Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum
11:46, 25 lis 2017
Iwo ja tez nie znalam. To sedzia polkarski, ktory sedziwal wiele mistrzostw swiata i Europy Urs Meier. Nie ogladam meczow wiec nie znam. Wyklad poprowadzul swietnie dajac przyklady z piki noznej, bylo do smiechu ale tez duzo do przemyslenia.
na teraznie palacowym miesci sie szkola rolnicza wiec byl i wyrzynik