Właśnie mam taki zamiar .Wykorzystać tą kulę na róze pory roku, tylko jakieś elementy zmieniać.Powinno być fajnie.
U mnie deko poprószyło i rozwiało się i nic nie pozostało z krajobrazu białej zimy.
Dziękuję bardzo Mirellko i tobie też życzę wesołych, pogodnych , rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia
jako drugi środek było to! I mam wrażenie że pomogło bardziej niż Topsin - ale może być to złudne wrażenie, może po prostu pogoda w tym okresie mniej sprzyjała rozwojowi paskudy.
I właśnie doczytałam, że on jest właśnie na mączniaka...