Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W cieniu - zacieniona 18:21, 12 lip 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Rooguchi i ożanka.

W cieniu - zacieniona 18:15, 12 lip 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Suszenie liści -zdążyłam przed deszczem.
Podwórkowa rehabilitacja 18:13, 12 lip 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Reniu, teraz dopiero jak zobaczyłam plan ogródka i Twoją wizytówkę, to widzę, że faktycznie ogródek jest niezbyt duży, ale za to dobrze rozplanowany
Wszystko w nim masz i kącik wypoczynkowy i warzywnik i szklarenkę i nie musisz kosić trawnika

Na wizytówce dostrzegłam taką roślinę, czy o kłosowiec?

Ogród na glinie 18:10, 12 lip 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Malgosik napisał(a)
umbra ładnie się zagęściła, a w nogach powoli zaczyna kwitnąć lawenda
Umbra piękna, lawenda też... ale dla mnie numerem jeden na tej rabacie są Grazielle. Ja zrobiłam drugie podejście do nich, choć małe sadzonki przyszły. ciekawe co z nich będzie.
Kwitnące skarpy 18:01, 12 lip 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Do góry
Ogrodowe przygody 17:52, 12 lip 2017


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
paniprzyroda napisał(a)
Przejrzałam kilkanaście stron wstecz. Masz cudnie zdrowe i piękne róże. Nie mogę zaglądać do wątków różanych bo pojawiają się kolejne chciejstwa, a miejsca brak.
Chyba iż zacznę sadzić na trawniku, pojedynczo Całkiem serio dziś rozważałam taką opcję. Tylko eM tego nie strawi
Jesteś zadowolona z Petticoat? U mnie w drugim roku wybujała i pokłada się, a przekwitające kwiaty nie zachwycają. Ile lat mają Twoje Aspiryna i Artemis? To pojedyncze krzaczki? Jak wysoka jest Aspiryna u Ciebie?
Wiele róż mamy takich samych, ale upatrzyłam trzy, które mogłabym mieć natychmiast Pozdrawiam.


Dziękuję za miłe słowa. Ja lubię wchodzić na inne różane wątki Ciebie też czasami odwiedzam
Z Petticoat też nie jestem zadowolona, podobają mi się jej kwiaty, ale wygląd krzaczka pozostawia wiele do życzenia, miała to być rabatówka a strzeliła ogromym biczem ponad metr. Do tego jest mega mega kolczasta. Po kwitnieniu skróciłam do 60 cm, zobaczymy co z tego wyniknie.

Aspirynę mam ze cztery sezony, sporo podrosła, ale lubię ją ponieważ cała jest w kwiatach ładnie trzyma fason. Mam tam 3 krzaczki.

Artemis ma 3 sezon jest świetna mam 5 krzaczków

W cieniu - zacieniona 17:52, 12 lip 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Pokazuje się coraz więcej kwiatów...na to czekałam.
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 17:45, 12 lip 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
malkul napisał(a)



Cudne to zdjecie
chętnie bym się rozsiadla w tym fotelu
Zmienny ogród 17:20, 12 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2017
Posty: 188
Do góry


I tak oto przyszła ulewa, niszcząc połowę mojej pracy. Dobrze że trawa będzie z rolki a nie siana bo bym się chyba rozplakała.

Ale! Widzę też pozytywy tej sprawy:

1. Dobrze że nic nam nie zalalo

i
2. Widzę gdzie jeszcze muszę wyrównać teren bo zbiera się woda
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 17:12, 12 lip 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 17:10, 12 lip 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry


Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 17:08, 12 lip 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry


Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 17:06, 12 lip 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 17:04, 12 lip 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 17:02, 12 lip 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry


Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 17:00, 12 lip 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry


W cieniu - zacieniona 16:58, 12 lip 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
an_tre napisał(a)

Wyczytałam, ze można ale może wysiałam za późno, długo nie wschodził

Aniu...musisz uzbroić się w cierpliwość ...i czekać.
Ukorzeniam,tą,którą chciałaś.
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 16:57, 12 lip 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry



wyżarte hortensje marniutko


Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 16:54, 12 lip 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies