Reniu, teraz dopiero jak zobaczyłam plan ogródka i Twoją wizytówkę, to widzę, że faktycznie ogródek jest niezbyt duży, ale za to dobrze rozplanowany
Wszystko w nim masz i kącik wypoczynkowy i warzywnik i szklarenkę i nie musisz kosić trawnika
Na wizytówce dostrzegłam taką roślinę, czy o kłosowiec?
Umbra piękna, lawenda też... ale dla mnie numerem jeden na tej rabacie są Grazielle. Ja zrobiłam drugie podejście do nich, choć małe sadzonki przyszły. ciekawe co z nich będzie.
Dziękuję za miłe słowa. Ja lubię wchodzić na inne różane wątki Ciebie też czasami odwiedzam
Z Petticoat też nie jestem zadowolona, podobają mi się jej kwiaty, ale wygląd krzaczka pozostawia wiele do życzenia, miała to być rabatówka a strzeliła ogromym biczem ponad metr. Do tego jest mega mega kolczasta. Po kwitnieniu skróciłam do 60 cm, zobaczymy co z tego wyniknie.
Aspirynę mam ze cztery sezony, sporo podrosła, ale lubię ją ponieważ cała jest w kwiatach ładnie trzyma fason. Mam tam 3 krzaczki.
Artemis ma 3 sezon jest świetna mam 5 krzaczków