Kloniszcza podjazdowe mimo przymrozku mają się bdb.
Pozdrawiam i chyba już miłej zimy życzę bo teraz w moim ogródku nic zupełnie nie będzie do pokazywania. Ale na pewno będę zaglądać do moich ulubionych wątków na tyle na ile dziecina mi pozwoli Oby do wiosny i oby ta jakaśsetka cebulowych pięknie zakwitła wiosną.
Ostatnie podrygi klonów - zdj z 17 listopada! - pełnia kolorów i liscie jeszcze były na klonach - w nocy był przymrozek więc ilość lisci na bordowym garnecie i bloodgood drastycznie zmalała.
Pomęczę Was jeszcze
Witajcie storczykowo zakręceni
Te kupiłam w Castoramie były cudne .
Postawiłam na oknie balkonowym kwitły przepieknie i nie wymagały wiele ,czyli przelania wodą odstałą i letnią i nawożenia czasami ,ale otwieralismy balkon przewiało je zimnym zimowym powietrzem i w krótkim czasie opadły kwiatki wszystkie.
Nie wyrzuciłam ich lecz cierpliwie czeakam ju z rok i odbudowuja się powolutku
Piękne snopy zrobiłaś, im starsze trawy tym ciężej je związać. Ja dziś też swoim ograniczyłem wolność , ręce mam strasznie pocięte ale w rękawiczkach tej czynności nie da się robić. Zastanawiam się czy tegoroczne rozplenice z siewu też wiązać, czy lepiej obsypać liśćmi ?
Pegasusy też czują jesienny klimat, tylko później niż rozplenice wieloletnie
Mam prośbę o podpowiedź: dziś czyściłam tuje z brązowych igieł i na jednym pniu zauważyłam dość duże pęknięcie, jest suche, nic tam się nie dzieje, ale może na zimę należałoby jakoś to miejsce zabezpieczyć? Tuje są wieloletnie, każda ma po kilka pni (ja mam tę działkę od ubiegłego roku), a to pęknięcie też wygląda na stare.
Podpowiedzcie coś, proszę
Ten serb piekny na ostatniej focie taki gesty robi wrazenie jakby dwa rosly.
Roslina jak ma slonce z kazdej strony to pieknie rosnie.
U mnie tez ostatnie kwitnienie w ogrodzie. Dzisiaj nawet byla znosna pogoda.
Hej kochane dziewczątka, kochane chłopaki :*
Przepraszam za długą przerwę ale głównie jest ona spowodowana kłopotami zdrowotnymi.
Mam spore problemy ... z oczami. Muszę oszczędzać.
A forum temu nie służy
Nie robię zdjęć, trochę posprzątałam, liście pozbierałam i tyle z mojego ogrodowania.
Zaległości u Was mam ogromne ... może nadrobię
Bo go omijam robiąc foty, ale stoi na samym środku podwórka, babcia tak przyzwyczajona była i nie chcieliśmy Jej zmieniać miejsca "relaxu", a teraz już nawet nie byłoby gdzie go daćDostoi do kanalizacji
W centrum samym tu widać
jeszcze donicy w podwórku nie było
Przyleciałas na miotle? To wszystko z góry juz widziałaś , no to nic dziwnego, ze orientacje już masz co gdzie jest
No te perukowce... dzisiaj mają wzięcie
A pajeczyna niczym stringi koronkowe, hihi
Dziękuję za miłe słówka, już w piórka obrastam
Lampion robiłam kiedyś ,tak jak mówisz ze słoika, taki mrożony i sznurem owiniety od góry. No to kochana pod dobrym okiem jesteś jak masz taką zdolną przyjaciółkę, nauczy Cię i juz jesienno-zimowe wieczory będą przyjemniejsze. No te Twoje skrzynki piękne są, myślałam ,że kupiłaś . Taki teraz właśnie jest stajl
No i fajnie, że przyszłaś dziękuję
Wyjątkowy poranek dzisiaj był, na to czekałam
Lubie zdjecia o poranku , te promyki słońca takie inne są ...
Dziękuje i również pozdrawiam
Ja jestem z Górnego Śląska ja takich cudności nie umiem robić, chociaż też nigdy nie próbowałam za to moją kolejną miłością jest pieczenie ciast, cisteczek, tortów- to uwielbiam buziak