Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Gożdzikowa - wiejski ogród 21:22, 18 paź 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Hania śpiewam sobie pod nosem i to wcale nie pięknie...ale lubię podśpiewywać


ten orzech jest tak żólciutki ,i tak mi się skojarzyło..... w słońcu to mieni się jakby był ze szczerego złota.

Kwiaty we włosach 21:20, 18 paź 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Daria u mnie lilie kwitną , są to już ostatnie jakie sadziłam. Kotka żyje, tylko przyłazi do misek na jedzenie.Tulipany posadziłam, miałam je z różnych źródeł.

Jolka altanę malowaliśmy na biało latem.Pozdrawiam.

Ogród Nebel 21:16, 18 paź 2017


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
III etap ozdób świątecznych z masy solnej - mam 6 podstawowych kształtów

Osiedlowy ogródek 21:11, 18 paź 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Kupiona
Na razie tylko zadołowana w donicy, w weekend przygotuję dla niej dobrą ziemię

Moja bajka 21:09, 18 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

złoty dywanik z liści
Moja codzienność - ogród Oli 21:08, 18 paź 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
leon60 napisał(a)

eM chce ujednolicić drzewa na froncie i w końcu zrobić coś z tym skosem na kostce.
Miała być trójkątna rabata ale wizualnie mi to nie leży,mus kostkę przerobić.

twój M ma podejście do skosow podobne do mojego, niby to niuanse ale też zwracam na nie uwagę
będzie super
Moja bajka 21:05, 18 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 21:04, 18 paź 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Basilikum napisał(a)
Basiu dla Ciebie parapetowki, bo chwilowo w domu siedze i obiadek robie




Izo to ty mi kolczastego przesyłasz ...no nie!
Moja bajka 21:01, 18 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 20:49, 18 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-) 20:47, 18 paź 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Do góry
kasja83 napisał(a)
Dawka jesieni.

Wersja tarasu z ósmym pasażerem Nostromo
.


Mi się kojarzy Kevin sam w domu
Moja bajka 20:45, 18 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Lawendowy zawrót głowy 20:45, 18 paź 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
lojalna_ napisał(a)


Jolu Jak można miec tak ślicznie?!!!
Moja bajka 20:41, 18 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

queen of Sweden
Moja bajka 20:35, 18 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

sikorki przy poidełku na pniu
Moja bajka 20:29, 18 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 20:26, 18 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
nie mam teraz jak pisać, bo usypiam córę, więc wstawię trochę zdjęć
Rododendronowy ogród II. 20:15, 18 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Bogdziu co do klonów rozumiem o czym mówisz, bo sama straciłam swoje dwa wiosną. Teraz byłyby dwie, cudne czerwone pochodnie. No, ale trudno. Tak to z tym naszym ogrodniczkowaniem jest choć nie raz serce boli. Jesień masz zjawiskową, z klonami, czy bez . Buziak wieli i moja sikoreczka dla Ciebie
...uDany ogród 20:12, 18 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
A tu szersze kadry wieczorem







...uDany ogród 20:09, 18 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Po moich porządkach ogródek prezentuje się tak







Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies