To tu- to tam- łopatkę mam !
18:38, 20 lip 2017
Z nudów oberwałam peruczki na perukowcu. 
Zbierało się na burzę, ale w końcu spadło kilka kropli deszczu.
Drzewka podrosły!
Oliwnik zasłania już ogród od strony północnej. Muszę go podkrzesać.
Katalpa w okolicach tarasu jeszcze nas nie cieniuje, ale osłonę części prywatnej już robi. No i brzózki- te chronia nas przed północno-zachodnimi wiatrami.
Dokładnie rok temu zaczęłam prace nad tworzeniem rabaty na zapłociu. Chodziło o zastąpienie czymś zielonym nieciekawego trawnika.
2016
2017
Przy krawędzi z żużlem posadziłam pięciorniki i kocimiętkę. Chodziło mi o to, żeby nie było widać linii kończącej rabatę.
Zbierało się na burzę, ale w końcu spadło kilka kropli deszczu.
Drzewka podrosły!
Oliwnik zasłania już ogród od strony północnej. Muszę go podkrzesać.
Katalpa w okolicach tarasu jeszcze nas nie cieniuje, ale osłonę części prywatnej już robi. No i brzózki- te chronia nas przed północno-zachodnimi wiatrami.
Dokładnie rok temu zaczęłam prace nad tworzeniem rabaty na zapłociu. Chodziło o zastąpienie czymś zielonym nieciekawego trawnika.
2016
2017
Przy krawędzi z żużlem posadziłam pięciorniki i kocimiętkę. Chodziło mi o to, żeby nie było widać linii kończącej rabatę.