Ostatni mój post jest z 4 marca bieżącego roku. To był sam początek sezonu. Szkoda, że nie wstawiałem zdjęć na bieżąco. Dlatego też powoli będę tutaj na Forum wspominać ten kończący się już sezon 2017. Wspominki zacznę naturalnie od wiosny w moim ogrodzie. Fotki dla Was, miłego oglądania. Dobrej nocy.
Jeju jakie cudne obrazkiiiii !!! superaśne i piesio jaki słodki kocha kwiatki
wiesz Kasik znów mi klon zdechł chyba się nie nadaję do nich ....zrobiłam szczepkę z gałązki i puściła listek zobaczymy co będzie wiosną ...buziolaki zostawiam