Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Muszelki 20:54, 12 sie 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Skalnica posadzona nie ręką ludzką. W dole jęzor lodowca Aletsch.





Ogród na piasku i z wielkim murem 20:53, 12 sie 2018


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Zana napisał(a)
Alicjo, nie wiem jak to się stało, że "zgubiłam" Twój wątek, przez przypadek musiałam go usunąć z obserwowanych. W związku z tym dawno u Ciebie nie byłam i dlatego miałam problem ze skojarzeniem Cię, ale teraz już wszystko jest dla mnie jasne.

Niezmiernie miło poznać Cię w realu, jak również Twojego przesympatycznego męża.

Dla Was na pamiątkę z Pęchcina:




I jeszcze jedno, takie radosne mimo deszczu



Mam wielką nadzieję na ponowne spotkanie w realu.


Dzięki Anula, kiedy nas złapałaś w obiektyw nie wiem, ale za radosne fotki dziękuję. Oczywiście, zorganizujemy się, wkrótce jadę na 3 tygodnie do sanatorium, po powrocie się skrzykniemy
Moja działka na Dębowym Lesie 20:53, 12 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Ogród na piasku i z wielkim murem 20:44, 12 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Alicjo, nie wiem jak to się stało, że "zgubiłam" Twój wątek, przez przypadek musiałam go usunąć z obserwowanych. W związku z tym dawno u Ciebie nie byłam i dlatego miałam problem ze skojarzeniem Cię, ale teraz już wszystko jest dla mnie jasne.

Niezmiernie miło poznać Cię w realu, jak również Twojego przesympatycznego męża.

Dla Was na pamiątkę z Pęchcina:




I jeszcze jedno, takie radosne mimo deszczu



Mam wielką nadzieję na ponowne spotkanie w realu.
Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 sierpnia 2018 godz. 10 20:36, 12 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry







Moja działka na Dębowym Lesie 20:32, 12 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
gogo napisał(a)
Ale się kwiatuszek ustawił do fotografii, a minka mówi " patrzcie jaka jestem piękna, to z tyłu jest tylko dodatkiem do mojej urody "
Róże i dalie piękne, będę podziwiać u Ciebie.
Moje iglaki nie chorują, u mnie stale wieją wiatry i rośliny są wietrzone.

No tak Fiona , to nasz wyjątkowy kwiatuszek
Nie zawsze chce pozować.Ale czasami nożna uzyskać jej pozwolenie
Dalie ładnie mi rośną.a różne ,,, to już rożnie z nimi jest.Nie wszystkie są takie jakbym chciała.
To dobrze,że iglaki ci nie chorują.To bardzo dobrze.



Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 sierpnia 2018 godz. 10 20:32, 12 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry







Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 sierpnia 2018 godz. 10 20:30, 12 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Przeogromne miskanty






Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 sierpnia 2018 godz. 10 20:26, 12 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry





Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 sierpnia 2018 godz. 10 20:23, 12 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Danusia prosiła, żeby jej też robić zdjęcia:






Wszędzie parasolki




Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 sierpnia 2018 godz. 10 20:18, 12 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
I w plenerze, mimo deszczu humory dopisywały:








Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 sierpnia 2018 godz. 10 20:14, 12 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Prosto z Pęchcina pojechałam na moją działkę, tak więc dopiero teraz wstawiam moje zdjęcia. Z pewnością niektóre ujęcia się powtórzą, ale Pęchcina nigdy za wiele.

WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla Pani Szmit za zorganizowanie nam tego przyjęcia i za poczęstunek, którym nas uraczyli.

W środku Pani Szmit, z lewej strony jej córka, z prawej strony Alicja (Ogród na piasku i z wielkim murem)




No i my, Ogrodowiczanie, na czele z Szefową:







Ogród Basi 19:39, 12 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
basia3012 napisał(a)
Na drugim zdjęciu wnętrze ten hortensji kupionej po 8 zł na OLX, o takie zdjęcie wnętrza hortensji prosiła Basia. A na ostatnim ta hortensja w całości.
size=640x360]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/171/1712705/original.JPG[/img]


No właśnie ten środek chciałam zobaczyć bo myślałam że taka niska cena za krzaczek jest dlatego że hortensja jest bardzo młodziutka i sztucznie popędzona ale nie. Jest ok. Widać że podstawę ma już zdrewniałą.
Tym bardziej miałaś farta z zakupem
Tu narazie jest ściernisko... 19:34, 12 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
A to co mi wyrosło zamiast pięknych kapust ozdobnych. Oczywiście dalej jest to kapusta ale chyba jakaś zmutowana.
Tu narazie jest ściernisko... 19:32, 12 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Tu narazie jest ściernisko... 19:31, 12 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Tu narazie jest ściernisko... 19:30, 12 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Pamiętajcie o ogrodach 19:29, 12 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Kochałem Panią

Kochałem panią - i miłości mojej
Może się jeszcze resztki w duszy tlą,
Lecz niech to pani już nie niepokoi,
Nie chcę cię smucić nawet myślą tą.

Kochałem bez nadziei i w pokorze,
W męce zazdrości, nieśmiałości, trwóg,
Tak czule, tak prawdziwie - że daj Boże
Aby cię inny tak pokochać mógł.


Aleksander Puszkin

Tu narazie jest ściernisko... 19:28, 12 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Tu narazie jest ściernisko... 19:27, 12 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Moja największa rabata sporo ucierpiała od upałów ale grunt że roślinki w miarę żyją.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies