Przerwa na kawę...
09:23, 07 sty 2018
I coś, co mnie martwi. Klony palmowe mam dwa w donicach. Co roku na zimę jak zrzucą liście zabieram je do domu. Już 3 zimy tak u mnie przetrwały i mają się nieźle. Zawsze w zimę były w stanie bezlistnym. Tak jakby nawet w domu wiedziały, że to nie pora na nie. W tym roku wypuściły listki... nie wiem co o tym myśleć...