Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Na Łowieckiej 00:21, 19 lip 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Do góry
Ostatnio się zebraliśmy i odwiedziliśmy afrykarium we Wrocławiu. Jesteśmy zachwyceni tym miejscem. Pewnie prawie wszyscy już tam byli ale jeśli znajdzie się ktoś kto nie miał okazji to polecam gorąco!!!
Moje małe wielkie marzenie 23:56, 18 lip 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Begoniowa w różu


Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:51, 18 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry



Ogródek Iwony II 23:48, 18 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
eee_taam napisał(a)
ogladam foty ogrodu...wszystko mi sie podoba pamietam ta twoja prace sprzed roku i to planowanie rozmyslanie ....naprawde warto było

o remoncie czytam ...co remontujesz ? pokarzesz?

Justynko, warto
Ale najważniejsze było wsparcie na forum. Kibicowanie. Sprawienie, że wierzyło się w to, co się robi, w skuteczność.
Czasami trudno uwierzyć, ze jest to to samo miejsce
Przed - maj 2015

maj 2016

I obecnie - lipiec 2017

Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:48, 18 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:45, 18 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry


Ptasi gaj 23:43, 18 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
pestka56 napisał(a)
Ela, to na wiosnę wielkie dzielenie traw u Ciebie



Kasiu nie chcę mówić że na pewno to zależy od aury. Już miałam to robić tej wiosny a wiadomo jak było.

Jesienią 2013 r. było tak



A teraz jest tak 3,5 roku





Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:42, 18 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry

Choroby i szkodniki bukszpanów, bukszpan - Buxus 23:40, 18 lip 2017

Dołączył: 18 lip 2017
Posty: 2
Do góry
Dzień dobry proszę o pomoc!
W maju posadziłam obwódki z bukszpanów. Przyjęły się, ale z roślinami coś się dzieje, czy mogę prosić o radę: co im jest i jak pomóc?

Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:39, 18 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry

brzozy się chylą bo tak wiało

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku 23:34, 18 lip 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Do góry
Moja szkółka selseriowa wolno przyrasta. Czy powinnam ją teraz przyciąć czy poczekać z tym do wiosny ??


Za to te kępki, których tak nie zmasakrowałam dzieleniem wyglądają bardzo tłuściutko

Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:34, 18 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:31, 18 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry


Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku 23:28, 18 lip 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Do góry


Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:28, 18 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry
Moje hortensjowo


Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:23, 18 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry


pamiętacie malizny , które hodowałam rok temu?
ta dam, mam takie trzy
Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku 23:19, 18 lip 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Do góry
Rzutem oka na vanillki



Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:18, 18 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry


Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:15, 18 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry


Ogród Małej Mi 2017 23:12, 18 lip 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Pozdrawiam wszystkich zaglądających .. ale mam kompletny niedoczas..

Kondzio zawsze was witam....

Wrzucam fotę u siebie.. jak słusznie zauważyła Asia K z Gerczusią wystroiłyśmy się w jeden deseń.. Bardzo wymownie
Yourself udajemy, że nie widać





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies