Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z rzeźbą 20:42, 08 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Jutro jadę znowu się utyrać, więc dzisiaj duuużo hostowej na weekend Wam zostawiam.

Bukiet kwiatów hosty Blue Bell:




To tu- to tam- łopatkę mam ! 20:41, 08 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
zoja napisał(a)


Marzy mi się taki widoczek w moim ogrodzie...
Pięknie u Ciebie


Zoja, to marzenie z pewnością spełnisz

Ogród do odświeżenia 20:35, 08 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Żółta NN i Candlelight po kilku kwiatkach czas na następne pąki (ciut wiotka, mam nadzieję , że to tak naz razie)


I towarzystwo dla żółtych...na razie skromne, czekam na rozrośnięcie i nowe egzemplarze


Ogródek warzywny na balkonie 20:35, 08 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Do góry


carex elata aurea -nowy nabytek



Rozpoznawanie chorób i szkodników 20:33, 08 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Mam posadzone przez dewelopera na terenie ogródka 3 graby.. 2 ładnie się zagescily a jeden jakiś taki się wydaje watly, liscie bardziej "jakby szeleszczace przy dotyku", bo chyba przesuszone. Teoretycznie mają te same warunki, ale może to jakies chorobsko?




Dla porownania drzewko rosnące ok 3m obok, kolor tez bardziej intensywny


Pszczelarnia 20:30, 08 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)


Bieżący widok:






Piękny ten bieżący widok, na tym zdjeciu róza wydaje sie dużo wieksza niz na poprzednich. Śliczna jest.
Mirkowy ogród (początki) 20:27, 08 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Aniu fajnie Cię widzieć ☺Różowa liatra wysiewałam nasionka k witła następnego roku. Z roku na rok kępa się powiększa .Biała liatra kupiłam karpy w B.i kwitła tego sameo roku.Liatra nie lubi wody jak ma mokro to wygniwają cebulki.Moja własciwie ma wody tyle co z nieba i rośnie na piaszczystej ziemi bo u mnie byle jak ziemia jak widać dobrze jej u mnie.
Działka prawie w Borach Tucholskich 20:26, 08 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Ania bardzo możliwe ze on ci to kupowałem w Bydgoszczy dwa wąskie spiralne
super chudzielec Zmatlik i drugi ciut szerszy (ten na foto) a w ofercie Uzdowski ma właśnie obydwa
za Joppi rośnie Inversa

tak wyglądał jak kupiłem go w 2011.............................................................................2016 po prawej
suche badyle i pare igiełek na czubku
Ogród do odświeżenia 20:26, 08 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Róża Mariatheresia od momentu jak zakwitła cały czas mnie zachwyca...jak na młódkę pięknie i długo kwitnie...ciut wiotkie pędy ma, ale obok bukszpan chyba się nie gniewa

i w towarzystwie jeżówek
Ogród do odświeżenia 20:24, 08 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Zakwitł mi powojnik (jakiś NN z marketu) przy New Dawn, na razie jednym kwiatem, ale już go lubię



obok znowu Louise Odier zaczyna ponownie kwitnąć...coś ją żre


Z południa Polski - ogród Marzeny 20:22, 08 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Do góry
Oto dowód, że coś jednak się dzieje:
Sosna - Pinus 20:18, 08 lip 2016

Dołączył: 08 lip 2016
Posty: 1
Do góry


Witam serdecznie!Mam problem z moimi sosenkami, moze ktos podpowie co robic...posadzone w ubieglym roku w sierpniu, wydawalo ze sie przyjęły.Nagle w kwietniu zaczely w 2 drzewkach zolknac igly, nie martwilo nas to, poniewaz przeczytalismy,ze to proces oczyszczania.z czasem zzolklo wszystkie 5 drzewek, nic nowego nie rosnie a suche igly odpadaja. Korzenie sa w porzadku, jedna wykopalismy zeby sprawdzic.Podlewanie tylko wieczorem i tylko dol. Zastosowalismy rozne nawozy a z drzewmi coraz gorzej.w tej chwili sa cale suche, bez igiel i nic nowego nie rosnie..co jeszcze mozna zrobic?

Ogród do odświeżenia 20:18, 08 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
gierczusia napisał(a)

Myślę, że gdziesik znajdziesz inspirację na towarzystwo różane.. a tradycyjna lawenda nie ??? u mnie w donicy tak jakoś wyszło i siedzę non stop i podziwiam
ale z tymi kolorami to masz rację , nieraz jest jakaś jazda dlatego wolę kupować z kwiatami rozwiniętymi..i dlatego nie kupiłam jeżówek jak było spotkanie w Pisarzowicach ..kwiatów nie było , to ja nie kupiła..teraz wszyscy maja jeżówki a jo ni mom
Ps..czasem trza się polenić ... nawet " łoookrutnie "
Ogród niech se powoła..najwyżej chrypki dostanie

Buziole


Elu lawenda u mnie w towarzystwie róż jest...przy zółtych rośnie i tam jest ok....mam też róże Alba Rose białą i ponieważ to okrywowa to leży na lawendzie i lawendy tam nie widać....róża jesienią idzie do eksmisji, lawenda też...rabata do przemiany, bo mam niekontrolowany bałagan

Róża z bliska śliczna, ale z daleka już nie



tutaj kilka tygodni temu jak się przyjrzeć to widać nawet lawendę

Anna i Ogród 20:14, 08 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Makao_J napisał(a)
Zakupiłam 3 szt



no piekne ! szczegolnie goethe

w lokalnej szkolce czy wysylkowo ?
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 20:12, 08 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
malkul napisał(a)




hmmm....miod czosnkowy brzmi zachecajaco ??
Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 20:10, 08 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
co najlepiej dziala na smutki ? zakupy oczywiscie

troche wstyd pokazywac taki perzownik w czesci uzytkowej ale trudno

czeresnia karlowa ...i pytanko, jak taką przycinac ? jest niska ale dosc rozlozysta




i malinotruskawka...skusil mnie taki wynalazek

Do raju daleko - u Ewy 20:09, 08 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20285
Do góry
Jutro wybieram się do Chwaszczyna Muszę jednak kupić tę białą hortensję - nie mogę przez nią spać Może ktoś jeszcze się wybiera, to się spotkamy. Będę pewnie około 11.00

Tyle pąków ma hortensja Yokudanka

Mirkowy ogród (początki) 19:40, 08 lip 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Mirka napisał(a)
Liatra różowa kiedyś wysiana dziś jest co dzielić.
Mirko a te "kiedyś" to dawno było? Ile trzeba czekać aż zakwitną? U mnie biała jakoś nie chciała rosnąć, chyba skuszę się na nią jeszcze raz.

Wiesz Mirko- jesteś specem od wysiewów i sadzonkowania.
Mirkowy ogród (początki) 19:36, 08 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
elka_ napisał(a)


Bardzo oryginalny niespotykany kolor tego rozchodnika, pierwszy raz widzę , zresztą tu na O wiele roślin pierwszy raz widzę

Piękne liatry i cała reszta.

Pozdrawiam
Elu witam Cię serdecznie

Rozchodnik nn jak zakwitnie może da sie rozpoznać
Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 19:33, 08 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
No właśnie Martuś z tym dotykaniem gdzieś wyczytałam, że nie lubię jak coś im w strefe komfortu wchodzi, ale z kolei często go widzę w inspiracjach w towarzystwie host, czosnku, czy właśnie traw.

Jazzy dla Ciebie wklejam fotki bez roślinek, żebyś mogła zaszaleć w Paincie



Rabatki obok domu mają iść tak jak tu widać:

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies