Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Sama już nie dam rady!! 13:47, 02 gru 2017

Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 81
Do góry
Strong poludniowa
Sama już nie dam rady!! 13:46, 02 gru 2017

Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 81
Do góry
Widok z sypialni
Sama już nie dam rady!! 13:45, 02 gru 2017

Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 81
Do góry
Widok na wprost z tarasu

Sama już nie dam rady!! 13:42, 02 gru 2017

Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 81
Do góry
Widok z tarasu na lewo
Sama już nie dam rady!! 13:24, 02 gru 2017

Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 81
Do góry


za plotem, za hustawka jest przystanek, koniecznie trzeba to zakryc
Sama już nie dam rady!! 13:18, 02 gru 2017

Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 81
Do góry
strona północna i widok z okna kuchennego na ta stronę

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 12:31, 02 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
Basilikum napisał(a)

Pozdrawiam z Austrii


Opisywalas pobyt w Austrii, i prelegenta czy to był jakiś kurs o to mi chodziło. Kto to organizuje, czy wiecej was tam jedzie z Niemiec. Co to w ogole jest za wyjazd czemu ma sluźyc.

Juz prawie po sniegu u nas +7.
Przerwa na kawę... 11:21, 02 gru 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Łucja - mi taką wersję się udało zdobyć. Dziękuję za podpowiedzi!

Teraz i u mnie sikorki i inne maleństwa dostaną ziarenka. Same dobroci zakupiłam. Wiadro łuskanego słonecznika.
Oczko wodne, jak wykonać i pielęgnować? 11:18, 02 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Znalazłam inny rysunek z początku tego wątku.

Mariusz napisał(a)
Do powyższego postu o zabezpieczeniu folii na półkach



Tutaj nie musi być rozbudowany wszerz. Widać też maskowanie kamieniami.
...uDany ogród 09:50, 02 gru 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
No to jeszcze kilka zbliżeń









...uDany ogród 09:46, 02 gru 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
m_gocha napisał(a)
Pierwszy śnieg jest zawsze taki czysty, piękny, bajkowy...
Może też i dlatego, że przykrywa te szarości, błotka... i nagle robi się tak jasno, czyściutko, bajkowo


Gosiu u nas trzyma mróz i nie ma dzięki Bogu błota i pluchy. Trochę mi brakuje błękitu i słońca, ale nie można mieć wszystkiego
Jest cudnie i wszystko skrzy się w mrozie

...uDany ogród 09:43, 02 gru 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Kasiek napisał(a)
Danus, i moja Bawaria taka zasypana, otulona pierzem i mrozem...Piekna i dostojna...


Kasiu, czyli mamy podobnie Uwielbiam takie czyste, zimowe widoki. Pewno jeszcze mi się znudzą, ale póki co się zachwycam!

...uDany ogród 09:41, 02 gru 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Świat w białej szacie jest u Ciebie bajkowy


Agniesiu dziękuję serdecznie, uwielbiam taki ocukrzony świat

Ogród z wilkiem zamkn. 09:37, 02 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ależ teraz światło przy śniegu klimacik robi

Lubię taki klimat też ....ale na wiosnę lampki chcę zmienić na mniejsze ..... narazie kombinuję ,czy da sie je obciąć , żeby w koszty nie iść
Krasnale posadziłam w sypialni wcześnie i czas jeszcze ,ale jakoś dziecko mnie zmobilizowało sama swój pokój wczoraj ozdobiła ,to i ja już dałam parę pierdólek kurzołapaczy tzw.

Miłego weekendu
Ogród z wilkiem zamkn. 09:27, 02 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
DorKa napisał(a)
Piękne widoki Madziu. Dla mnie to już znak ,zeby firanki powiesić w salonie. Normalnie ich nie mam , tylko zasłony bo lubię oglądać ogród ( nawet taki jaki jest ) Ale już najwyższy czas to zmienić.
Miłego weekendu !

Dziękuję
Ja mam firanki ,ale nie zasłaniam ogrodu ,tak tylko podwieszone są lubię też przez okna zaglądać na ogród

Tu akurat z sypialni ,ale w salonie też tak podwieszone bokami są
Ps .stołówka na parapecie pełna nadal
Miłego dnia
Zmienić pobojowisko w ogród... 09:03, 02 gru 2017


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 292
Do góry
Zaznaczyłam kształt warzywnika w terenie i jest całkiem dobrze. Obawiałam się czy będzie wystarczająco miejsca na to przejście obok skrzyń, ale od krawędzi skrzyni do pnia magnolii jest 2,6 m, to wystarczy. Tak na upartego mogłabym skrzynie poprzesuwać nawet o 40-50cm w prawo, w stronę magnolii właśnie - gdyby to było do czegoś potrzebne.
Idę wypić kawkę dla rozgrzania i wkleję zdjęcia.


-------------------------
edit

widok od ogrodzenia frontowego (to zielone po prawej to podrasowana magnolia):


od tarasu


i miejsce przeznaczone na skrzynie widziane nieco z oddali:


Denerwuje mnie ta wielka nudna płaszczyzna ściany domu. Teraz w ogóle wygląda obskurnie (na temat faceta od ociepleń powinno paść sporo niecenzuralnych słów, ale w tym momencie i tak to nic nie zmienia, a szkoda moich nerwów), ale w przyszłym roku dokańczamy elewację i ściana będzie wytynkowana, w ciepłej bieli.
Dobrze by było tą płaszczyznę przełamać roślinami. Rozważam w związku z tym jeszcze większe odsunięcie skrzyń od ściany, może wtedy zmieściłabym przy ścianie jakieś "cosie"?
Tylko co? Na szerokość miejsca będzie max 120cm, z czego 70cm przy samej ścianie to strefa suszy.

Bo nawet pnącza biorę pod uwagę, ale nie wiem, co wytrzyma na południowej ścianie, ie będzie zbyt ekspansywne, a najlepiej da radę wspinać się po tynku. Tylko winobluszcz trójklapowy przychodzi mi do głowy, ale obawiam się przemarzania pędów. Mocno u mnie wieje zimą.
Wszystkiego po trochu 08:09, 02 gru 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
Szałwia, wysiała się sama Caradonna, niestety dziecko nie ma cech matki i jest prawie 1m wysoka, ale ciągle kwitnie


chryzantemka ciągle piękna


berberys


ciemiernik, już z pąkami


hakonechloa


i widoczek

Warzywniki na świecie, wspaniałe przykłady 08:04, 02 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Warzywa na rabacie pod murem. Na murze grusze na płasko.



Truskawki wyściólkowane słomą


Kolorowe wzory



Wszystkiego po trochu 07:58, 02 gru 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
Grudzień , pojedyncze kwiaty róż zmrożone nocnym przymrozkiem

Crown Princess Margareta


Candelight


Herzog von Windsor


Chippendale


Pastella


M-me Dieudonne

Wszystkiego po trochu 07:40, 02 gru 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Pięknie jeszcze MaszUmknie śnieg i mróz był więc już wszystko pozamiatane.
Chryzantemy masz śliczne


Byłam u Ciebie, widziałam Panią Zimę


U mnie jeszcze resztki różyczek

Pat Austin

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies