Gożdzikowa - wiejski ogród
21:22, 18 paź 2017
Hania śpiewam sobie pod nosem i to wcale nie pięknie...ale lubię podśpiewywać
ten orzech jest tak żólciutki ,i tak mi się skojarzyło..... w słońcu to mieni się jakby był ze szczerego złota.
ten orzech jest tak żólciutki ,i tak mi się skojarzyło..... w słońcu to mieni się jakby był ze szczerego złota.