Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój mały skrawek ziemi 19:14, 10 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Madziarzeszow napisał(a)

Bardzo mi się ta rabata podoba
Kolorowe Rabaty Martek 18:56, 10 lis 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Popieram to, co napisała Hania!
I kwiatek ode mnie, aktualny.

Co się stało kwiatom ... 18:38, 10 lis 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Mirella napisał(a)
Renia, u mnie słońce jest reglamentowane.



jakie to azalie takie piekne ?
Co się stało kwiatom ... 18:30, 10 lis 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
Mirella napisał(a)



Wpasował się idealnie.
Co się stało kwiatom ... 18:24, 10 lis 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
Renia, u mnie słońce jest reglamentowane.




Mój 4 arowy azyl... 18:23, 10 lis 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Druga partia pigwowca przetworzona! Dłoni nie czuję, z pęcherzami i pokiereszowana.
Ale zadowolenie jest, bo marmoladka i galaretka gotowe.

Tak wygląda przetarty owoc na razie bez cuku





A tak w słoikach przesmażony z cukrem



Zdjęcie galaretki wstawię jutro, bo zbyt ciemno na fotki już było.
Ogródek Ewy 18:19, 10 lis 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Masz o
gromne czapy anabelek, ciekawe czy moje w przyszłym roku też takie urosną?

Urosną Dorotko, moje w pierwszym roku też miały dużo mniejszy kwiat.
07.2016

07.2017
Mój 4 arowy azyl... 18:16, 10 lis 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
A dzisiaj mój Storczyk wygląda już tak. I okazało się (dzięki Hani), że to nie Catleya a Miltoniopsis




Ogródek Ewy 18:08, 10 lis 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
Basilikum napisał(a)
fajne wspominki

Teraz w ten zimowy czas tylko wspominki nam zostały.
Ukojenie 17:33, 10 lis 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
zoja napisał(a)
Po pracy zrobilam taki wianek dla milosniczki koloru niebieskiego

Wspomoglam sie niebieskim lakierem do paznokci.
Podoba mi się wianuszek ale bez kokardek.
Migawki z ogródka 17:32, 10 lis 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Bailando, Baronesse


St. Cecilia, nn angielka
Działka prawie w Borach Tucholskich 17:28, 10 lis 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Rozwinie się czy nie?
Pusta ściana domu..co posadzic? 17:23, 10 lis 2017

Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 9
Do góry
Tak, coś takiego.
Dobrze zaznaczona północ. Malo miejsca bo ta pusta ściana wystaje bardziej( to miał być garaż) i teraz żeby to jakoś wyglądało ze schodami za bardzo nie możemy odejść od tej ściany.

Myślę o czymś takim ale nie wiem czy mąż na to pójdzie. Jakby tak do
2m poszerzyć ta rabatę.
Od strony białego domu mam posadzone jeszcze dwa bzy i dwie jodły pospolite ale nie wiem czy nie będą za duże na to miejsce.


Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 17:14, 10 lis 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
malkul napisał(a)
Poli kiedyś obiecałam pokazać stan aktualny cisowej skarpety. Mam wreszcie to foto. Wybacz że tak późno.


Dzieki za zdjęcia! Ile lat mają Twoje kostki? Często tniesz?
Migawki z ogródka 17:06, 10 lis 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Kurfurstin Sophie, Burgundy Iceberg


Tahiti, Pastella
Blaski i cienie nowego życia 17:05, 10 lis 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Łukasz zrobił nastrój ja jutro polecę z następnymi gadżetami


Mazury i mój kawałek ziemi 16:56, 10 lis 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Ewa4 napisał(a)
Ten zachód słońca najbardziej mi się podoba w ogrodzie


Piękny zachód i te lasy w tle....
Niesamowita przemiana ogrodu,jest pięknie.Pozdrawiam serdecznie.
Ogródkowe perypetie:) 16:41, 10 lis 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
abiko napisał(a)




Zaintrygowały mnie te donice, robione, czy kupowane?
W cieniu - zacieniona 16:30, 10 lis 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
rozajerycha napisał(a)
Bogusiu przepiękna ta Twoja jesień.Cieszę się,że trafiłam na Twój wątek.
Ciepło pozdrawiam.

Marto...miło Cię widzieć.Pozdrawiam.
W cieniu - zacieniona 16:27, 10 lis 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
nebel napisał(a)

Jesień w Polsce jest cudna Bogusiu dziękuję, za piękne jej pokazanie

W tym roku to ta jedna z wyjątkowych.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies