Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Księżycowy... 10:37, 07 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Wendy79 napisał(a)
AgataP z Gosią mnie skusiły, postanowiłam również u siebie przeprowadzić akcję: Odchwaścić graba. 2 metry przed metą poddałam się pogodzie, 3 tęcze w ciągu jednego dnia mówią za siebie.
Graby naprawdę mają się dobrze. Sadzone w czerwcu, aż dziw. Wyłapałam może 3 bez liściowych pączków na 70 sztuk.



No super, wyściółkuj sobie gazetami i skoszoną trawą, nie będzie CI tak zarastać... bo się zatyrasz w końcu
Tu ma być ogród :) 10:35, 07 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
lindsay80 napisał(a)


A tutaj zdjęcie obrazuje o co chodzi na przykładzie sadzonek żurawek.



dokładnie takie z piętka Magnolia mi jeżówki urwała jak byłam u niej ostatnio. ponoć przyjmuja się bezproblemowo
moge skopiowac do siebie twoje jeżówkowe wywody?

ps. jak mebelki?
Przerwa na kawę... 10:33, 07 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
inka74 napisał(a)
Prace z bluszczem skończone. Na koniec trochę ładniejszy widoczek niż to pobojowisko.

Co zabieram się za jakąś robotę to mnie deszcz wygania ;( plan na dziś zrealizowany w 1/3 wrr... Pogoda, myślałam że tylko w UK 3 razy w ciągu dnia może spaść deszcz.


Jak ładniutko Widać, że na deszcz się zanosi, u mnie tylko 14* dzisiaj
Ogródek Ewy 10:29, 07 lip 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
I zaczęło się.....Dotarła część materiału na budowę. Zapachy kwiatów wymieszały się z zapachem drewna.


Miejsko & sielsko 10:27, 07 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
ewakatowice napisał(a)


Moje wszystkie 4 sztuki cięłam dość mocno, na ok. 50 cm , plus wszystkie krzyżujące się pędy.
Zauważam, spóźniona była w stosunku do innych z mojego regionu o 2 tyg.
Dziś ma mnóstwo pąków, sztywno je trzyma i mimo dużych opadów jak i kwiaty są spore trzyma się prosto i nie pokłada.





Dziękuje serdecznie Jesli moja w tym roku osiągnie te 50 cm, to juz jej tak mocno nie ciachnę

Zdzierania darni nie zazdroszczę, ale nowa rabata bardzo ładna i warta trudu
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 10:24, 07 lip 2016
Do góry
Basilikum napisał(a)
Dalej nie mam czasu
ach

wczoraj bylismy wybierac plot, bedzie taki



a dzis mialam wolne i ualo mi sie troche posprzatac



płot będzie śliczny,piekne niebieskie mebelki,wspaniałe widoczki na wycieczce i wspaniała drużyna biegaczy
Dzisiaj staram się nadrabiać wątki Tych,którzy także do mnie zaglądają

Kompozycje w donicach masz piekne

Ja wczoraj tez miałam wolne dopołudnie ,rano ugotowałam obiad,troche ogarnęłam dom,bo padało więc w ogrodzie nie zdziałałam wiele,ale za to potem jak słoneczko wysszło miałam przed praca cudowne półtorej godziny dla siebie,które w ogrodzie na leżaczku leniwie spędziłam
Pozdrawiam
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 10:16, 07 lip 2016
Do góry
Agania napisał(a)




Ogród pomału eksponuje wrzosy


pieknie wrzosy wyglądają u Ciebie także i o tej porze roku
wijące sie ścieżki tworzą wspaniały klimat tajemniczosci

kańciki podziwiam nad moimi też w miare systematycznie staram się pracować
od dziś odwiedzam na O systematycznie tych,którzy też mi swego czasu wizyty składali




nie moge sie doczekać az one u Ciebie zakwitną

I u siebie stworzyłam mini wrzosowisko na skarpie przy tarasie,ale u Ciebie to bedzie widok zwielokrotniony

Pan Maluśkiewicz 10:16, 07 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Mixtoorka napisał(a)
Dziś w nocy była okropnie lało, wszystko przemoczone, Jude też

Jude ma gościa, ledwo go widać



Jude cudowna! A gość wpasował się kolorystycznie
Ogród Agduli 10:12, 07 lip 2016
Do góry
AGDULA napisał(a)
dalsze fotki majowo czerwcowe







powoli staram sie wygospodarowac czas,by wpaść ponownie do Tych,co kiedys i u mnie z wizyta byli

Oczko super,jest dośc duże,wiec spoko mogłabys wrzucic jakąś pompke z LM na przykład,żeby zrobić sobie taka tryskajaca fontannę,nie wiem,czy dobrze to nazywam

ja marze o czymś takim właśnie tryskajacym u mnie w przyszłosci
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 10:11, 07 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
polinka napisał(a)
Kilka dni afrykańskich upałów wymusiło na nas zakup czegoś co da cień w ogrodzie Kiedyś był plan na pergolę w tym miejscu ale w międzyczasie wymyśliliśmy miejsce na dużą altanę w drugiej części ogrodu i temat pergoli upadł
Najłatwiejszym u najszybszym sposobem na cień okazało się kupno parasola
Ale żeby parasol ustawić należy również kupić podstawę.
Po zobaczeniu cen za taki przedmiot swierdziliśmy, że to jawny rozbój w biały dzień i poszedł w ruch beton i spawarka



I podstawa gotowa


jesteście niesamowici! bardzo, bardzo, baaaaardzo motywujecie do kreatywności i pracy! super Poli pozdrowienie dla M i szacun
Pan Maluśkiewicz 10:10, 07 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
Mixtoorka napisał(a)
Dziś w nocy była okropnie lało, wszystko przemoczone, Jude też

Jude ma gościa, ledwo go widać



Panna Jude jest cudowna muszę ją mieć
Doświadczalnia bylinowo-różana 10:07, 07 lip 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Do góry
Anda napisał(a)
Moja ostatnia szałwia muszkatołowa, której nasionka dostałam od Gosi z Widokiem na Lanckoronę. Resztę zeżarły ślimaki


Chryzantemki Ci ładnie rosną A szałwię to chyba musisz otoczyć jakimś murem warownym Zdjęcia wszystkie pooglądałam, zachwycając się nimi i pięknym kwieciem, a różami w szczególności
Mój zielony świat 10:01, 07 lip 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Do góry
Justyna napisał(a)
Nepeta Purple Haze




Kocimiętka może fantastyczna, zachwyciła mnie w tamtym roku ale w tym u mnie porażka, na trzy kępy dwie ledwo odbiły, trzecia niezbyt ładnie kwitła. Przesadzam ją do całkowitego słońca, może tego jej brakuje by być tak ładną jak u Ciebie. Czy jeszcze kwitnie? Będziesz ją przycinać?
Fotki świetne, i rabaty, kawę powoli ciurkałam.
Piszesz o Zielonych Progach, może wiesz czy w Krakowie będą, mam listę gdzieś w zimie przygotowaną. Choć jedną roślinkę z listy od nich już kupiłam.
Ambrowiec amerykański - Liquidambar 09:59, 07 lip 2016


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Kamajla napisał(a)
mój Ci on



[


Kamajla, jak ci sie trzyma ambrowiec?Nie choruje, nie przemarza?
Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-) 09:56, 07 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
kasja83 napisał(a)
I dalej-wypełniający-wczoraj z eMem-dziś działał am z godzinę sama:


Dzieci zapędzone do pracy:

Efekt końcowy na wczoraj:

I na dziś:


ale tempo! chyba chcecie przed urlopem skończyć
brawo
a pomocnicy jacy kochani...
W kamiennym kręgu od początku 09:50, 07 lip 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry


Aneczko Buziam Cię Mocno Piękna ta Maria - muszą Ją mieć
Gożdzikowa - wiejski ogród 09:36, 07 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
gobasia napisał(a)
u mnie w nocy dolało ,teraz kropi od czas do czasu

powojniki kwitną ,róża wytrzymała deszcz ,czyli nastepny plus dla niej





powojnik piękny

róża skąpana w deszczu wygląda magicznie
Tu ma być ogród :) 09:34, 07 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
frezja napisał(a)
Mirela, piętka to mała kępka u podstawy rośliny z listkami..jakby taka sadzoneczka mini.


A tutaj zdjęcie obrazuje o co chodzi na przykładzie sadzonek żurawek.

Ogród przy lesie początek 2012/2013 09:21, 07 lip 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Do góry

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies