Ogród Nebel
14:43, 03 lis 2017
Moje 'niebieskie ptaszki' zaczynają siadać na gałązkach.Nie mam jeszcze wprawy, bo wszystko robię pierwszy raz 
No i jakość zdjęć jest fatalna, trochę to wina mojego aparatu, ale przede wszystkim moja - nie mam cierpliwości do robienia zdjęć.
No i jakość zdjęć jest fatalna, trochę to wina mojego aparatu, ale przede wszystkim moja - nie mam cierpliwości do robienia zdjęć.


