Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W cieniu - zacieniona 16:26, 10 lis 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
W cieniu - zacieniona 16:26, 10 lis 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
an_tre napisał(a)

Bogusiu jaka cudowna i malownicza jesień nad twoim jeziorem

Aniu...dziękujemy za mile spędzone chwile.
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:17, 10 lis 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
Agania napisał(a)

Dziękuję za wizytę,wpadaj w wolnej chwili, nie wiedziałam, ze interesują
Cię derenie kwieciste

Mój dereń kousa jesienią

Mój rudzielec macha łapką do Twojej rudej syberyjki


Cały wolny czas dzisiaj siedzę na Twoim wątku, zaczęłam czytać ten rok, jestem na stronie 1476, wiosna się zaczyna. Przepiękny masz ogród, inny, te stawy których zawsze się bałam mieć, bo robota, bo komary .. A dają tyle uroku w ogrodzie
A skąd wiesz że moja to syberyjka, byłaś już u mnie? Nie pamiętam
Nie sposób być wszędzie, wszystkich pamiętać.
Szarobiałego ogrodowe początki. 15:50, 10 lis 2017


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 764
Do góry
Zacebulkowana będę doszczętnie.

W mojej B cebule (z drugiej grupy cenowej) przecenione na 99 groszy. Żal nie kupić. Tulipany pakowane po 7 sztuk, hiacynty po 3 i żonkile po 5 cebulek.
W ubiegłym roku sadziłam i do gruntu, i do doniczek w mieszkaniu. Bardzo ładnie kwitły.

W moim małym ogródeczku - Dorota 15:47, 10 lis 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Chatki cudne, szkoda, że ja takich nie umiem
Lewe ręce do pieczenia
Dekoracje jak zwykle z górnej półki u Ciebie i się zachwycam, koloru jeszcze w ogrodzie dużo i róże ślicznie kwitną
Ja do niedawna też nie umiałam, bo nigdy nie spróbowałam zrobić piernikowych chatek. Wyszukałam przepis na internecie i zabrałam się za pieczenie. Według mnie najtrudniejsze jest lukrowanie. Za miłe słowa dziękuję.

Kwiaty z dzisiejszego dnia.

W moim małym ogródeczku - Dorota 15:42, 10 lis 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)


Niesamowite kolory jeszcze masz, a jakie kwiaty jeszcze, podziwiam Twoje zdjęcie z jabłuszkiem BRAWO, no i te Twoje talenty manualne echh do pozazdroszczenia: Pozdrawiam
Dziękuję, czasem coś mi się uda, a czasem kicha. Ja z tych ciągle wymyślających sobie zajęcie, a że jestem chyba jedyną osobą na Ogrodowisku, która ma czasu pod dostatkiem to wymyślam to i owo. Pozdrawiam


Te już raczej nie zdążą zakwitnąć.


W moim małym ogródeczku - Dorota 15:31, 10 lis 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Całkiem letnie widoki jeszcze masz Dekoracje jak zwykle u Ciebie podziwiam i te piękne domki
Dziękuję za miłe słowa. Przeleciałam dziś z aparatem i jeszcze utrwaliłam kwitnące roślinki.

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 15:17, 10 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
mirkaka napisał(a)
Witaj, przyszłam od Katel bo piszesz u niej o dereniu, no i czytam Twój wątek,
Ogród piękny, trochę dziki, naturalny
Kociak rudy taki sam jak u mnie,

Dziękuję za wizytę,wpadaj w wolnej chwili, nie wiedziałam, ze interesują
Cię derenie kwieciste

Mój dereń kousa jesienią

Mój rudzielec macha łapką do Twojej rudej syberyjki
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 15:12, 10 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Mari napisał(a)


Przepiekne to wrzosowisko...jak pani o nie dba?? okrywa na zimę??


Mari...wrzosowisko okrywałam jak było młode w pierwszych trzech latach, taką zieloną cieniówką, aktualnie radzi sobie samo

Wiosną przycinam na poduchy
W moim małym ogródeczku - Dorota 15:10, 10 lis 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Nallar napisał(a)
Już myślałam że fotki laluni będą.
Moja lalka to taki zwyczajny bobas, nie taka jak Ty pokazywałaś, ale zdopingowało mnie to żeby wyglądała troszkę lepiej. Beret i buciki zrobiłam na szydełku, sweterek na drutach , a spodenki uszyłam.

Proszę nie cytować kwiatków patyczaków.

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 15:07, 10 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Kindzia napisał(a)
Taki klon czerwoniasty...moje nie spełnione marzenie..zupełnie nie mam zacisznego miejsca na takie wielkie cudo...pamiętam jaki wysoki, rozłożysty i piękny u Bogdzi rósł. Twój to taki sam jak ten Bogdzi? Też taki wielki będzie Agatko?
Z moich trzech magnolii jedna uparcie listki trzyma - Satisfaction, a na wygwizdowiu rośnie...aż dziwne.

Pozdrówka

Mam kilka klonów o czerwonych liściach, którym jedne świecą bardziej wiosną, drugim bardziej jesienią.
Bogdzia ma dużo starszy ogród i na pewno ma większego klona od mojego

Są klony, króre szybciej rosną w porównaniu do drugich, jednak warunki siedliskowe każdy ogród ma odmienne
i ten czynnik ma też duży wpływ na wzrost i przebarwienia
Masz żelazną magnolię Kasiu

Klon Bloodgood i śmiałek darniowy rozświetlone słońcem
Bujanie w ogrodzie 14:55, 10 lis 2017


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
Do góry
Witam wszystkich Ogrodomaniaków

Pięć lat temu wprowadzaliśmy się na swój skrawek ziemi i od tego czasu próbuję stworzyć ogród, który byłby moją dumą. Niestety gdy patrzę na Wasze przepiękne ogrody cały czas mam niedosyt i cały czas coś zmieniam, dosadzam i zakładam nowe rabaty. Być może kiedyś osiągnę jakiś stan zadowolenia i spełnienia
Oto początki istnienia naszego kawałka zieleni. Marnie to wyglądało.




Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 14:55, 10 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
kasja83 napisał(a)
Pięknie jeszcze Ci się liście na drzewach trzymają...kolorowo jest.


Z zielenią ogrodu jeszcze tylko żółty kolor
bardziej współistnieje

Lawendowy zawrót głowy 14:11, 10 lis 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Buxiaki I pilnujcie się co by Was listopadowa melancholija nie dopadła jak Fidka ))♡♡♡♡♡♡♡♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥





cudnyyyyy
Kolorowe Rabaty Martek 14:01, 10 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Martuś, nie usuwaj, i nawet nie myśl o zniknięciu. Sama wiesz, kiedy Tobie oczy się otwarły na wszystko. Wpadaj, oczy ciesz, i nie zamykaj się przed ludźmi. Od nas tylko wsparcie dostaniesz. Trzymaj się ciepło!

Pusta ściana domu..co posadzic? 13:59, 10 lis 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
Czyli, jeśli dobrze zrozumiałam, front wygląda mniej więcej tak?


To bardzo wygodny układ.

Tylko na tą rabatę pod domem strasznie mało miejsca zostawiliście - tak ze dwa razy tyle by się przydało. miejsce macie.

Tam przy tym białym domu sąsiada to drzew bym jeszcze nasadziła.

Północ dobrze zaznaczyłam?
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 13:56, 10 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
U mnie już większość drzew bez liści. Pięknie masz jesienią, te kolory....

Szyszeczki som
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 13:53, 10 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
katel napisał(a)
fotki przepiękne jesienne kolory zachwycają

Dla odmiany trochę bieli z brzozy Doorenbos
Mazury i mój kawałek ziemi 13:47, 10 lis 2017


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Do góry
Sezon 2017 u Hanusi 13:45, 10 lis 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Dziś dzień dobroci dla kuchni!
Powynosiłam puste słoiki do piwnicy, bo już koniec z przetworami, Przy okazji upchnęłam na pawlacz suszarki do grzybów, bo i grzybowy sezon zakończony, No i jak "2 kozy" wyprowadzone i luz się zrobił! Idę robić szarlotkę! A może i jeszcze co innego?


Dziękuję Haniu za odwiedziny i hojność jeszcze tylko coś u Ciebie zjem i będzie bosko
Co jest pod tymi jajami ? Kotlet czy jak ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies