Dołożę swoje "trzy grosze"
wspaniała wyprawa, po stokroć warto było, a padający całą drogę deszcz nie był w stanie powstrzymać nas przed dojechaniem do tego pięknego miejsca. Dzięki Danusiu za organizowanie tych spotkań.
Gospodarzom - właścicielom szkółki dziękuję za przesympatyczne przyjęcie naszej Ogrodowiskowej grupy, za poświęcony czas, cierpliwość dla naszych czasem dziwnych pytań i poszukiwań różności
Kochani - warto jeżdzić na takie spotkania, super że tyle osób przyjechało, pomimo niesprzyjającej pogody
Magda co tam deszcz. Piękne widoki rekompensowały wszystko!Ozdoby mega! Woda w butach ale trzeba było się poświęcić. Zrobić sobie np zdjęcie na tle tego cudownego stawu
Jak było? Wszyscy którzy byli wiedzą. Było baarrdzo miło. Pomimo deszczu udało mi się zrobić sporo fotek. To był mój pierwszy wyjazd i odgrażam się, że nie ostatni.
Pęchcin 2018
-,,To mi się podoba. Nachyłki czekoladowe też.
Przy pergoli moim zdaniem ładnie by się prezentowały miskanty gracillimus.
Po lewej stronie trzy, po prawej dwa.
Lub dwa japońskie kloniki. Jeden z tej, drugi z tamtej".