Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 sierpnia 2018 godz. 10 08:28, 12 sie 2018


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
A ogród - w deszczu czy w dobrej pogodzie - pełen uroku, prześliczny i ciekawy
Ogród z wilkiem zamkn. 08:26, 12 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
effka napisał(a)
Madziu co ja mam napisać, bajka! Kolorowo, soczyście, cudownie. Powiedz co to za trawka z zawilcami?

Z cisami nie mam pojęcia, może umieść pytanie na wątku z chorobami.


Dziękuję
A trawka to stipa bardzo ją lubię
Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 sierpnia 2018 godz. 10 08:20, 12 sie 2018


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Dołożę swoje "trzy grosze"
wspaniała wyprawa, po stokroć warto było, a padający całą drogę deszcz nie był w stanie powstrzymać nas przed dojechaniem do tego pięknego miejsca.
Dzięki Danusiu za organizowanie tych spotkań.
Gospodarzom - właścicielom szkółki dziękuję za przesympatyczne przyjęcie naszej Ogrodowiskowej grupy, za poświęcony czas, cierpliwość dla naszych czasem dziwnych pytań i poszukiwań różności

Kochani - warto jeżdzić na takie spotkania, super że tyle osób przyjechało, pomimo niesprzyjającej pogody
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 08:16, 12 sie 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Magleska napisał(a)
Fajnie Cię widzieć
Spotkanie pomimo deszczu widzę ,że udane zdjęcia też superowe
Te rdzawe ozdoby świetne


Magda co tam deszcz. Piękne widoki rekompensowały wszystko!Ozdoby mega! Woda w butach ale trzeba było się poświęcić. Zrobić sobie np zdjęcie na tle tego cudownego stawu







Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 08:10, 12 sie 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry







Połowa działki - czyli mam powoli dość 08:10, 12 sie 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
zawitka napisał(a)


Śliczny kolor tej róży nie pytam o nazwę bo juz nic nie zmieszczę
Połowa działki - czyli mam powoli dość 08:03, 12 sie 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Połowa działki - czyli mam powoli dość 08:03, 12 sie 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry



Po deszczu a napadałao ładnie wszystko odżyło.
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 07:55, 12 sie 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry








Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 07:44, 12 sie 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Jak było? Wszyscy którzy byli wiedzą. Było baarrdzo miło. Pomimo deszczu udało mi się zrobić sporo fotek. To był mój pierwszy wyjazd i odgrażam się, że nie ostatni.
Pęchcin 2018







Ogródek Iwony II 07:33, 12 sie 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Dziękuję jeszcze raz za miłe wspólne towarzystwo.




Ogród bacowej 07:28, 12 sie 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Ewa fajnie było razem spędzić czas. Wróciłam do domu z dodatkowymi skrzydłami.


Ogród bacowej 07:03, 12 sie 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Ewa, milo było cię poznać
Pobiegłam teraz trochę po twoim ogrodzie i wybrałam taki obrazek
Postawiłabym tu leżaczek i gapiła się cały czas
Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 sierpnia 2018 godz. 10 06:26, 12 sie 2018


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Do góry
Wstawie parę zdjęć na pamiątkę że tam byłam.





Moja działka na Dębowym Lesie 06:24, 12 sie 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Reniu witaj!

Dziękuję za mile słowa pod adresem mojej fotografii.
Bobo rośnie w słońcu.Tylko z rana deko cienia od domu.



Ech, to lato, te upały..
Trawnik w miarę się trzyma.Gorzej niektóre moje roślinki.Dwie hortki chyba szlag,, trafił

Aniu hortensje podlej magiczną siłą i przytnij. Powinny odbić jeśli korzeń nie wyschł.
Ogródek Iwony II 06:09, 12 sie 2018


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Do góry
W Pęchcinie u Państwa Szmit.






Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 06:04, 12 sie 2018


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Do góry
Aniu, macham


Ogród Muszelki 02:35, 12 sie 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Wróciłam z wędrówki po górach. Zaglądam na Ogrodowisko, a tu kilka miłych wpisów. Dziękuję!

Załączam Matterhorn z wełniankami. Albo wełnianki z Matterhornem. To drugie zdanie brzmi chyba bardziej "ogrodowiskowo"

Tu ma być ogród :) 02:28, 12 sie 2018


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Do góry
lindsay80 napisał(a)



-,,To mi się podoba. Nachyłki czekoladowe też.
Przy pergoli moim zdaniem ładnie by się prezentowały miskanty gracillimus.
Po lewej stronie trzy, po prawej dwa.
Lub dwa japońskie kloniki. Jeden z tej, drugi z tamtej".

-,,Waldku. Będzie różanie."

Edytko. Jest ślicznie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies