Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Zakręcony ogród 08:08, 23 paź 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Do góry
Dobra, zacznijmy od kategorii znajdź różnicę

jesień na działce bez drzew:


jesień na działce z drzewami :


Zdjecia robione w tym samym czasie Jak przychodzi jesień mam ochotę wyciąć wszystkie te drzewa. Na szczęście złość szybko mija a wiosną młode listki wynagradzają wszystko
Sezon 2017 u Hanusi 07:32, 23 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Mapa pogodowa dla mnie dziś łaskawa. Tylko u mnie słoneczko! I dobrze, niech będzie po sprawiedliwości. Zawsze u innych je podziwiam i zazdroszczę. Szczególnie w tym sezonie tak było.

Mimo wszystko, życzę by i Was się wypogodziło. Miłego tygodnia.

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:33, 23 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Sprawdziłam wczoraj prognozę pogody - wyszło że deszcz przyjdzie dopiero koło 15
więc od 8.30 byłam już na ogrodzie mimo że rano było u mnie 5 stopni

skończyłam sadzić szachownice
zapomniałam że mam jeszcze 100 sztuk czosnków główkowatych
miały być na nową różankę, ale pana który miał mi zerwać trawnik jak nie było tak nie ma
martwi mnie to trochę bo chyba pogoda już nie pozwoli na takie roboty i chyba muszę te moje czekające na wsadzenie 40 cisów dołować w warzywniku

czosnki wsadziłam na rabatkę koło bramy wjazdowej


wyciągnęłam biednego rh kóry padł mi w lato
myślałam że będę z nim walczyć, ale wyszedł bez problemu - jakby w ogóle nie miał korzeni - czy możliwe że aż tak go coś zeżarło?
i teraz nie wiem czy dosadzać teraz?
bo tak sobie pomyślałam że może teraz jesienią kupię taki większy okaz taniej?
muszę się zorientować



potem zbierałam liście, zagoniłam chłopaków do zamiecenia boiska
i przyszedł deszcz
dziś ogarniam chałpę, bo po tygodniu z piękną pogodą mam w domu armagedon

życzę wszystkim spokojnego tygodnia
Kwiaty we włosach 06:02, 23 paź 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry



Gosiu co to za roślinka? Czy ona jest zimozielona? Jaka wysoka?

Co zrobicie z taką ilością kotków?
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 05:46, 23 paź 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
Moja najdorodniejsza lawenda ale i najstarsza





czy ta lawenda jeszcze teraz tak kwitnie? Ścinasz ją po pierwszym kwitnieniu po całości czy tylko przekwitłe pędy?
Ogród od zera 02:47, 23 paź 2017


Dołączył: 21 cze 2014
Posty: 87
Do góry
PAŹDZIERNIK 2017


Ogród od 8 lat... 00:48, 23 paź 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
Do góry
Kwiecień - wiosenna wertykulacja trawnika
Ogród od 8 lat... 00:45, 23 paź 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
Do góry
Kwiecień
Ogród od 8 lat... 00:40, 23 paź 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
Do góry
Ogród od 8 lat... 00:37, 23 paź 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
Do góry
Ogród od 8 lat... 00:34, 23 paź 2017


Dołączył: 13 mar 2016
Posty: 183
Do góry
Witam Wszystkich po dłuuugiej przerwie!

Ostatni mój post jest z 4 marca bieżącego roku. To był sam początek sezonu. Szkoda, że nie wstawiałem zdjęć na bieżąco. Dlatego też powoli będę tutaj na Forum wspominać ten kończący się już sezon 2017. Wspominki zacznę naturalnie od wiosny w moim ogrodzie. Fotki dla Was, miłego oglądania. Dobrej nocy.

Pozdrawiam serdecznie!

Marzec


Bawarka 23:56, 22 paź 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Kasiek napisał(a)


Pieknie pachnie w calym domu...Beda witaminki do zimowejj herbatki





Jeju jakie cudne obrazkiiiii !!! superaśne i piesio jaki słodki kocha kwiatki
wiesz Kasik znów mi klon zdechł chyba się nie nadaję do nich ....zrobiłam szczepkę z gałązki i puściła listek zobaczymy co będzie wiosną ...buziolaki zostawiam
Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 23:14, 22 paź 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Herzogin Cristiana


Darcey Busell


Granny


Charming i Pink Piano


Tradescant
Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 23:11, 22 paź 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Ancient Mariner



Wedgwood Rose


Gentle Hermione


Pomponella
Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 23:07, 22 paź 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Scepter'd Isle



Artemis


Kurfurstin Sophie


Snovit
Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 23:04, 22 paź 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Jesienne róże okiem mojej siostry i moim:

Claude Brasseur



The Prince



Parky
Dwa ogrody 22:59, 22 paź 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
paniprzyroda napisał(a)

podobno zima mroźna ma być, zastanawiam się, czy zostawić w doniczkach na zewnątrz, czy chować, na chwaścik dokuczliwy nie patrzeć, znów szydełko pójdzie w ruch


obrodziło




Mariola - te rojniki powinnaś przechować są wrażliwe.

Chryzantemy ciekawe kolorki.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:51, 22 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


a wczoraj

Hortensjada 22:49, 22 paź 2017


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
A tak ogólnie to jak zwykle dziękuję za wszystkie wpisy i że o mnie pamiętacie

Różyczka byłaby najlepsza ale myślę, że pampasowa w kilku odsłonach będzie wystarczającym dowodem wdzięczności
Jednocześnie zapraszam do spaceru na https://www.facebook.com/Hortensjada-1675932006050915/

dzielić się doświadczeniami wolę na Ogrodowisku. Serdecznie pozdrawiam

Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:48, 22 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies