Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 23:47, 29 maj 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6308
Do góry
Kasya napisał(a)


A co to za roślinka? Śliczna.


Jaki gąszcz u ciebie, robi wrażenie.
Tu na razie jest klepisko.... 23:43, 29 maj 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6308
Do góry
kasiab napisał(a)
Od wczoraj prawie otwarta gartentraume
Kocimiętki przyciągają multum bzyczków a w tym takiego pięknego jegomościa pierwszy raz mam go w ogrodzie


Ojej, a co to? Pierwszy raz widzę.

Ogrod nad bajorkiem 23:31, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:29, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:27, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:24, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:19, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:17, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:15, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:14, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:13, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:12, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:10, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:08, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:07, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogródek Gosi 22:58, 29 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3262
Do góry
Ogródek Gosi 22:57, 29 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3262
Do góry
Ogródek Gosi 22:56, 29 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3262
Do góry
Kasya napisał(a)

Rozowa chmura obłędna
ale drzewo jak pół mojej działki


Kasya i on jest regularnie cięty.
Jak się zorientowałam, że z niego taki potwór, zlękłam się i chciałam wykopać. Nie dał się.
Dlatego tnę go, żeby nie zajął całej tej rabaty.

Joku napisał(a)
Co to za powojnik? Kilka dni temu widziałam bajeczny powojnik oplatający ogrodzenie, był w kolorze różowym i duży. Próbuję go zidentyfikować. Szczegółów niestety nie mogłam dostrzec bo odgradzały mnie od niego kilkumetrowe zarośla.


Jolu, to Omoshiro. Kwitnie o tej porze, a czasem powtarza.
Dla mnie bezobsługowy powojnik

Nareszcie podlało mi porządnie ogród.
M. zdążył zamontować kolejną beczkę. Nie zapełniła się, ale zawsze to coś.
Zresztą ma padać do końca tygodnia, więc woda zostanie mam nadzieję uzupełniona
Jutro urodziny siostry.
Mam już większość przygotowane. Najbardziej obawiam się deszczu.
Kto by pomyślał ?
Wilczy ogród 22:41, 29 maj 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6129
Do góry
Magleska napisał(a)


Ania ja się cieszę ,że działa -dziś podłączyłam do węża z kranu i działało aż za dobrze -musiałam kurek przykręcić

dałem tego węża ogrodowego ,bo bałam się pociąć linię kroplującą ( dostałam od dzieci na dzień mamy )
czy mi to będzie działać -poza tym woda ta w baniakach przy szklarni jest z farfoclami różnymi i węża łatwiej przepłukać,gdyby się czymś poprzytykało

Jutro powinnam zakończyć temat lamp ,to zacznę organizować to podlewanie w warzywniku

Do węża możesz dać uszczelkę taką jak przed pralką np. się zakłada. Koszt to około 3 zł. Przeczyścić ją raz w tygodniu lub w zależności od potrzeb. A co to za specyfik na skrzyp? Daj znać czy podziała.
Dębowe zakątki 22:33, 29 maj 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
A to z mojej poniedziałkowej wystawy w gminie Pawłów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies