Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina 10:06, 19 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Grujecznik obrany przez wiatry z liści, ale te resztki pokazują jaki byłby kolorek


ambrowiec w tym roku cudo
Sezon 2017 u Hanusi 09:55, 19 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Za oknem mżawka, po spacerze należy się kawka! No i coś do niej.

Miłej niedzieli.

Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 09:28, 19 lis 2017


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Kloniszcza podjazdowe mimo przymrozku mają się bdb.



Pozdrawiam i chyba już miłej zimy życzę bo teraz w moim ogródku nic zupełnie nie będzie do pokazywania. Ale na pewno będę zaglądać do moich ulubionych wątków na tyle na ile dziecina mi pozwoli Oby do wiosny i oby ta jakaśsetka cebulowych pięknie zakwitła wiosną.
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 09:24, 19 lis 2017


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Ostatnie podrygi klonów - zdj z 17 listopada! - pełnia kolorów i liscie jeszcze były na klonach - w nocy był przymrozek więc ilość lisci na bordowym garnecie i bloodgood drastycznie zmalała.
Pomęczę Was jeszcze
Nasze storczyki 08:46, 19 lis 2017


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Tak się podnoszą biedne ,teraz już wiem że otwieranie w zimie okna nie służy im .

Nasze storczyki 08:43, 19 lis 2017


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Witajcie storczykowo zakręceni
Te kupiłam w Castoramie były cudne .


Postawiłam na oknie balkonowym kwitły przepieknie i nie wymagały wiele ,czyli przelania wodą odstałą i letnią i nawożenia czasami ,ale otwieralismy balkon przewiało je zimnym zimowym powietrzem i w krótkim czasie opadły kwiatki wszystkie.
Nie wyrzuciłam ich lecz cierpliwie czeakam ju z rok i odbudowuja się powolutku
Mirkowy ogród (początki) 23:10, 18 lis 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry
Piękne snopy zrobiłaś, im starsze trawy tym ciężej je związać. Ja dziś też swoim ograniczyłem wolność , ręce mam strasznie pocięte ale w rękawiczkach tej czynności nie da się robić. Zastanawiam się czy tegoroczne rozplenice z siewu też wiązać, czy lepiej obsypać liśćmi ?

Pegasusy też czują jesienny klimat, tylko później niż rozplenice wieloletnie

Listopad 2015


Grudzień 2015

Problemy z tujami 22:01, 18 lis 2017


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Do góry
Mam prośbę o podpowiedź: dziś czyściłam tuje z brązowych igieł i na jednym pniu zauważyłam dość duże pęknięcie, jest suche, nic tam się nie dzieje, ale może na zimę należałoby jakoś to miejsce zabezpieczyć? Tuje są wieloletnie, każda ma po kilka pni (ja mam tę działkę od ubiegłego roku), a to pęknięcie też wygląda na stare.
Podpowiedzcie coś, proszę



Rododendronowy ogród II. 21:27, 18 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Bogdzia napisał(a)
To jeszcze parę zdjec .








Ten serb piekny na ostatniej focie taki gesty robi wrazenie jakby dwa rosly.
Roslina jak ma slonce z kazdej strony to pieknie rosnie.
U mnie tez ostatnie kwitnienie w ogrodzie. Dzisiaj nawet byla znosna pogoda.
Rododendronowy ogród II. 21:13, 18 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Bogdzia napisał(a)





Kurcze chyba pierwszy raz to miejsce widzę To oczko wodne Bogdziu? I co to za iglak nad nim?
Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku 21:07, 18 lis 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Do góry
Hej kochane dziewczątka, kochane chłopaki :*
Przepraszam za długą przerwę ale głównie jest ona spowodowana kłopotami zdrowotnymi.
Mam spore problemy ... z oczami. Muszę oszczędzać.
A forum temu nie służy
Nie robię zdjęć, trochę posprzątałam, liście pozbierałam i tyle z mojego ogrodowania.
Zaległości u Was mam ogromne ... może nadrobię

Całuję wszystkich * * *

Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:47, 18 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Magleska napisał(a)

...........Wychodek prawdziwie salonowy metamorfoza świetna ...... ja bym z zewnątrz kolorem dopasowała do wszystkich drewnianych budowli i dach czerwony , ..... a gdzie on stoi ? Bo jakoś nie rzucil mi się w oczy .......

Bo go omijam robiąc foty, ale stoi na samym środku podwórka, babcia tak przyzwyczajona była i nie chcieliśmy Jej zmieniać miejsca "relaxu", a teraz już nawet nie byłoby gdzie go daćDostoi do kanalizacji
W centrum samym tu widać

jeszcze donicy w podwórku nie było
Wymarzony sielankowy ogród..... 20:40, 18 lis 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Dzisiaj czyściłam korzenie dalii, kan i dziwaczków, poszły już do piwniczki schowane w słomie

Słoneczny Ogród 20:30, 18 lis 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Magleska napisał(a)
Przyleciałam na miotle
Zdoooolna jesteś bardzo .....ile to precyzji i cierpliwości trzeba ,żeby stworzyć takie pieknoty
zachwyciły mnie choinki z szyszek ,wianki ,a szopka z makaronu ....wow bombki precyzyjne ,piękne ...... zazdroszczę talentu a lampiony tez pewnie robisz ? .....moja przyjaciółka tez ma dryg do takich prac ( właśnie z nią mam
gnomy robić ) ....w zeszłym roku zrobiła mi ze słoików i serwetek lampiony cudne i skrzynki moje z tarasu ,to tez jej dzieło ......
Ale wracając do Ciebie przepięknie Twój ogród wygląda taki zmrożony , te perukowce świetne i pajęczyna zmrożona .....
Świetne zdjęcia i przepiękny ogród
Fajnie poopisywałaś ,gdzie i co .......i teraz już orientuje sie w Twoim ogrodzie


Przyleciałas na miotle? To wszystko z góry juz widziałaś , no to nic dziwnego, ze orientacje już masz co gdzie jest
No te perukowce... dzisiaj mają wzięcie
A pajeczyna niczym stringi koronkowe, hihi
Dziękuję za miłe słówka, już w piórka obrastam

Lampion robiłam kiedyś ,tak jak mówisz ze słoika, taki mrożony i sznurem owiniety od góry. No to kochana pod dobrym okiem jesteś jak masz taką zdolną przyjaciółkę, nauczy Cię i juz jesienno-zimowe wieczory będą przyjemniejsze. No te Twoje skrzynki piękne są, myślałam ,że kupiłaś . Taki teraz właśnie jest stajl

Jeszcze na priv Ci napiszę to co miałam napisać


Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:22, 18 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
mebelki nakryte

kuninngamia też, chyba po raz ostatni bo już dwie drabiny były w użytku bo przeszło 3 metry wysokości
Rododendronowy ogród II. 20:21, 18 lis 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry






Rododendronowy ogród II. 20:19, 18 lis 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
To jeszcze parę zdjec .







Słoneczny Ogród 20:16, 18 lis 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
paulina_ns napisał(a)
Przyszłam od Madzi zerknąć na Twoje rękodzieła no i pozachwycalam się piękne a ogród o poranku pięknie się prezentuje pozdrawiam i słoneczka życzę


No i fajnie, że przyszłaś dziękuję
Wyjątkowy poranek dzisiaj był, na to czekałam
Lubie zdjecia o poranku , te promyki słońca takie inne są ...
Dziękuje i również pozdrawiam
Słoneczny Ogród 20:14, 18 lis 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)


Dzięki , no tak wyszło, ze z przymusowego siedzenia w domu wykluło sie takie coś i też mnie pasjonuje i robię to z przyjemnością.
Ale mam przede wszystkim cierpliwość do takiego dłubania i jakos to mi idzie.

Bo ogród to już tak od dawna, może od zawsze nawet ... kwiatki lubiłam sadzic.

Czyli u Ciebie inna troche pogoda niz u mnie ,to moje perukowce też juz oblecą po tym mrozie, a z jakiego rejonu Polski Monia Ty jesteś ?
I tez oczywiscie buziam



Ja jestem z Górnego Śląska ja takich cudności nie umiem robić, chociaż też nigdy nie próbowałam za to moją kolejną miłością jest pieczenie ciast, cisteczek, tortów- to uwielbiam buziak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies