Ogródkowe perypetie:)
22:13, 15 sie 2018
Teraz wakacje.. jeżdżąc już tyle lat mam swoje ulubione miejsca, drogi, własne opinie itd. ale jeszcze nie byłam w ich centrum ogrodniczym
Szczerze to spacer w 35 stopniowym upale do najmilszych jednak nie należy, ale frajda była.. wróciłam z figą, donicami, eszeweriami i aloesem.. całkowity koszt 100 PLN
kiedy zobaczyłam ten zestaw pierwsze pomyślałam.. o Mitrze
poważnie, że byłaby przeszczęśliwa
a potem kolejna myś jak zobaczyłam ceny.. że też wziełam tyle bagażu..
Szczerze to spacer w 35 stopniowym upale do najmilszych jednak nie należy, ale frajda była.. wróciłam z figą, donicami, eszeweriami i aloesem.. całkowity koszt 100 PLN
kiedy zobaczyłam ten zestaw pierwsze pomyślałam.. o Mitrze