Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój 4 arowy azyl...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój 4 arowy azyl...

barbara_kraj... 18:10, 29 gru 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Gardenarium napisał(a)
Basiu, nadzieja jest, to dobrze. U mnie też kolano nie za bardzo, ale nie daję się.

Danusiu, miło Cię widzieć. Buźka!

Patrzmy w przyszłość z optymizmem. To sztuka, ale znów nie taka trudna, grunt to wiara w lepsze. I tu chciałoby się powtórzyć aktualne hasło: Damy... !
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
aldonaz 22:45, 29 gru 2017


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Basiu, mnie też ciągle coś boli - jak nie kolano, to łokieć lub pięta, a ostatnio nadgarstek. Chodzenie na rehabilitację już mi chyba weszło w nawyk. Ogrodnicy to twardzi ludzie, nie poddają się. Życzę dużo zdrowia w Nowym Roku!
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
paniprzyroda 22:34, 30 gru 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Basiu, to dlatego ostatnio mało Cię tu było. Na temat rehabilitacji też mogłabym coś powiedzieć Ale nie dajemy się, byle gorzej nie było. Buziaki zostawiam i zdrowia życzę w Nowym Roku
____________________
Dwa ogrody
barbara_kraj... 22:09, 06 sty 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Mariolko, buziaczki odwzajemniam i szczęścia w nowym roku życzę.

Oklapłam nieco, zmęczenie mnie dopadło, totalna pustka - ale tak na ogół zimą bywa.
Z dłuższym dniem do życia wrócę.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
marba 22:20, 06 sty 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Basieńko, jak miło, że znów jesteś.. Dzień już dłuższy, z każdym kolejnym będzie lepiej. Byle do wiosny!
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
an_tre 22:31, 06 sty 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Basiu dużo dobrego w Nowym Roku i nieustającego zdrówka,
wiosna blisko i hektary ogrodowe trzeba będzie pielęgnować
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
barbara_kraj... 00:21, 07 sty 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Basiu, Aniu - dzięki za duchowe wsparcie.

Jutro wybiorę się na działkę, może ciemierniki kwitną?
Te są zeszłoroczne. Od Gabrysi je dostałam.

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
barbara_kraj... 20:44, 14 sty 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Wreszcie dzisiaj na działce. Krótki rekonesans i powrót do domu. Ziąb i wiatr. Ziemia zamarznieta, susza daje się we znaki rododendronom, nawiało mnóstwo liści.
Okryłam kępkę ciemiernika (tę z poprzedniego posta), bo miał już pączki. W ub.r. sporo ich przemarzło.
Szkoda, że biały wrzosiec pospieszył się z kwitnieniem. Na szczęście sporo pączków zamkniętych.



Wyjątkowy brak obiektów do focenia, no może z wyjątkiem Ciemiernika Cuchnącego i róży Charles Austin, której pączek w tym zimnie się rozwinął i teraz kończy żywot.



____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
marba 20:57, 14 sty 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Basieńko, jak miło, że jesteś. Pogoda dziś okropna na wycieczkę była, mam nadzieję, że was na wskroś nie przewiało. Roślinki na działce jakoś dadzą sobie radę, zima, jaka by nie była, wszystkich nie wymrozi, a w końcu co ma być to i tak będzie. Na pogodę nic nie poradzimy.
Zdrowia życzę Basieńko.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
barbara_kraj... 21:05, 14 sty 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Basiu, też tak samo pomyślałam. Nie raz, nie dwa, natura figle płatała i wszystko wracało do normy, oczywiście pomijając jakieś tam straty.
Mimo to zdegustowana do domu wróciłam. Boję się o różę Rosarium Uetersen, bo cała w zielonych, ale zmarzniętych liściach. Oby nie przemarzły pędy, co zdarzyło się poprzedniej zimy. A na to się zanosi.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies