27, 19 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Pierwszy kwiatek Barbuli

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 12:25, 19 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 12:24, 19 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Przedziwny Ogród 12:22, 19 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Agatko, widziałam Twój ogród z samochodu, gdy jechaliśmy do Dorotki Od razu poznałam Pięknie masz



Witaj Ewniu Dorotka mówiła mi, że Ją odwiedziliście. Mieliście okazję zobaczyć naszą małą miejscowość. Z samochodu niewiele widać mojego ogrodu. Teraz to nawet dobrze, bo susza narobiła trochę zamieszania. Ale jak Ci się podobało to ogromnie się cieszę
Pozdrawiam cieplutko

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 12:22, 19 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 12:20, 19 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Zapraszam na krótki spacer po ogrodzie







Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 12:19, 19 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Z ogrodu pozdrawiam w kolejną upalną niedzielę
Miłego wypoczynku





Przedziwny Ogród 12:16, 19 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry



Przedziwny Ogród 12:15, 19 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry



Przedziwny Ogród 12:13, 19 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry


Kwiaty we włosach 11:52, 19 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






W ogródku emerytki 11:48, 19 sie 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
gogo napisał(a)
To zdjęcie dla Ciebie Basiu, winnik tojadowaty ma pomarańczowe koraliki, na razie kilka, ale kwitnie i będzie więcej

To też efekt gradu, mam dwie tak wyglądające kępy.

Też miałam winnik na tej altanie, niestety nie przetrwał pierwszej zimy. Zobaczymy jak się spiszą te powojniki, bardzo byłoby mi ich szkoda.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies