Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 13:04, 28 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11703
Makao napisał(a)
Coś pięknego

Tak, zdecydowanie tak

Dzisiaj spędzam dzień w szklarni sadząc pomidory. Nic innego nie dam rady w tym wietrze robić. Jedna sadzonka niestety mi się złamała przy samym dole. Włożyłam do wody, jest szansa że się ukorzeni?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Rojodziejowa 13:53, 28 kwi 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8633
antracyt napisał(a)

Tak, zdecydowanie tak

Dzisiaj spędzam dzień w szklarni sadząc pomidory. Nic innego nie dam rady w tym wietrze robić. Jedna sadzonka niestety mi się złamała przy samym dole. Włożyłam do wody, jest szansa że się ukorzeni?


Wczoraj też sadziłam moje.
Ja myślę, że się ukorzeni Wilki się bardzo szybko się ukorzeniają. Jeden pomidor chyba też mi się w tamtym roku w ten sposób złamał jak Tobie i w wodzie wypuścił szybko korzenie. Chyba bym mu oberwała dolne listki o włożyła do jakiejś butli, żeby tych korzeni od razu sobie wypuścił dużo

Edit: czekam na fotki z odmianami lilaków
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Makao 14:00, 28 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4247
antracyt napisał(a)

Tak, zdecydowanie tak

Dzisiaj spędzam dzień w szklarni sadząc pomidory. Nic innego nie dam rady w tym wietrze robić. Jedna sadzonka niestety mi się złamała przy samym dole. Włożyłam do wody, jest szansa że się ukorzeni?

Wiesz, z pomidorów obcina się wilki które też można wsadzić do ziemi i się ukorzeniają a kiedyś jak mi zmarzły wszystkie po majowych przymrozkach to wypuściły z korzenia. Wydaje mi się więc że powinno się udać
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
nicol21 20:38, 28 kwi 2024


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Cóż za pięknie pachnącą wizytę miałaś! Pewnie aż zawroty głowy można mieć
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
antracyt 20:41, 28 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11703
Pomidora włożyłam do wody i czekam na korzonki
Resztę, prawie całą posadziłam do szklarni. Zostały 2 dla których zabrakło doniczek bez dna. W tym roku jakoś więcej sadzonek wcisnęłam - najwyżej będzie lekki tłok Jutro dokończę i zabieram się za dalie i miechunki.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 20:43, 28 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11703
nicol21 napisał(a)
Cóż za pięknie pachnącą wizytę miałaś! Pewnie aż zawroty głowy można mieć

Oj można, można Tylko w moim wypadku ze szczęścia. Poziom endorfin gwałtownie wzrósł
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 20:53, 28 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11703
Zaczynam przegląd poszczególnych odmian
Zacznę od tych, które bardzo, bardzo chciałabym mieć u siebie (chociaż na razie szukać nie będę ) Niektóre zdjęcia mogą się powtarzać przy kadrach krzewów z większej perspektywy.

Najpierw mój nr1 - cóż za idealnie pasująca nazwa

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 21:02, 28 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10294
Nigdy nie byłam wśród takiej ilości liliaków mój jeden, niewielki pachnie z daleka, a co tam musi się dziać przy takiej ilości piękna wycieczka
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 21:02, 28 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11703
Kolejne dwa - kolory niespotykane, przepiękne Nie wiem jak na Waszych monitorach, ale u mnie odwzorowane idealne. Lekko liźnięta przez przymrozek, na szczęście urody nie straciły.




____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 21:15, 28 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11703
Jeszcze jeden niebieściutki, tym razem chyba bardziej znany. W duecie z kolejnym znanym




Tu razem
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies