Witam się serdecznie. Bardzo było miło Was poznać. Wraz z mężem tworzysz świetny duet z pasją do roślin. Piękna fotorelacja. Obejrzałam w wątku spotkaniowym. Pozdrawiam Ania Skandynawia.
Na koniec mojej relacji - kolekcja biżuterii ogrodowej, te metalowe rdzawe ozdoby cieszyły się sporym zainteresowaniem koleżanek, ja niestety nie nabyłam, za to trzy spore kloniki i wiele innych pomniejszych donic do auta zostały upchane
U mnie tylko w nocy z piątku na sobotę popadało.
Ogrody trochę podlane.dobrze.Ale mogłoby być jego więcej.
Wczoraj dwa razy pokropiło,ale nawet do domu nie szlam.
I co dziś słońce i niebo niebieściuchne i tyle po opadach ??