Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:39, 10 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry

Ogród bacowej 23:39, 10 gru 2017


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Do góry
Iza, jeszcze coś zapodam , a co mi tam






Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:36, 10 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry

wyczaiły orzeszki


Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:32, 10 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:26, 10 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry



Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 23:20, 10 gru 2017


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Do góry
popcorn napisał(a)




Made in China , hi , hi.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:19, 10 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry



Ogród bacowej 23:15, 10 gru 2017


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Do góry
Ewka, z 8-9 lat chyba mają , już sama nie pamiętam .
Wiosną wyglądają tak





Migawki z ogródka 23:13, 10 gru 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Zostało mi trochę gałązek z robienia wieńca tydzień temu. To się doczekały dziś przeznaczenia.
Pierwsza choineczka moja tegoroczna
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:11, 10 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry



Ogród bacowej 22:52, 10 gru 2017


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Do góry
Obiecałam Agacie zrobić fotkę hortek po opadnięciu liści, żeby było widać jak są cięte.





Te grube badyle wyrastające z ziemi są przycięte (kilka lat temu) na wys ok 80 cm.

Wiosną skracam pędy na których są teraz kwiatostany nad 3-4 oczkiem tj. na wys.około 110-120 cm.

W moim małym ogródeczku - Dorota 22:22, 10 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Rumianka napisał(a)
Przepiękne są te Twoje dekoracje...U mnie nic na dworze nie może być, bo wiatry morskie są tak dokuczliwe i porywiste, że wszystko fruwałoby zmiecione podmuchem ,ale popatrzę u Ciebie
Mieszkam w sąsiedztwie lasu, który zatrzymuje większe podmuchy wiatru, ale czasem też dobrze hula. Było nawet tak, że chciał nam wiatr porwać dach, odrywał po kolei blachy. Mąż w nocy podczas burzy latał po dachu z młotkiem i przybijał je. Później zrobiliśmy podsibitki i nie podrywało nam już blach.
Za miłe słowa dziękuję i zapraszam częściej.


Ogród zapracowanej mamuśki 21:48, 10 gru 2017


Dołączył: 24 sty 2016
Posty: 981
Do góry
Po śniegu nie ma już śladu

No i moje gwiazdeczki , poprawka gwiazdeczki męża .
Ale pomysł był mój, no dobra podpatrzony na Ogrodowisku .
Fajnie mu to wyszło


W moim małym ogródeczku - Dorota 21:33, 10 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 21:29, 10 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 21:21, 10 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Przed domem jeszcze nie skończyłam robić dekoracji, ale kawałki mogę już pokazać.

W moim małym ogródeczku - Dorota 21:10, 10 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
BASIU dziękuję za miłe słowa i za to, że zaglądasz.

URSZULKO ja ciągle coś dorabiam i jeszcze sporo nowych ozdób pokażę, więc zapraszam.

KASIU dzielę się z Wami tym co robię i to mnie satysfakcjonuje.

RENATKO u mnie w altance jeszcze w ubiegłym tygodniu ładnie wyglądała kwitnąca bakopa, a dekoracje już robię, bo nie dam rady zrobić wszystkiego na raz. Ty też zdążysz

Dziękuję zaglądającym.



Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 21:10, 10 gru 2017


Dołączył: 19 lis 2017
Posty: 364
Do góry
Wszyscy pokazują ozdoby na święta z materiałów naturalnych..... Wyłamie się trochę z tego trendu
I drugie zdjęcie bez podświetlenia..

W moim małym ogródeczku - Dorota 20:53, 10 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Od dziś zaczęliśmy spotkania rodzinne podciągnięte pod okres świąteczny. W miare podawania potraw osada piernikowa zmieniała swoją miejscówkę.

Ogród w budowie - nieustającej 20:52, 10 gru 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry
Kasya napisał(a)
toz to prawdziwe arcydzieła
pokazuj jeszcze


Na razie nie bardzo mam co, to są tylko komórkowe, więc dość byle jakie fotki.
Podobały mi się te choinki drewniane.



Koniecznie trzeba się rodzinnie wybrać na Rynek i pooglądać szopki i inne cuda.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies