Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kiedyś będzie tu ogród 23:12, 17 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
anka_ napisał(a)






To poznaję. Szukałam rok temu i nigdzie nie było. Nazwa mi wyleciała.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:12, 17 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Moja niby miniaturka


Ptasi gaj 23:11, 17 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Winogrona ciemne bardzo słodkie pycha, rośnie w kompostowniku tam najlepiej rośnie.








Zakładanie trawnika z siewu - trawnik z siewu 23:07, 17 lip 2017

Dołączył: 20 maj 2017
Posty: 205
Do góry
matys84 napisał(a)
Witam serdecznie.

Dzieki radom z tego forum, szczególnie p. Danusi, chciałem się pochwalić moim trawnikiem ktory ma dopiero 16 dni. Trzymając się przepisu nie ma prawa się nie udać (nie biorąc pod uwagę burz itp.)



bardzo szybko urosła możesz podać co to za mieszanka traw???
Ptasi gaj 23:02, 17 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
c.d.




Czekam aż zakwitnie ta lilia po prawej dr. Rupper kwitnie 2 raz tegoroczny







Ogród z rzeźbą 23:02, 17 lip 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Zana napisał(a)
Paulinka Ty błyskawico. Foteczki powoli wskakują, ale niewiele dzisiaj będzie.


Świecznice niczym flamingi, tak mi się jakoś skojarzyło




Dobre skojarzenie Ale cudne są!
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 22:59, 17 lip 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
JoannA napisał(a)

Jeżówki powoli zaczynają kwitnąć Małgosiu. Dzisiaj dosadziłam jeszcze Piccolino, Green Jewel i Secret Affair bo wiosną dzieliłam i rosły jeszcze w doniczkach.
Na temat lili napiszę u Ciebie Małgosiu
To wrzucę jeszcze Fattal Atraction bo ta jeżówka najbardziej mnie zachwyciła.

I Coconut Lime

Cudne...
Moje małe wielkie marzenie 22:58, 17 lip 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Anulka Na żywo jeszcze fajniej wyglądają główkowate w berberysach

A tutaj taniec trzmieli

Ptasi gaj 22:56, 17 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Dereń podcinany i pięciornik zaczynający kwitnąć








Ogród mały, w cieniu i na ciężkiej glebie 22:56, 17 lip 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
rozark napisał(a)


Okazało się że to nie kosiarka się zepsuła tylko kabel/przedłużacz nie przewodził prądu M. zrobił i po kłopocie.

A na czwarte i piąte piętro polecam Ghislaine de Feligonde. Pieknie pachnie, robale jej nie jedzą, nie choruje i jest mrozoodporna. Dostała pergole w tym roku .


Ta jest cudna w kolorze. Pnąca jest ?
Rostock ma podobny kolor i zaczyna mi się coraz bardziej podobać.
Moja bajka 22:56, 17 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 22:54, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Boróweczki
Hirutkowy raj:)) 22:52, 17 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
To jeszcze jedno porównanie dawny krater teraz rabata frontowa

Było


Było


Jest:

Moja bajka 22:50, 17 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry

rewelacyjna trawiasta

Ogród z rzeźbą 22:49, 17 lip 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Zana napisał(a)


Jak było wcześniej? Mówisz, masz:

Rok 2014, początek, to zdjęcie niedawno dla kogoś wstawiałam:




No dobra, jest nadzieja .
Tylko 3 lata poczekać i juź
Ptasi gaj 22:48, 17 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
To moje wrzosy. Wrzosy są posadzone na takiej podkowie w koło dołku w którym jest kamieć duży. To jest to samo miejsce z floksami od dołu rosną floksy z jednej strony a z drugiej macierzanka a na podwyższeniu mam wrzosy to jest moja pierwsza rabata na działce.
Kostka przygotowana na obwódkę. Tam będzie jeszcze małe przemeblowanie i kostka jeszcze leży.







Moja bajka 22:47, 17 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
cudnie ukryte



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 22:46, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Margarete napisał(a)
Ale masz już tych jeżówek- u mnie dopiero zaczynają się pojedyncze kwiaty.
Lilie też śliczne - ja nie mam ani jednej lilii i w ogóle nie mam pojęcia jak się z nimi postępuje. Wstyd się przyznac- muszę poczytać. Czy one wieloletnie wszystkie są? Sadzi się je na wiosnę ? I jakie mam kupić? Które polecasz ?

Jeżówki powoli zaczynają kwitnąć Małgosiu. Dzisiaj dosadziłam jeszcze Piccolino, Green Jewel i Secret Affair bo wiosną dzieliłam i rosły jeszcze w doniczkach.
Na temat lili napiszę u Ciebie Małgosiu
To wrzucę jeszcze Fattal Atraction bo ta jeżówka najbardziej mnie zachwyciła.

I Coconut Lime
Migawki z ogródka 22:44, 17 lip 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
tulucy napisał(a)
Mam problem z zagospodarowaniem takiego koloru lilii. Nie pasują mi nigdzie...
Teraz rosną na rabacie z morelowymi i bursztynowymi różami, ale -to nie to... Rabata jest do zmiany cała praktycznie, więc mogę / muszę je gdzieś przenieść. Tylko nie wiem gdzie.


Mam różę w podobnym kolorze. Do twarzy jej z białym, błękitnym, szafirowym i fioletem czosnków główkowatych.
Ta ilość róż w Twoim ogrodzie budzi mój respekt. Ja wciąż mam traumy po wiosennym cięciu.
Moja bajka 22:43, 17 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry

W okolicy oczka


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies