Ostatnio się zebraliśmy i odwiedziliśmy afrykarium we Wrocławiu. Jesteśmy zachwyceni tym miejscem. Pewnie prawie wszyscy już tam byli ale jeśli znajdzie się ktoś kto nie miał okazji to polecam gorąco!!!
Justynko, warto
Ale najważniejsze było wsparcie na forum. Kibicowanie. Sprawienie, że wierzyło się w to, co się robi, w skuteczność.
Czasami trudno uwierzyć, ze jest to to samo miejsce Przed - maj 2015 maj 2016 I obecnie - lipiec 2017
Dzień dobry proszę o pomoc!
W maju posadziłam obwódki z bukszpanów. Przyjęły się, ale z roślinami coś się dzieje, czy mogę prosić o radę: co im jest i jak pomóc?