Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mirkowy ogród (początki)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mirkowy ogród (początki)

Mirka 11:05, 06 lis 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
ElzbietaFranka napisał(a)



Mirka co to za krzaczek taki bordowy. Prypuszczam co to jest ale nie do konca jestem pewna czy to pecherzyca?
Elu tak to pęcherznica. Pięknie w tym roku się przebarwia. Ta rośnie na pełnym słońcu, te w cieniu co mam to są ciemniejsze.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
sylwia_slomc... 11:06, 06 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82329
Brzózki już ładnie się wybarwiają u Ciebie:0 Moje w tym sezonie też fajnie już w brzeziniaku widać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mirka 11:14, 06 lis 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
sylwia_slomczewska napisał(a)
Brzózki już ładnie się wybarwiają u Ciebie:0 Moje w tym sezonie też fajnie już w brzeziniaku widać

Sylwia może mi całą wodę z działki wypiją a ja je i tak lubię Już się zadomowiły u mnie. W tym roku pięknie się przebarwiają i długo liście trzymają.
Patrz jeszcze hortensji się chce kwitnąć .
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
sylwia_slomc... 12:00, 06 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82329
Moje już zbrązowiałe kwiaty mają, a U Ciebie jeszcze kwitną, rosliny w tym sezonie nie wiedzą co się dzieje i jaka pora roku jest. U mnie zakwitła jagoda kamczacka i nie jednym kwiatkiem , a kilkoma na różnych gałązkach, pewnie nie będzie owoców wiosną
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mirka 12:07, 06 lis 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
sylwia_slomczewska napisał(a)
Moje już zbrązowiałe kwiaty mają, a U Ciebie jeszcze kwitną, rosliny w tym sezonie nie wiedzą co się dzieje i jaka pora roku jest. U mnie zakwitła jagoda kamczacka i nie jednym kwiatkiem , a kilkoma na różnych gałązkach, pewnie nie będzie owoców wiosną
Moje też zbrązowiały ale tak nie całe krzaczki. Fajnie to wygląda.Zobacz
A kamczacką widziałam u ciebie. Ja mam jedną odmianę kamczackiej i muszę dokupić inną odmianę aby się zapytał wzajemnie. Inaczej nie będzie owoców.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ElzbietaFranka 18:12, 06 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14000
Dzisiaj bylam na spacerze takim dluzszym, wiec widzialam pieknie wybarwisjace sie pecherznice. No i wlasnie sa szpalery przy drogach na Ursynowie i w sloncu ladne kolory w cieniu takie bure.
Mamy tez sporo pecherz na osiedlu musze zobaczyc, jaki teraz kolor maja. W tym roku to slonca jak na lekarstwo.

Mirka jak posadzisz pod brzozami (chba taki byl zamysl o ile pamietam) to bedzie ladnie. Liisciaste do lisciastych. Jednak liscie brzozy to fruwaja wszedzie, ale tez bym na nic nie zamieniła.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 18:13, 06 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14000
A jeszcze jedno u mnie tez horty świruja. Brazowieja i kwitną.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mirka 19:42, 06 lis 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
ElzbietaFranka napisał(a)
Dzisiaj bylam na spacerze takim dluzszym, wiec widzialam pieknie wybarwisjace sie pecherznice. No i wlasnie sa szpalery przy drogach na Ursynowie i w sloncu ladne kolory w cieniu takie bure.
Mamy tez sporo pecherz na osiedlu musze zobaczyc, jaki teraz kolor maja. W tym roku to slonca jak na lekarstwo.

Mirka jak posadzisz pod brzozami (chba taki byl zamysl o ile pamietam) to bedzie ladnie. Liisciaste do lisciastych. Jednak liscie brzozy to fruwaja wszedzie, ale tez bym na nic nie zamieniła.
Elu derenia sztuk 5 już pod brzozami posadziłam.Wiosną ciachnę przy ziemi aby się ładnie rozkrzewiły. Resztę roślin wiosną przesdzę wiosną. Te tawuły tam przesadzę
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 19:44, 06 lis 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
ElzbietaFranka napisał(a)
A jeszcze jedno u mnie tez horty świruja. Brazowieja i kwitną.
To wszystko wina pogody.Ale ja tam się cieszę że jest ciepło.Sezon budowlany u mnie trwa.

Zobacz kapustki już rosną.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 19:55, 06 lis 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Kolory jesieni dziś.



____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies