To tu- to tam- łopatkę mam !
15:58, 05 sie 2018
Zaczynam tęsknić do jesieni. Szarug, mgieł, kapuśniaczka siąpiącego z nieba. Z takiej pogody jaką mamy teraz cieszą się tylko kocimiętki, wrzosy, rozchodniki i perovskie. Hortensje, jeżówki i rudbekie zasychają.
Codziennie dolewam wody do poidełek. Bardzo dużo ptaków szuka ochłody wśród liści drzewek i krzewów.
Większość róż jest w miarę zdrowa. Doktorek załapał ostrą rdzę. Madame IP ma niewielki atak czarnej plamistości.
Codziennie dolewam wody do poidełek. Bardzo dużo ptaków szuka ochłody wśród liści drzewek i krzewów.
Większość róż jest w miarę zdrowa. Doktorek załapał ostrą rdzę. Madame IP ma niewielki atak czarnej plamistości.