Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogródkowe perypetie:) 22:53, 11 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Zmiana ogrodu

Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 22:51, 11 lip 2016


Dołączył: 05 cze 2016
Posty: 331
Do góry
Poniżej kilka zdjęć z mojej niedzielnej wizyty w arboretum w Wojsławicach. Generalnie stare odmiany mają się dobrze, nowe - cierpią mocno z powodu upałów (oczywiście mam na myśli h. ogrodowe).

Renate Steiniger


Nikko Blue


Nikko Blue


All Summer Beauty


Otaksa


Berliner Spree


Frau Mariko


Ogródkowe perypetie:) 22:49, 11 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



W oflisowym ogrodzie 22:49, 11 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
kamila66 napisał(a)



Kamilko, pięknie u Ciebie Rzeczka begoniowa fajnie kolor nadaje
Żurawki w kamykach fajnie wyglądają
Co to za różyczka?
W moim małym ogródeczku - Dorota 22:46, 11 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Katkak napisał(a)
Dorotko czy ta różana ostatnim zdjęciu to Nostalgia?


Ania już odpowiedziała. Mam 3 sztuki tak jakby Nostalgii, ale nazwy podczas zakupu nie było, więc tych swoich pewna nie jestem. Dla Ciebie widoki z Ani ogrodu.


Ogródkowe perypetie:) 22:45, 11 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Aguś moje dla Was w podzięce wróciłam od sadzenia i dzielenia.....a Ty już posadziłaś?
Jesteście wspaniałymi kompanami w podróży



Chwasty w trawniku 22:44, 11 lip 2016

Dołączył: 11 lip 2016
Posty: 1
Do góry
Witajcie,

Widzę, że dużo osób chce się podzielić swoim doświadczeniem w zwalczaniu tego chwasta. Chwastnica pojawiła się i u mnie w tym roku. Jedyny sposób żeby się go pozbyć to sposób "na kolana". Doczytałem też żeby nisko kosić i ograniczyć podlewanie. Tylko jak jeśli mamy upały? Jak jeszcze mogę uratować ten trawnik?





Pozdrawiam,
Ogród Małej Mi - sezon 2016 22:42, 11 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
I powiem, że fajnie, że miałaś gości, bo dzięki temu mamy inne, świeże, spontaniczne spojrzenie na ogród.

I widzę, że jest pięknie.

Ania, masz tego liliowca 'Salieri'? Jak on się zachowuje? Ładny i wigorny jest wciąż?


Aż musiałam popatrzeć w rozpiskę czy go mam i który to

Mam go... jest wigorny i kwitnie bez zarzutu Jeden z nielicznych... fotki nie mogę znaleźć Ciemny jest..

Poszłam przed chwilą podlać szklarnie..bo z braku czasu nawadnianie automatyczne nie podpięte .. już drugi rok A w ogrodzie pachnie liliami (chociaż słabe w tym roku to nawet nieliczne pachną).. aż miło



Ogród w Alei Lipowej... 22:41, 11 lip 2016


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry

nn okrywowa

Louis Odier


Moje małe wielkie marzenie 22:41, 11 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
anbu napisał(a)
Ali klonik naprawdę super
Ode mnie kwiotek na seteczkę





Anulka dziękuję, buziol
Ogród z rzeźbą 22:40, 11 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Rabat ci u mnie niewiele, ale zawsze jakieś fotki się znajdą. Kilka ujęć z tegorocznej tzw. roboczo rabaty bukowej, która cały czas czeka na uzupełnienie nasadzeń i pewnie przy okazji będzie jakieś przesadzanko.
Rozwijają się jeżówki Caribbean Green i jak na razie mnie nie zachwycają:




Znalazły tu też miejsce "na chwilę" jeżówki ubiegłoroczne. Miały to być Coconut Lime, ale nie są, przynajmniej ładnie się rozrosły:


I też inna ubiegłoroczna pomyłka zakupowa trafiła tu "na chwilę". Te są białe:

Ogród z uśmiechem 22:39, 11 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
jolanka napisał(a)
Dwie pienne Minerwy





Joluś, to te róże o których pisałam, byłam nimi zauroczona i ten boski zapach, za rok na pewno kupię sobie

Ogródek Iwony II 22:38, 11 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Red Baron w końcu zaczął być widoczny. A sadziłam po kilka źdźbeł w szpalerze
Niestety ML nie obudziły się po zimie i nie mam tła. Na ten moment posadziłam za plecami jeżówki i stipę. Ale kiepsko to widać...

Tu będzie murek, a na nim bluszcz się wepnie




Ogród Małej Mi - sezon 2016 22:37, 11 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Dziękuje... ale to zasługa fotografki Nie da się ukryć, że Abiko i Dorota robią piękne fotki... nawet zaglądam do nich..by obejrzeć swój ogród.. taki ładny jest

I obiecane dla Sylwii foto sprzed 8 lat.. a teraz dumamy co wyciąć a co zostawić.. klon srebrzysty najchętniej byśmy ciach ciach... robi się ciasno i tłoczno I pomyśleć, że kiedyś się pytałam w szkółkach czy to szybko rośnie..... i tylko takei kupowałam...... O ja głupia ..



Ta fotka jest jak red buul - dodaje skrzydeł
Ogród w Alei Lipowej... 22:37, 11 lip 2016


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry




Ogród Małej Mi - sezon 2016 22:33, 11 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kasiek napisał(a)
Musisz mi to robic na noc? Musisz ? No cudna jest...


Co cudne???? Jeżówka??? Dam ci siewek ile chcesz Olka, Malkul i inne dziewczyny zrobiły z moich siewek prawdziwe cuda.... też sobie je rozsadziłam.. odmianowe strajkują a te są niezawodne, a nawet jak wypadną to zaraz są nowe .. kwitną jako pierwsze.. ładne zimą .. i zimą siedzą na nich szczygły .. takie kolorowe cudne ptaki...

I jeżówki.. i coraz piękniej do września a nawet dłużej, a potem zaschnięte też ładne..





Ogród w Alei Lipowej... 22:33, 11 lip 2016


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry


James Galway


W cieniu - zacieniona 22:31, 11 lip 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
bogumila napisał(a)
...fotki dla Ani Tre...
Dzięki u mnie też w takim stadium i kalia i eukomis
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 22:30, 11 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Ja też deszcz przyjmę, ale dopiero jak wyjdę z ogrodu. Przez te opady to roboty się u mnie nazbierało, że hej!

Musowo rękawy zawinąć!

Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:30, 11 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies