Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

paulina_ns 08:24, 25 lis 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Magleska napisał(a)

Domki w lidlu kupione żadna kombinacja
Pierniczenie zaczęłam - przepis od Nawi z Typografii

Na razie upieczone , teraz powoli będziemy dekorować .....


Mniam pierniczki ja też ostatnio robiłam, a dokładnie robił mój 7 latek, ja mu tylko ciasto zrobiłam, dałam foremki i wrzucalam do piekarnika, a on robił cała resztę, zrobił 150 pierniczkow, zostało 40, więc tradycyjnie zrobimy druga serię w grudniu
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 08:25, 25 lis 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Dubelek, więc pozdrowienia zostawiam
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
DorKa 09:52, 25 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)

Hihihi ....ale słodka jest psa też czyści hihi
Ps ...dziś piękna pogoda ,jak sie ociepli idę z różami zrobic porządek i skuszę trawę ostatni raz w sezonie
Miłego weekendu

ja też zaraz wyruszam do pracy Podobno ostatni taki piękny dzień a propos róż, nie wiesz kiedy powinnam zadołować różę na pniu ? Pierwszy raz będę to robić w tym roku...
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 11:56, 25 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
No pięknie, świątecznie,czuję zapach tych pierników. My dopiero z dwa tygodnie przed zrobimy, bo cała rodzinka łakomczuchów i nic do świąt by nie zostało, gdybyśmy teraz zaczęli
____________________
eVka 12:01, 25 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)


samo życie skąd ja to znam
Młody 7 lat generalnie jak prawie każdy facet jest stworzony do wyższych celów niż sprzątanie natomiast moja mała ma 3 latka i chętna do sprzątania bardzo, czasami za bardzo Potrafi jedną szmatką wytrzeć talerz, podłogę i brudna łapę psa

No to moja 6 latka taka jak twój synek, do wyższych celów stworzona ale to po mamusi, jak to mówi mój eM, ty więcej z faceta nuż z baby masz hehe Dwie wojujące feministki!
____________________
eVka 12:01, 25 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)


samo życie skąd ja to znam
Młody 7 lat generalnie jak prawie każdy facet jest stworzony do wyższych celów niż sprzątanie natomiast moja mała ma 3 latka i chętna do sprzątania bardzo, czasami za bardzo Potrafi jedną szmatką wytrzeć talerz, podłogę i brudna łapę psa

No to moja 6 latka taka jak twój synek, do wyższych celów stworzona ale to po mamusi, jak to mówi mój eM, ty więcej z faceta nuż z baby masz hehe Dwie wojujące feministki!
____________________
eVka 12:01, 25 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Powtórka
____________________
Kasiek 12:52, 25 lis 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ladnie pierniczysz Jakkolwiek to brzmi
____________________
Bawarka
MirellaB 15:28, 25 lis 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Pierwsze pieczenie pierników już za mną. Zorganizowane dla dzieci z naszej miejscowości w świetlicy pieczenie było super. Jeszcze będzie pieczenie w przedszkolu i oczywiście w domu
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
DorKa 17:42, 25 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

No to moja 6 latka taka jak twój synek, do wyższych celów stworzona ale to po mamusi, jak to mówi mój eM, ty więcej z faceta nuż z baby masz hehe Dwie wojujące feministki!

Tak to już jest,że ktoś pracuje a inny w dozorze musi być,żeby praca sprawnie szła
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies