Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowe marzenie Mrokasi 17:08, 17 lip 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Na żółtych liściach hortek znalazłam takich osobników - może to jest przyczyną żółknięcia liści - co to i czy to należy ukatrupić??? Czym???


LeŚnicZaNka 16:58, 17 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:57, 17 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:56, 17 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:54, 17 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:53, 17 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:52, 17 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:50, 17 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:50, 17 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:49, 17 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 16:49, 17 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Mirkowy ogród (początki) 16:48, 17 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Anabell napisał(a)
Miruś, narobiłaś apetytu z fasolka że jutro kupię.
a o porzeczkach zapomniałam, moje może już obleciały. Też trzeba zebrać.
Oj zazdroszczę Ci już zebranych
Haniu wygospodaruj zagonek na fasolkę.Taka ecco smakuje wyśmienicie.Ja sieję w maju co dwa tyg.i jemy swoją do samej zimy.Polecam taki sposób. Z porzeczki czarnej robię soczek i powidła.

Dzisiejsze niebo
Pszczelarnia 16:44, 17 lip 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ewcia piękne masz te rabaty i warzywnik Wygląda jakby natura sama stworzyła, a wiemy ile pracy Cię to kosztowało, efekt nieziemski Uwielbiam takie naturalne kompozycje i jak nie ma luk między roślinami i miejsca na chwastyDo tego Twoje rabaty mają niesamowitą lekkość w sobie i romantyzm


Nie wiem jak z tymi chwastami ale w tym roku po regularnych opadach deszczu mają się dobrze. Chwasty zawsze znajdą lukę.

A tymczasem szukam luki dla biżuterii rabatowej, cieszę się z tych makówek bardzo!





Mirkowy ogród (początki) 16:41, 17 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Kindzia napisał(a)
Już Ci liatry kwitną? Moje zielone jeszcze...
Kasiu moje Liatry rosną w pełnym słońcu może dlatego już kwitną.

Ogrodowe marzenie Mrokasi 16:39, 17 lip 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Kilka widoczków


Zakładanie trawnika z siewu - trawnik z siewu 15:51, 17 lip 2017

Dołączył: 11 lip 2017
Posty: 30
Do góry
Witam serdecznie.

Dzieki radom z tego forum, szczególnie p. Danusi, chciałem się pochwalić moim trawnikiem ktory ma dopiero 16 dni. Trzymając się przepisu nie ma prawa się nie udać (nie biorąc pod uwagę burz itp.)
LeŚnicZaNka 15:47, 17 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Carpinus - graby i trawy nad jeziorem 15:46, 17 lip 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
prawie te same ujęcia co Alex..ale niech będzie


i ławeczka, która mi się bardzo spodobała
LeŚnicZaNka 15:46, 17 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 15:44, 17 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies