Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Bawarka 20:45, 11 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Kasiek napisał(a)
Znalezione przy drodze...stary, bardzo stary budynek, nikt w nim nie mieszka i ...one..





To obok to drzwi normalnych rozmiarów??????

W cieniu - zacieniona 20:44, 11 lip 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Milka napisał(a)
U ciebie zawsze jakieś nieznane mi rośliny, egzotyka Białe złocienie piękne
Cleome mi nie wyszły, zjadło je coś, a patyki hortek ukozreniane jesienią mają szanse, o ile sie o nie odpowiedni zadba, moje upały wykończyły, pozdrawiam
...część cleome też u mnie wyschła...powodem są ślimaki,które obgryzają łodyżki.

Rozmawiałyśmy wiosną o mnożeniu skimmi przez odkłady.Po miesiącu pokazały się korzonki i wczoraj odsadziłam.Nie myślałam,ze ona taka pojętna i tak szybko pokaże na co ją stać.
W Kruklandii 20:43, 11 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Juzia napisał(a)

Ta najgorsza (Vanilka)





ja bym chyba przesadzila w dobra ziemie
W Kruklandii 20:40, 11 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
NO to takie mam hortki.....
Sorry za fotki, ale musiało mi coś nakropić na telefon Ciągle pada u mnie.

Vanilka i Limka

Liście takie drobne mają i chyba ciut za jasne?
A w ogóle to chyba źle je przycięłam
Taka ogrodniczka ze mnie...

Ta najgorsza (Vanilka)


Ta najzdrowiej wyglądająca (w cieniu non stop) Limka


A ta z kolei najbardziej zaawansowana Limka, najwięcej kwiatów ma a rośnie obok 7 innych wyglądających tak jak na pierwszych fotkach.



A to jeszcze pokażę patyk ukorzeniony w zeszłym roku:



I bądź tu mądry człowieku!
W cieniu - zacieniona 20:40, 11 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
bogumila napisał(a)
Siałaś w tym roku?

Poobiedni spacer po lesie...i...


juz ? trzeba sie wybrac
W cieniu - zacieniona 20:38, 11 lip 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
monteverde napisał(a)

Bogusiu mam siewki ożanki ale nie wiem czy zakwitnie jeszcze w tym roku u mnie też leje cały czas buziole
Siałaś w tym roku?

Poobiedni spacer po lesie...i...
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:38, 11 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Miło mi było poznać Ciebie i Twojego eMa, na pamiątke wklejam kilka zdjęć.

Bawarka 20:36, 11 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Znalezione przy drodze...stary, bardzo stary budynek, nikt w nim nie mieszka i ...one..




ogromniaste, cudownie piekne i takie zdrowe...


Jadac jakas malo uczeszczana droga, zauwazylam piekne roze...Przelamalam sie i podjechalam pod dom tam stojacy z zamiarem zapytania sie o nazwe roz. Odkrylam piekny ogrod, stare roze , cudowne hortensje i bardzo milego czlowieka...Starszego pana, ktory sam prowadzil ten ogrod...Dom na fotce powyzej, to dom jego dziecinstwa, teraz mieszka obok w nowym...ale ...wspomnienia pozostaly, dom rowniez...
Mialam zapytac sie tylko o nazwe roz, a spedzilam z tym czlowiekiem 3 godziny, chodzilismy od rozy do rozy, od rosliny do rosliny...rozmawiajac i milczac...
Wroce tam napewno, zostalam zaproszona na goraca czekolade i naleweczke z rozy
Wroce...bo nie w sposob zapomniec taki ogrod i takiego czlowieka...

Do raju daleko - u Ewy 20:31, 11 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20288
Do góry
AsiaK_Z napisał(a)
Kanciki jak żyleta super Kwiaty u Ciebie dobrze się czują i dlatego tak bujają
A jak ambrowce? Gumball-e u Ciebie?


Jedne bujają, inne nie przeżyły zimy Tak to jest w ogrodzie
Ambrowce pięknie się zagęszczają Jestem zadowolona Czekam na jesienne przebarwienia, ale spokojnie lato tez lubię

A! zapomniałam pokazać rabatę z tawułkami w tle

Moje małe wielkie marzenie 20:31, 11 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry
Ali klonik naprawdę super
Ode mnie kwiotek na seteczkę



Ogród z rzeźbą 20:24, 11 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Zana napisał(a)


I z oddali na rabacie:



Kocham Twój ogród!
Ranczo Edy 20:23, 11 lip 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Do góry
eda napisał(a)
Dla Was kochane stałe bywalczynie i nowe witam serdecznie



To dla mnie też!!
Ogród z rzeźbą 20:21, 11 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Zana napisał(a)
Juzia narecznica Crispa Cristata fou you:






No fajna
Tak między tawułkami by się nadawała chyba? Nie za wysoka będzie?
W moim małym ogródeczku - Dorota 20:15, 11 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
eee_taam napisał(a)
Dorotko znowu byłaś w raju latam po tych watkach i ogladam wasze wyjazdowe fotki z ogrody Ani ...kontempluje


Ogród Ani to zielona oaza, jak po przyjeździe do domu popatrzyłam na mój wyschnięty trawnik, ledwo zipiące rośliny i niebo nie zapowiadające ani kropli wody to straciłam wiarę, czy uda mi się uratować tę moją namiastkę ogrodu.




Ogród z łezką II 20:10, 11 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20288
Do góry
Kindzia napisał(a)




O, nie mogę, jakie cudowności! A ile pąków mają Będziesz miała co podziwiać przez cały urlop
Kasiu, fajnie, że udało Ci się dokupić trzecią donicę
Miłego urlopowania
W moim małym ogródeczku - Dorota 20:09, 11 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Milka napisał(a)
Ale super relacja, zaczynam oglądać foty...i myślę, no znam ten ogród....a to Ani, ma wyjątkowy ogród
Fajnie was wszystkich było widzieć



Nie wiem, czy jest na forum jakaś osoba, która nie zna tego ogrodu, ale co innego widzieć go na żywo, a co innego podglądać go na forum. Właśnie miałam tę przyjemność, że mogłam zobaczyć to ogrodnicze dzieło.



Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 20:08, 11 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Luteczka napisał(a)
Niedawno przeszła u nas burza i takie kulki spadły z nieba


Przecież ty jesteś całkiem blisko ode mnie a u mnie owszem popadało mocno ale tylko deszcz...gradu u nas nie było.
Ogród z rzeźbą 20:04, 11 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
W drodze na inny kwiatek:




Cel osiągnięty, jeszcze się zmieszczę



Czosnkowy wachlarzyk:

Tonący w bieli 20:03, 11 lip 2016

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Do góry
aniasmyk napisał(a)
Kochane jesteście :*

U mnie od rana praca wre
Poobcinałam truskawki, troche pusto się zrobiło




ooo to podpytam - co sie ucina jak i gdzie
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 20:01, 11 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Tu jeszcze takie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies