Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 11:03, 24 kwi 2024

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7048
Do góry
Otwory do zostawienia w stropie pod rekuperację

Ogród zacząć czas. 11:02, 24 kwi 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10938
Do góry
Martuś, zdrowia dla mamy!!



MartaCho napisał(a)
Są, są, są! Dotarły! Takie zapakowane jeszcze, ale Wy na pewno- tak samo jak ja, widzicie już, że piękne


Docelowo mają być w donicach palisadowych przy tarasie- możecie mi doradzić, jak je teraz przechować, żeby przeżyły, do czasu, kiedy te powstaną? Kupić jakieś pojemniki plastikowe? Zadołować tak, jak są teraz zabezpieczone?
Trochę nam z tymi donicami zejdzie jeszcze…


Nie wiem, jak to się stało, że dopiero teraz widzę te cuda! Skąd je masz?
Moje miejsce na ziemi -początek 10:01, 24 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2927
Do góry
Donice z B.. wysokie
Będą na schody przed dom
Glina i zielsko 09:01, 24 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2927
Do góry

Tyle że nie ciemny
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 08:40, 24 kwi 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)





Tulipany na tamie to hit!

W życiu byś nie zrobiła takich kadrów z poziomu gruntu
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 08:37, 24 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13536
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)





Też bardzo ją lubię. Aksamitne liście i spore porcelanowo-różowe kwiaty. Mam odmianę kolumnową, moi rodzice mają w formie niewielkiego drzewka, Twoja krzaczasta też super wygląda
Anna i Ogród 2 07:56, 24 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
Do góry
Wszystko inne delikatne byliny mają się świetnie
Nawet kuklika obejrzałam dokładnie ale jest ok


Lilak


Peonie
Anna i Ogród 2 07:52, 24 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
Do góry
Przeszłam po ogrodzie i tak jak mówiłam kilka dni temu przymrozki uszkodziły u mnie tylko
Tulipanowca


Judaszka (mam nadzieję że odbije)


I magnolię
Moje małe, zielone miejsce na ziemi... 07:33, 24 kwi 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13860
Do góry
Wafel napisał(a)
Dziś barwinek pojechał ze mną ze sklepu na mini skarpę/wał, wzięłam jeszcze kilka sztuk irgi na dużą skarpę. Jak pogoda dopisze, będę sadzić w czwartek, już dziś część roślinek posadzona


Asia -Wafelek
Podziwiam że chce Ci się robić cokolwiek poza własnym Ogrodem.
U mnie wieś z pobudowanych samych mieszczuchów.
Dziwią się że kosimy przedpłocie i wokół działki i że drzewka tam possdziłam bo przecież nie moje.
Ja chce żeby ładnie było też od drogi.
Ale jak czasem łażą z pieskami to widze że zaglądają i na przedpłocie i na ogród. Raz nawet na profiu wsi samozwańczy lokalny dziennikarz fote umieścił z komentarzem że można mieć porządek i ładnie przed posesją.

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 07:16, 24 kwi 2024


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1436
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)






ale busz już u Ciebie...pamiętaj że w zasięgu moich rowerowych wycieczek mieszkasz więc na pewno kiedyś z ferajną wpadnę
a apropos cytowanych zdjęc... jakaś taka odmana tej pigwy czy tak ciełas że taka niska ?
Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 07:12, 24 kwi 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 06:41, 24 kwi 2024


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)



To kokoryczka czy disporum, ma ciekawe liście, jeśli to nie efekt podświetlenia Fajnie wykadrowałaś, doskonałe tło dla cieniolubów, te puste fragmenty pni.
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:39, 23 kwi 2024


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Niestety nie mamy na to wplywu

Moje małe, zielone miejsce na ziemi... 22:39, 23 kwi 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 4303
Do góry
Dziś barwinek pojechał ze mną ze sklepu na mini skarpę/wał, wzięłam jeszcze kilka sztuk irgi na dużą skarpę. Jak pogoda dopisze, będę sadzić w czwartek, już dziś część roślinek posadzona
W moim małym ogródeczku II 22:39, 23 kwi 2024


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Dorota321 napisał(a)
Też je uwielbiam, zakrywają całą ziemię na rabatach i masz rację z wszystkimi kwiatkami świetnie się komponują.
Te kwiatuszki pod ławką to gęsiówka pełna, wieloletnia.



Dorotko, Twoja-moja gęsiówka u mnie ma się znakomicie

Niezapominajki masz śliczne, ze wszystkim komponują się doskonale
Pozdrawiam Dorotko
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:28, 23 kwi 2024


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)





Może to tulipan Aveyron?
Cudny, nie mam go
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:23, 23 kwi 2024


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dla Uli Eskimo


Ocalała, warto poczekać do jesieni z niektórymi drzewkami bo czasem puszczają z drugiej miazgi

pigwą się co roku zachwycam


Dzięki, zbieram informacje a ta magnolia przecudna
W kamiennym kręgu od początku 22:18, 23 kwi 2024


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
W kamiennym kręgu od początku 22:17, 23 kwi 2024


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Ogród z koniczynką 22:16, 23 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
W nocy było -5

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies