Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Glina i zielsko 19:32, 17 cze 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13860
Do góry
Dziewczyny i chłopaki

Nadeszła TA chwila
Dziś po południu a cdn nastąpi....

Jeju
Ciesze sie baaaardzo



Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 19:25, 17 cze 2024

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7050
Do góry
Obiadek też był dobry



Słońce się powoli chowa. I po poniedzałku
Szarobiałego ogrodowe początki. 18:55, 17 cze 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 8416
Do góry
Szarobialy napisał(a)
Samosiejki w wazie(-;

Ale śliczny bukiet w wazie
Ogrodowe marzenie Mrokasi 18:45, 17 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21537
Do góry
Ogrodowe marzenie Mrokasi 18:43, 17 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21537
Do góry
Ogrodowe marzenie Mrokasi 18:42, 17 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21537
Do góry


I reszta pstryczków
Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 18:29, 17 cze 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
olciamanolcia napisał(a)
A to nie jest odętka ?



Odętka nie ma takich dzwoneczkowatych kwiatków na samej górze
Ma takie kulkowe grona

Ale wytłumaczyłam....hahahaha!
Ogród długi 17:08, 17 cze 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2365
Do góry
Zawracamy







Supertunie



Ogród długi 17:06, 17 cze 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2365
Do góry








Nowa rabata (ściana czeka na kamyki)

Szarobiałego ogrodowe początki. 17:06, 17 cze 2024


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 764
Do góry
Samosiejki w wazie(-;
Ogród długi 17:03, 17 cze 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2365
Do góry




Rozanne to potwór, nie spodziewałam się, że będzie taka ogromna!



Rabata z małą różanką



Ogród długi 16:59, 17 cze 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2365
Do góry
Kilka fotek ku pamięci

Wchodzimy









Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 16:56, 17 cze 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
A to nie jest odętka ?

Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem 15:59, 17 cze 2024


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Sonka napisał(a)
Ta róża to Freifrau Carolina na obydwu zdjęciach, sprawdzę jeszcze, bo jedną z nich pies mi dwukrotnie połamał.Kupowalam tylko z ADR, bo ja nie mam zbytnio doświadczenia w ich uprawie.
A ta to Garden od Roses
Tę Garden of Roses to mam na liście chciejstw od dłuższego czasu bo lubię w takich barwach róże. Czerwonym i bordowym różom mówie nie, to nie moje kolory...
Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 15:57, 17 cze 2024

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7050
Do góry






9 sporych słoików
Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem 15:48, 17 cze 2024


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2582
Do góry
Ta róża to Freifrau Carolina na obydwu zdjęciach, sprawdzę jeszcze, bo jedną z nich pies mi dwukrotnie połamał.Kupowalam tylko z ADR, bo ja nie mam zbytnio doświadczenia w ich uprawie.
A ta to Garden od Roses
Ogród hortensjowo różanecznikowy 15:42, 17 cze 2024


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Sonka napisał(a)
U mnie też rosną przy ścianie, jednak zmarzły, bo najpierw było prawie 20 stopni ciepła a potem nagle minus 7 mrozu,nie miały szans.Nasz rejon wymarzniety z owocow i kwiatów.Musze chyba zainwestować w odmiany, które Ty masz.
Unas w mazowieckim tyle na minusie nie było, -7 to bym powiedziała że to nie przymrozek lecz mróz. Z ogrodówek to najbardziej jestem zadowolona z dwóch odmian z serii Endless Summer one umnie kwitną każdego roku bez okrywania.Poniżej na zdj te 2 odmiany, ta różowo-czerwona to młoda sadzonka z tamtego sezonu.
Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem 15:30, 17 cze 2024


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Sonka napisał(a)
O poranku, na roboczo.nowo posadzone róże
Śliczne te róże❤️ jak na imię tej na 2 i 3 zdj? A co do lili to u mnie kilka też nie zakwitnie i niewiem czemu,rok temu kwitły a w tym roku brak kwiatów unich, tylko łodyga i liście...
Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem 15:20, 17 cze 2024


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2582
Do góry
Rzut z dalsza i liliowiec do oddania.
To tu- to tam- łopatkę mam ! 15:04, 17 cze 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Znacie zapewne powiedzenie, że naśladownictwo jest najwyższą formą uznania.
Na forum bardzo często korzystamy z pomysłów innych nie tylko tych związanych z nasadzeniami., ale również tych dotyczących dekoracji ogrodowych.
Ogród April jest dla mnie niedoścignionym wzorem jeśli chodzi o ogrodowe dekoracje. Od dawna podziwiałam u niej elementy biżuterii ogrodowej.
Nie mogłam się oprzeć pokusie zaproszenia podobnych dekoracji do siebie.
Jolu, dziękuję za inspiracje. Kiedy tylko patrzę na te rzeźby, to myśli automatycznie biegną ku Twojej osobie. Taka miła pamiątka.





Ależ mi zgrzyta ten niebieski świerk glauca globosa. Pewnie kiedyś nie wytrzymam i pójdzie do świerkowego nieba.




Na misę z cortenu trochę żal było mi wydawać pieniądze. Racjonalne myślenie mocno protestowało. Początkowo chciałam nabyć, jak to pisze Magarka, misę tombakową. Los jednak zdecydował inaczej. Panu zepsuła się maszyna do produkcji owych mis, wysyłka byłaby nie wiadomo kiedy. Odwołałam to zamówienie i nabyłam bardzo solidną żeliwną misę o bardzo stabilnej podstawie. Misa jest co prawda czarna, ale w tym kolorze jest też pobliska pergola do warzywnika, więc jest zachowana pewna spójność kolorystyczna.
Judith i Mrokasia z kolei zmotywowały mnie do nabycia malutkiej solarnej fontanny (zakup w drodze). Dziękuję dziewczyny. Uwielbiam patrzeć na to miejsce z okna kuchennego.



Misa stoi w miejscu po dwóch wykarczowanych jałowcach. teraz trzeba tylko poczekać, żeby powsadzane wokół misy rośliny nabrały masy.










Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies