Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrod nad bajorkiem 20:32, 17 cze 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
szkoda ze wieczory takie chlodne i jednak mokre, nie da sie za dlugo posiedziec a ja bardzo to lubie. Kupilam na probe lampki podswietlajace brzozy, po ciemku naprawde fajny efekt



Maja 2 stopnie swiecenia. Te jasniejsze to juz po naladowaniu
Dębowe zakątki 20:22, 17 cze 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
Bardzo dziękuję kochanym ogrodniczkom, wspaniałym koleżankom za wczorajsze spotkanie.
Czas jak zawsze umknął za szybko,. A czas bezcenny, wesoły, wymiana doświadczeń ogrodowych i innych

Dziękuję Ani, Beatce, Gosi,, Agnieszce i nieobecnej tutaj
Iwonce za przede wszystkim za was, za roślinki, prezenty
Niestety leżakowania na plaży nie było, bo piach jeszcze zalega dalej zrzucony na bocznej drodze.



Pasują jak ulał

Rośliny dzisiaj posadziłam


Ale ktoś nie zabrał wykopanych 2 kęp niebieskiego przetacznika i ożanki.
Grzebiuszka ziemna 19:48, 17 cze 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 8416
Do góry
Jola pokazała swoje ostrogowce, a to moje wyhodowane samodzielnie z nasionek:


pąk lilii wychyla się z też wyhodowanego z nasion czerwonego krwawnika:



Wiśniowe lilie buchnęły, zdjęcie po deszczu, teraz następne już tupią w przedbiegach

Ogrodowe wariacje 19:46, 17 cze 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry
Lustro na placyku, a raczej jego kolor nie przeszkadza mi zupełnie, coraz bardziej zarasta to miejsce

Glina i zielsko 19:32, 17 cze 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13864
Do góry
Dziewczyny i chłopaki

Nadeszła TA chwila
Dziś po południu a cdn nastąpi....

Jeju
Ciesze sie baaaardzo



Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 19:25, 17 cze 2024

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7050
Do góry
Obiadek też był dobry



Słońce się powoli chowa. I po poniedzałku
Szarobiałego ogrodowe początki. 18:55, 17 cze 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 8416
Do góry
Szarobialy napisał(a)
Samosiejki w wazie(-;

Ale śliczny bukiet w wazie
Ogrodowe marzenie Mrokasi 18:45, 17 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21538
Do góry
Ogrodowe marzenie Mrokasi 18:43, 17 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21538
Do góry
Ogrodowe marzenie Mrokasi 18:42, 17 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21538
Do góry


I reszta pstryczków
Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 18:29, 17 cze 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
olciamanolcia napisał(a)
A to nie jest odętka ?



Odętka nie ma takich dzwoneczkowatych kwiatków na samej górze
Ma takie kulkowe grona

Ale wytłumaczyłam....hahahaha!
Ogród długi 17:08, 17 cze 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2365
Do góry
Zawracamy







Supertunie



Ogród długi 17:06, 17 cze 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2365
Do góry








Nowa rabata (ściana czeka na kamyki)

Szarobiałego ogrodowe początki. 17:06, 17 cze 2024


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 764
Do góry
Samosiejki w wazie(-;
Ogród długi 17:03, 17 cze 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2365
Do góry




Rozanne to potwór, nie spodziewałam się, że będzie taka ogromna!



Rabata z małą różanką



Ogród długi 16:59, 17 cze 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2365
Do góry
Kilka fotek ku pamięci

Wchodzimy









Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 16:56, 17 cze 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
A to nie jest odętka ?

Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem 15:59, 17 cze 2024


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Sonka napisał(a)
Ta róża to Freifrau Carolina na obydwu zdjęciach, sprawdzę jeszcze, bo jedną z nich pies mi dwukrotnie połamał.Kupowalam tylko z ADR, bo ja nie mam zbytnio doświadczenia w ich uprawie.
A ta to Garden od Roses
Tę Garden of Roses to mam na liście chciejstw od dłuższego czasu bo lubię w takich barwach róże. Czerwonym i bordowym różom mówie nie, to nie moje kolory...
Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 15:57, 17 cze 2024

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7050
Do góry






9 sporych słoików
Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem 15:48, 17 cze 2024


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2582
Do góry
Ta róża to Freifrau Carolina na obydwu zdjęciach, sprawdzę jeszcze, bo jedną z nich pies mi dwukrotnie połamał.Kupowalam tylko z ADR, bo ja nie mam zbytnio doświadczenia w ich uprawie.
A ta to Garden od Roses
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies