Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Gruszka_na_w... 22:00, 16 cze 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 23162
Rewelacyjnie wyglądają te nowe donice. Oczar jest należycie wyeksponowany.
Relaks w basenie będziesz mogła uskuteczniać w kolejnych dniach. Jakaś fala upałów nadciąga.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Wiaan 22:34, 16 cze 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5741
Kasia donice zrobiły furorę Cała kolekcja jest super, mam nawet taką jedną kupiłam do klona i będę je w takich sadzić, fajne jest to, że nie będzie się lala woda, np. w garażu jak trafią klony na zimę. Tak jak piszesz co jakiś czas wylać z osłonki i gotowe. Oczar o ładnym kształcie, kompletnie nie znam tego drzewka.

Widoczki kawowe z tarasu boskie i wyciszające
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
mrokasia 11:53, 17 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 19115
ajka napisał(a)
O widzę, że kupiłaś te donice Heosa co ja. Ladne są, ja sobie dokupię kiedyś inne rozmiary.

Plewienie szczawika też mnie czeka na trawiastej. Jak ja tego nie cierpię. Raz, że ciężko się wyrywa, a dwa, że zaraz ta cholerna odrasta.


No niestety, ten szczawik to jakaś zmora jest. Miałam wczoraj zamiar przesadzać trochę na cienistej ale jednak ten szczawik ma priorytet bo już zawiązuje nasiona .

TAR napisał(a)
Kaśku donice świetne, szkoda ze wczesniej ich nie widzialam, kupilam technorattanowe z jyska, tez byly wysokie na przecenie, ale walce mi sie bardziej podobaja

Widoczki zapodajesz calkiem przyjemne


No powiem Ci, że faktycznie ta linia im się udała. Mam nadzieję tylko, że będę tak samo zadowolona po zimie... Na te z Jyska też patrzyłam .

Anda napisał(a)


Narzekam, bo trochę lata w tym roku bym jednak chciała Choć oczywiście lepiej mieć 18 stopni niż 38.


Ja Cię bardzo dobrze rozumiem . I podobnie jak mam do wyboru 18 albo 38 to wolę 18...

TAR napisał(a)


u nas podobnie, w zeszłym roku tez caly czas padalo. pogoda taka sobie


Pamiętam jak Ci wszystkie z mazowieckiego zazdrościłyśmy tego deszczu.

Judith napisał(a)
Hehe, u mnie dokładnie odwrotnie - susza masakryczna w tym roku i w zeszłym. Przy czym w zeszłym roku walka z suszą o ogród zaczęła się w lipcu, w tym roku - w maju …


W zeszłym roku to sucho było i u mnie. W tym nie jest póki co źle... U Ciebie jednak dramat...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:57, 17 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 19115
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Rewelacyjnie wyglądają te nowe donice. Oczar jest należycie wyeksponowany.
Relaks w basenie będziesz mogła uskuteczniać w kolejnych dniach. Jakaś fala upałów nadciąga.


Donice wraz zawartością dziękują .
Fala upałów mnie nie zachwyca, wolę takie 22-24 stopnie. Wtedy z przyjemnością korzystam ze słońca. Przy wyższych temperaturach raczej od niego uciekam.

Wiaan napisał(a)
Kasia donice zrobiły furorę Cała kolekcja jest super, mam nawet taką jedną kupiłam do klona i będę je w takich sadzić, fajne jest to, że nie będzie się lala woda, np. w garażu jak trafią klony na zimę. Tak jak piszesz co jakiś czas wylać z osłonki i gotowe. Oczar o ładnym kształcie, kompletnie nie znam tego drzewka.

Widoczki kawowe z tarasu boskie i wyciszające


To prawda, donice zyskały ogólną aprobatę co mnie oczywiście cieszy .
Oczar to krzew choć ten mój jest na nóżce i w tej donicy faktycznie wygląda na drzewko. O taki efekt mi chodziło .
Widoczki z tarasu mnie bardzo cieszą. Wcześniej te bordowe żurawki mi tam zgrzytały.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 12:07, 17 cze 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 9522
mrokasia napisał(a)


Pamiętam jak Ci wszystkie z mazowieckiego zazdrościłyśmy tego deszczu.

a ja Waszego słonca
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Basieksp 12:10, 17 cze 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11382
Też od czasu do czasu walczę ze szczawikiem. A przypomniało mi się, widziałam go u jednej sąsiadki miała go całą rabatę tabate pod jakimś iglakiem, jako zadarniacz. No nie wyglądało ta źle, no ale ona chyba nie do końca zdawała sobie sprawę co to za paskudztwo. Chociaż nie powiem, mogło się podobać w takiej ilości
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
Kasya 12:51, 17 cze 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 43391
A ta wysoką doniczkę to masz jeszcze ? Jakaś trawka w niej super by wyglądała
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mrokasia 13:27, 17 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 19115
Basieksp napisał(a)
Też od czasu do czasu walczę ze szczawikiem. A przypomniało mi się, widziałam go u jednej sąsiadki miała go całą rabatę tabate pod jakimś iglakiem, jako zadarniacz. No nie wyglądało ta źle, no ale ona chyba nie do końca zdawała sobie sprawę co to za paskudztwo. Chociaż nie powiem, mogło się podobać w takiej ilości


Bo szczawik całkiem ładny jest, tylko okropnie inwazyjny i wrasta w rośliny. Masakra!

Kasya napisał(a)
A ta wysoką doniczkę to masz jeszcze ? Jakaś trawka w niej super by wyglądała


Mam . Ale chyba zabiorę ją do domu i posadzę w niej palmę.
W altanie mam dwie trochę niższe i o mniejszej średnicy i do nich mam zamiar wsadzić hakonki.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 13:47, 17 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 19115
Dawno nie pokazywałam frontu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 18:42, 17 cze 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 19115


I reszta pstryczków
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies