Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kiedyś będzie tu ogród 21:59, 14 kwi 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
anka_ napisał(a)





tu widać dłuższe grube badylki - te skróć w głąb.

Ten patyk który powyżej zaznaczyłaś na żółto skróć każdą gałązkę piętrowo. A jak nie rozumiesz to dzwoń
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 21:59, 14 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Staramy się, Violu! Coś trzeba robić poza ogrodem, żeby nie zwariować! A na pop;rawę pamięci to lepsze niż kolorowanki!

Ja własnie żezbiłam kwiata z atłasu,no co za durna baba ze mnie-kto to myślał robić kwiaty z atłasu gdy ma się ręce pocharatane od ziemi,ech ta moja bezmyślność
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:58, 14 kwi 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Jeszcze seler, brukselka, fasolka szparagowa,ogórki i pomidorki ))))))))
Grządki są już w gotowości


Mój 4 arowy azyl... 21:57, 14 kwi 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Różności:
Sangwinaria kwitnie krótko


To był ogromny trzmiel


Ciemiernik cuchnący jeszcze kwitnie


Miłek w tym roku skromny, chyba podmarzł, albo się wyrodził


Ja i mój ogródek, a może ogród 21:57, 14 kwi 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
Dominika11 napisał(a)
i troszkę kwiatuszkowo




Przyszłam oblookac no śliczna sasanka pozdrawiam i życzę miłego ,słonecznego weekendu.
Ogródek Iwony II 21:54, 14 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Iwk4 napisał(a)




To chyba jest jedna z przyczyn. Lepiej czasem zapomnieć o niej.
Mirelko, czy ją wystawiasz, czy masz w domu? Może za suche powietrze w domu, a potem szok na zewnątrz? To przejściowy problem. Za chwilę wysadzisz i będzie ok .
Ja wczoraj dopiero popikowałam, bo pierwsza mi padła. Miałam mało nasionek już.
Wyszło mi 15 sadzonek. Mało.

Ale Ewa777 zrobiła mi sadzonki ze swojej stipy. Tylko odebrać muszę

Iwona Twoja stipa ładniejsza niz moja siana w styczniu..chyba przestanę ją tak podlewać jak piszecie
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 21:54, 14 kwi 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
malkul napisał(a)
wczoraj






Ja cie nie moge jaki trawnik ,chodnik cudo!
W ogródku Iwony 21:54, 14 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Do góry
Żonkile - pomieszane odmiany.




Czosnki i tulipany w blokach startowych.


Kiedyś będzie tu ogród 21:52, 14 kwi 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Iwonko z wysokości mam go ciachnąć jak żółta linia?Dobrze zrozumiałam?



Czy jeszcze niżej?
Co z tym ogródeczkiem począć 21:52, 14 kwi 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Na początek troszkę mojej wiosny

Ogród tworzony z pasją 21:49, 14 kwi 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
Karol99 napisał(a)


Tak miskanty i rozplenice powoli startują

u mnie tez tak wygładaja jak ledwo zywe
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 21:48, 14 kwi 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry


W ogródku Iwony 21:48, 14 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Do góry
W deszczu ładnie wygląda przywrotnik.


Kaczeńce nad oczkiem zaczynają kwitnąć.


Dzisiaj przyjrzałam się bergenii


i dostrzegłam spore już pąki.
Hirutkowy raj:)) 21:48, 14 kwi 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 21:46, 14 kwi 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Dziękuje Anuś, za chwilę łóżeczko! Spokojnych snów!

wzajemnie
dla mnie to jeszcze młoda godzina
a czasem nie na temat ... 21:44, 14 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Do góry
no i takie tam

poletko iryskow rośnie u mnie tylko poletka poletka takie, srakie... ale przy większym ogrodzie trudno nie sadzić roślin w większych skupiskach - inaczej zginą

tu przedstawiciel



a tu zwykła pęchęrznica ale pomyślałam że tak łądnie kontrastuje z grafitem że strzelę fotkę





Cedr atlaski - Cedrus atlantica 21:44, 14 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
mój pendula był w gruncie przemarzł całkowicie i na wiosnę wykopałem do donicy 2 lata w donicy był chowany na zimę teraz na jesień 2015 stwierdziłem że nie ma sensu ciągnąć go i poszedł do gruntu przy rododendronach i o dziwo żyje foto z 13.04.2016. mam go 4 sezon u siebie.

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:42, 14 kwi 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
żurawkowe kolorki dziś

W ogródku Iwony 21:42, 14 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Do góry
omelka1 napisał(a)
Kolorowo już u ciebie.O zawilcach muszę pomyśleć.Z hiacyntami robię tak samo.



Omelko, kolorów przybywa, ale pogoda fatalna, znów dzisiaj lało i zimno, nie ma kiedy wyjść popracować. Wyskoczyłam jedynie zrobić parę zdjęć i znów deszcz mnie przegnał do domu.

A to co aktualnie kwitnie.
Śliwa wiśniowa.


Forsycja odm. Fiesta - później ma zielono-żółte liście.


Zeszłoroczny nabytek - klon Sangokaku puszcza listki.


Pierwsze tulipki.
W moim małym ogródeczku - Dorota 21:40, 14 kwi 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Nallar napisał(a)

Oj....
Jak mogą nie widzieć, przecież to miejsce wygląda teraz zupełnie inaczej.
Ważne że zmiany które wprowadzasz cieszą i podobają się Tobie.
A może zaproś kilka osób do swojego ogrodu, niech domownicy posłuchają co inni mają do powiedzenia na temat wyglądu Twojego ogrodu i pracy jaką w niego wkładasz, może to otworzy im oczy.
Mnie Twoje zielone królestwo podoba się bardzo i chętnie do niego zaglądam.


Ewo jak ktoś mówi do mojego ema, że mamy ładny ogródek, to on tylko odpowiada "tak mówią" jemu jest obojętne, równie dobrze mógłby być tylko trawnik. Chyba najlepiej byłoby gdyby był tylko trawnik. Syn mi pomaga w przekopaniu większych egzemplarzy, przeniesie kompost, ale nie wciąga go to wcale. Ogródek jest moją odskocznią od umysłowej pracy, mimo, że czasem czuję się bardzo sponiewierana przez ten bliski kontakt z przyrodą to zawsze chętnie w nim pracuję i cieszę się efektami mojej pracy. W moich świerkach jest mnóstwo ptaków dają przecudne koncerty, przyjemnie jest posiedzieć w altanie i widzieć jak mój ogródek kipi od różnorakiego kwiecia.

Dla Ciebie tulipanki z innego zakątka - obok wejścia do domu.


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies