Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Magary Dramaty z Rabaty 00:24, 30 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10353
Do góry
Moja ukochana Zefiryna:


I jarzmianki, pod kolor :


I ze zdjęć w poziomie, taki widoczek:
Magary Dramaty z Rabaty 00:22, 30 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10353
Do góry
W ogrodzie - intensywnie jest Codziennie coś nowego zaczyna kwitnąć albo kwitnie bardziej

Bodziszki cloud nines, pomimo przesadzenia dają radę:


Piwonia:


Bodziszek wspaniały, to jego pięć minut:


Ostrogowce Siewek brak, chyba wszystkie wypieliłam



Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 23:47, 29 maj 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6308
Do góry
Kasya napisał(a)


A co to za roślinka? Śliczna.


Jaki gąszcz u ciebie, robi wrażenie.
Tu na razie jest klepisko.... 23:43, 29 maj 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6308
Do góry
kasiab napisał(a)
Od wczoraj prawie otwarta gartentraume
Kocimiętki przyciągają multum bzyczków a w tym takiego pięknego jegomościa pierwszy raz mam go w ogrodzie


Ojej, a co to? Pierwszy raz widzę.

Ogrod nad bajorkiem 23:31, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:29, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:27, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:24, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:19, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:17, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:15, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:14, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:13, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:12, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:10, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:08, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogrod nad bajorkiem 23:07, 29 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13856
Do góry
Ogródek Gosi 22:58, 29 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3262
Do góry
Ogródek Gosi 22:57, 29 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3262
Do góry
Ogródek Gosi 22:56, 29 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3262
Do góry
Kasya napisał(a)

Rozowa chmura obłędna
ale drzewo jak pół mojej działki


Kasya i on jest regularnie cięty.
Jak się zorientowałam, że z niego taki potwór, zlękłam się i chciałam wykopać. Nie dał się.
Dlatego tnę go, żeby nie zajął całej tej rabaty.

Joku napisał(a)
Co to za powojnik? Kilka dni temu widziałam bajeczny powojnik oplatający ogrodzenie, był w kolorze różowym i duży. Próbuję go zidentyfikować. Szczegółów niestety nie mogłam dostrzec bo odgradzały mnie od niego kilkumetrowe zarośla.


Jolu, to Omoshiro. Kwitnie o tej porze, a czasem powtarza.
Dla mnie bezobsługowy powojnik

Nareszcie podlało mi porządnie ogród.
M. zdążył zamontować kolejną beczkę. Nie zapełniła się, ale zawsze to coś.
Zresztą ma padać do końca tygodnia, więc woda zostanie mam nadzieję uzupełniona
Jutro urodziny siostry.
Mam już większość przygotowane. Najbardziej obawiam się deszczu.
Kto by pomyślał ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies