ż
Żurawki są cudne.Ma mam ich ok 30 odmian.Ale są tak poosadzane ,że są niewidoczne w moim ogrodzie.
Muszę je przesadzić,żeby je bardziej wyeksponować .
już mi świta pomysł gdzie to mogę zrobić.
Dzisiaj się przyglądałam moim hostom też już są w szczątkowej reprezentacji jesiennej nawet
Oj u mnie dzisiaj do popołudnia co lało. cały czas.Popołudniu już było znośnie.
Danusiu, bardzo ci dziękuję za tak miłe słowa.
Szkoda,że ta piękna jesień nam już ucieka.Ale czasami i zimowe widoki są ciekawe https://www.ogrodowisko.pl/watek/5032-moja-dzialka-na-debowym-lesie/posts/2934763/quote}
***
A teraz Gregory straszy i kilka razy "urywał się" prąd i internet, i moje wpisy wyparowały. Oby tylko tyle.
Wcześniej nie miałam czasu na wpisy, potem nieplanowany wyjazd, teraz listopad, a chyba pominęłam sierpień i wrzesień. Muszę wrócić do zdjęć z sierpnia, pewnie ciekawszych niż te ostatnie.
W samo południe ubrałam się ciepło i ruszyłam na obchód ogrodu. Wiat wiał niemiłosiernie ale świeciło słońce, żeby za chwilę ustąpić miejsca ciężkim granatowym chmurom i tak na przemian.
Teraz wieje lodowaty wiatr ale tak jakby troszkę się wyciszył, zobaczymy co pokarze noc...
Bogusiu kochana. zaglądam .I patrzę czy jest ten pan .I w piątek i w sobotę go nie było.
Ale pamiętam o tobie.
A co do roślin na wiosnę dla ciebie , to już mam sporą listę :
Jak tylko będziesz chciała P
Ostróżki u mnie sobie nieźle radzą, ale róże teraz dopiero zebrały się do kwitnienia. Trochę późno bo już jest bardzo zimno, kwiaty robią się "parszywe" Dziś u nas paskudnie wieje. Za miłe słowa bardzo dziękuję. ( trawkę, którą mi kupiłaś podzieliłam na dwie, obie ładnie się przyjęły.
Kasya nigdy nie mogę się oprzeć tym liściom Miłorząb wielki ( w starym) i wszystkie liście na rabacie ziołowej No to pozbierałam do torby, potem do wody, umyłam i jak troszkę podeschły nadziewałam na drut florystyczny, nie chciało mi się kleić W taki wianek w środek znicz i ozdoba gotowa Ogonki liściowe do środka już przekręciłam.