Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie...
18:49, 16 paź 2017
Hania ja też nie
będę chciała przechować przez zimę cebule, może mi się uda 
Dziś sprawdzałam jak przez lato sprawowała się gloteria, jest żyje, ale nie kwitła i kolorowych bąbek nie będzie, okryję ją na zimę i może w przyszłym roku da pokaz.
kwitnie jeszcze trzykrotka
Dziś sprawdzałam jak przez lato sprawowała się gloteria, jest żyje, ale nie kwitła i kolorowych bąbek nie będzie, okryję ją na zimę i może w przyszłym roku da pokaz.
kwitnie jeszcze trzykrotka



