Różaneczniki - choroby i szkodniki
15:32, 05 lis 2017
Dzień dobry,
mam problem z rodkami. Posadzone na wiosnę tego roku. Miały podłoże substrala do rodków. Byłem z listkami w sklepie ogrodniczym, powiedzieli, że to fytoftoroza i dostałem "SUBSTRAL iglaki grzybobójczy - fytoftoroza". Podlewałem nim kilka razy, ale rodki nic się nie poprawiły. Dodatkowo trzy razy robiłem oprysk roślin środkiem: Discus 500WG.
Wyglądają tak jak poniżej na zdjęciach:
Mam wrażenie, że nie są zdrowe. Jeśli zatem mam rację to czy mogę coś jeszcze zrobić, aby im pomóc?
mam problem z rodkami. Posadzone na wiosnę tego roku. Miały podłoże substrala do rodków. Byłem z listkami w sklepie ogrodniczym, powiedzieli, że to fytoftoroza i dostałem "SUBSTRAL iglaki grzybobójczy - fytoftoroza". Podlewałem nim kilka razy, ale rodki nic się nie poprawiły. Dodatkowo trzy razy robiłem oprysk roślin środkiem: Discus 500WG.
Wyglądają tak jak poniżej na zdjęciach:
Mam wrażenie, że nie są zdrowe. Jeśli zatem mam rację to czy mogę coś jeszcze zrobić, aby im pomóc?
