Cały wolny czas dzisiaj siedzę na Twoim wątku, zaczęłam czytać ten rok, jestem na stronie 1476, wiosna się zaczyna. Przepiękny masz ogród, inny, te stawy których zawsze się bałam mieć, bo robota, bo komary .. A dają tyle uroku w ogrodzie
A skąd wiesz że moja to syberyjka, byłaś już u mnie? Nie pamiętam
Nie sposób być wszędzie, wszystkich pamiętać.
W mojej B cebule (z drugiej grupy cenowej) przecenione na 99 groszy. Żal nie kupić. Tulipany pakowane po 7 sztuk, hiacynty po 3 i żonkile po 5 cebulek.
W ubiegłym roku sadziłam i do gruntu, i do doniczek w mieszkaniu. Bardzo ładnie kwitły.
Ja do niedawna też nie umiałam, bo nigdy nie spróbowałam zrobić piernikowych chatek. Wyszukałam przepis na internecie i zabrałam się za pieczenie. Według mnie najtrudniejsze jest lukrowanie. Za miłe słowa dziękuję.
Dziękuję, czasem coś mi się uda, a czasem kicha. Ja z tych ciągle wymyślających sobie zajęcie, a że jestem chyba jedyną osobą na Ogrodowisku, która ma czasu pod dostatkiem to wymyślam to i owo. Pozdrawiam
Moja lalka to taki zwyczajny bobas, nie taka jak Ty pokazywałaś, ale zdopingowało mnie to żeby wyglądała troszkę lepiej. Beret i buciki zrobiłam na szydełku, sweterek na drutach , a spodenki uszyłam.
Mam kilka klonów o czerwonych liściach, którym jedne świecą bardziej wiosną, drugim bardziej jesienią.
Bogdzia ma dużo starszy ogród i na pewno ma większego klona od mojego
Są klony, króre szybciej rosną w porównaniu do drugich, jednak warunki siedliskowe każdy ogród ma odmienne
i ten czynnik ma też duży wpływ na wzrost i przebarwienia
Masz żelazną magnolię Kasiu
Klon Bloodgood i śmiałek darniowy rozświetlone słońcem
Pięć lat temu wprowadzaliśmy się na swój skrawek ziemi i od tego czasu próbuję stworzyć ogród, który byłby moją dumą. Niestety gdy patrzę na Wasze przepiękne ogrody cały czas mam niedosyt i cały czas coś zmieniam, dosadzam i zakładam nowe rabaty. Być może kiedyś osiągnę jakiś stan zadowolenia i spełnienia
Oto początki istnienia naszego kawałka zieleni. Marnie to wyglądało.
Martuś, nie usuwaj, i nawet nie myśl o zniknięciu. Sama wiesz, kiedy Tobie oczy się otwarły na wszystko. Wpadaj, oczy ciesz, i nie zamykaj się przed ludźmi. Od nas tylko wsparcie dostaniesz. Trzymaj się ciepło!