Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod stewardessy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod stewardessy

basia3012 23:56, 22 sie 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9502
Kamilko, dzięki że zaglądasz. Ja przekwitłe, brzydkie kwiaty hortensji poobcinałam. I teraz sam krzak może też dobrze wyglądać. Może i u Ciebie też może tak być.
Wierzę, że bałagan wokół domu nie wpływa dobrze na nastrój. Chciałoby się wokół domu mieć porządek. Ale pocieszeniem może być wyobrażenie jak będzie potem, po remoncie czy po budowie. I trzeba się uzbroić w cierpliwość. Wiem, że trudno czasem ale cóż, trzeba.
Widoki z samolotu - piękne, cudne. Zazdrościć tylko. Ale pewnie już przyzwyczaiłaś się do nich skoro tyle lat latasz.
Jak ręce? Lepiej?
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Muszelka 07:48, 23 sie 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Zostawiam cieplutkie pozdrowienia
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
basia3012 22:41, 24 sie 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9502
Kamilko, dziękuję za odwiedziny. I za miłe słowa . Jasiu mieszka 1 ulicę ode mnie, około 3 minut pieszo więc jak będzie starszy to sam przybiegnie. Cieszę się, że mogę pomóc dzieciom w opiece nad maluchem. Mi też w opiece nad moją trójką pomagali rodzice, którzy mieszkają niedaleko. Ja mogłam pójść do pracy.
Mam nadzieje, że prace remontowe nie będą bardzo dokuczliwe. Życzę Ci tego Kamilko z całego serca. Gdy u nas była wiosną w ogrodzie rewolucja to nie było fajnie. Denerwował bałagan. Ale teraz już trawa odrosła i zapomniało się o tym bałaganie.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Kamcia 21:03, 25 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017


Lepsza strona burzy a w tle mój mąż rozpoczal prace przygotowawcze pod budowe plotu.

Trzymajcie kciuki, by pogoda pozwoliła nam szybko go ukonczyc.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
gogo 22:59, 25 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Witaj Kamciu, trzymam mocno kciuki, uda się. A jakby zaczęło padać, odeślij deszcz do mnie, bo mam go za mało.
Tęcza piękna
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Kamcia 11:06, 26 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Nie ma sprawy... na pewno odesle.

To niesamowite, ze po kilku dniach deszczu trawnik zaczal sie lekko zazieleniac.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Muszelka 12:17, 26 sie 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Trawa, o ile nie ma zniszczonego systemu korzeniowego, bardzo szybko się odradza. Wielokrotnie widziałam w mieście całkowicie wypalone słońcem trawniki, bez krzty oznak życia, które po okresie deszczowym dostawały wigoru i stawały się zieloniutkie. Bądź dobrej myśli. Przyjdą jesienne słoty i będziesz miałam zielony trawniczek

Tęcza... ach... zawsze wzrusza...
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Kamcia 12:31, 27 wrz 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Dawno mnie nie było. Czasu na wszystko brak. Nawet w ogrodzie bywam bardzo rzadko.


Zaczęliśmy stawiać płot. Pochwalę się jak już będzie gotowy. Póki co kilka zdjęć roślin.

Najpierw przedogrodek. Róże na pniu walczą do konca:




____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Kamcia 12:34, 27 wrz 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
W pozostałej części ogrodu też się dzieje:








____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Anna_ogrodni... 12:40, 27 wrz 2018


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam
pięknie się prezentują Twoje róże aż się zdziwiłam ze aż tak dużo maja kwiatów. Też kiedyś miałam róże na pniu ale nie przetrwały zimy życzę żeby Twoje przetrwały i cieszyły oczy i serducho
Pozdrowienia z Górnego Ślaska (okolice Katowic ale bliżej Wisły)
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies