Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 18:49, 16 paź 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Moje galtonie już przekwitły. Ale wysadzałam w donice na początku kwietnia w szklarni, i w maju na dwór wystawiłam. Szybciej się zebrały to i szybciej zanikły.

Nasion z nich zbierać nie myślę.
Hania ja też nie będę chciała przechować przez zimę cebule, może mi się uda
Dziś sprawdzałam jak przez lato sprawowała się gloteria, jest żyje, ale nie kwitła i kolorowych bąbek nie będzie, okryję ją na zimę i może w przyszłym roku da pokaz.

kwitnie jeszcze trzykrotka
Migawki z ogródka 18:48, 16 paź 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Dziś późno z pracy wyszłam i zanim zrobiłam obiad, to było po piątej... Ale godzinkę podziałałam, przesadzona kolejna róża Schneekonigin, posadzona ostatnia krzewuszka, stipy. Dostałam jedną jakąś w gratisów, ma kręcone końcówki, ktoś może wie, co to jest?
Sadziec jeszcze posadziłam, ale normalnie po ciemku.

Kasiu Hessei masz taką, wzrostu podobnego do tamtej.
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 18:46, 16 paź 2017
Do góry
anna_t napisał(a)
o takim czymś myslisz?


Anno mogłabys pokazać wiecej wnętrz? plis ...intrygujace to coś pod sufitem jest )) ciekawi mnie co jeszcze moze mnie u ciebie zaskoczyc ...choc ja chyba tez nie jestem z tych co to sa wielbicielami odkrytych belek we własnym domu
Ogród z wilkiem zamkn. 18:43, 16 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Anitka napisał(a)
Witam się u ciebie Magdo. Będę zaglądać i kibicować poczynaniom ogrodowym. Ale masz cudne widoczki. Mogłabym kilka razy dziennie na tym tarasie kawkę pić

Widoczki i ja dziękujemy cieszę się z odwiedzin
Dziś był tak piękny dzień ,oby jak najdłużej taka jesień
Na kawkę za późno ,ale winko ? Hihi ( marzy mi się )

Dla Ciebie
Ogród z wilkiem zamkn. 18:38, 16 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
MirellaB napisał(a)
Fantastyczne masz widoki
Ogród Twój bardzo się zmienia. Doradzać nie będę, ale wypowiadać się co mi się podoba, a co nie to tak W doradzaniu kiepska jestem.

Ja też po przystąpieniu na O chciałam cały ogród zlikwidować i robić na nowo, ale eM nie wyraził zgody. Sztuką jest wydobyć piękno z tego co już jest i udoskonalić

Dziękuję bardzo się cieszę ,że będziesz się wypowiadać ( a tak nawiasem mówiąc L4 ma swoje plusy nadrabiam wątki )
Więc na początek to
Coś zimozielonego na pniu ?

W tle widać profesjonalnie uwiązane umbry zobaczymy po pierwszej wichurze hihihi

Po 4 latach dostrzegłam co mój tablet robi
Dla Ciebie moja różyczka ( oczywiście nazwy nie pamiętam


Ogród w remoncie 18:22, 16 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Margerytka40 napisał(a)


Nie wiem co to za trawa. Mam dwa typy-amazon mist i forsted curls.


wg mnie FC
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 18:19, 16 paź 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry


Jutro ciąg dalszy odchwaszczania. Jeśli pogoda pozwoli. I czas, bo francuski, ale tym razem ją nie jadę tylko inny rodzic
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 18:17, 16 paź 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Pielę hostowisko



Parę migawek z ogrodu





Sezon 2017 u Hanusi 18:17, 16 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Dzień dziś ogrodowy. Dokończyłam plac pod warzywnik. Powycinałam jeżówki, i tak już dużo się nasiało. Oj, będą wiosną nowe siewki.

Wywiozłam badziewie na śmietnik. W pełnym słoneczku odpiłam południowa kawusię. Kilka pstryków zrobiłam i zaplanowałam prace na jutro.
I 4 godziny zeszły nie wiadomo kiedy.

Rododendronowy ogród II. 18:15, 16 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Bogdzia napisał(a)







pieknie i bedzie jeszcze piekniej
jest mokro i drzewa nie traca tak szybko lisci
Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 18:12, 16 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 18:12, 16 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry


Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 18:10, 16 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry



Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 18:10, 16 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry


Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 18:09, 16 paź 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
yolka napisał(a)
Mnie tym razem najbardziej spodobała się biała cynia
Fajnie ale już jej nie ma dziś było czyszczenie rabat, powyrywałam wszystkie cynie...

Rdest - Polygonum..................................



Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 18:09, 16 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 18:08, 16 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
szkoda ze na zdjeciach nie widac tych pieknych kolorow...jakos kiepsko mi wyszlo


Jurajski Ogród 18:08, 16 paź 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
Kasiu, bardzo dziękuję, dla Ciebie, a także dla stałych bywalców mojego wątku:





Kiedyś będzie tu ogród 17:54, 16 paź 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry









Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies