Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogródek nad jeziorem 16:42, 11 kwi 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Do góry
ogólne widoczki jeszcze troszkę i będzie więcej kolorów



Ogródek nad jeziorem 16:38, 11 kwi 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Do góry
Niezapominajka i hiacynt w listkach floksa



Fiołek i lawenda czeka na posadzenie, muszę dokupić dużo...

Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:38, 11 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Katkak napisał(a)
Sylwuś tak wyglądają Limki dla Ciebie. Póki co tyle. Na te w ogrodzie czekam jeszcze niepewna co poczną, a na te z odkładów trzeba poczekać jeszcze kilka m-cy żeby ładnie się ukorzeniły.

Śliczne sadzoneczki, myślę nad miejscem dla nich, żeby dobrze miały
Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:34, 11 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Sylwuś tak wyglądają Limki dla Ciebie. Póki co tyle. Na te w ogrodzie czekam jeszcze niepewna co poczną, a na te z odkładów trzeba poczekać jeszcze kilka m-cy żeby ładnie się ukorzeniły.
Małymi kroczkami do celu... 16:32, 11 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Mam!! Mam!!! W końcu udało mi się kupić!! . Zastanawiam się tylko czy siac do doniczki, czy od razu na miejsce stałe??



Ogródek nad jeziorem 16:31, 11 kwi 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Do góry
Barwinek i RH cunningham's white



Piwonia, tulipki i czosnki

Moja bajka 16:26, 11 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
A to moja stipa, obraz nędzy i rozpaczy. Pikowana dobry m-c twmu wygląda tak . Nie wiem co zrobiłam źle . A już się przyzwyczaiłam do myśli o falujących łanach stipy na rabatach, ale nic raczej z tego nie będzie.
Ogródek nad jeziorem 16:24, 11 kwi 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Do góry
ostatnie foteczki

Trzmielina ma nowe przyrosty, liliowiec jeszcze mały


Tulipan i hiacynt
Moja bajka 16:23, 11 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Sieka ciemiernika od Małej Mi. Ślicznie urósł

To są chyba siewki kocimiętki. Jeszcze niczego prawie nie plewię, żeby czegoś fajnego nie wywalić

a to nie wiem co

Takie super słoje dostałam od teścia . Włożę do nich duże świece i będą ogrodowe lampiony
Moja bajka 16:11, 11 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

posadziłam groszek pachnący. Postaram się żeby tej folii nie było widać. Malutka hortka Bobo.
Moja bajka 15:53, 11 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

cudownie świeża i soczysta zieleń ciemierników. Nie sposób ich nie kochać

pod sosnami paprocie już takie

kalina koralowa Roseum
Ogród Ani :) 15:53, 11 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
takie coś mi wyszło. tam na gorze dwie wersje
Gożdzikowa - wiejski ogród 15:49, 11 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Izuniu.Moim wiosennym kwiatkom ,to zaszkodził śnieg marcowy poprzymarzaly listki ,a nawet i pąki ...a teraz cały czas zimno i sucho

Buszując w zbożu i kukurydzy:) 15:44, 11 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
A teraz prośba o identyfikacje...
Mam taką kępkę byliny, z tego co pamiętam to floksy

Na rabacie mam też kilka takich siewek. Czy to to samo?



Cos takiego mi wypatrzyłam... Co to może być? Bardziej jak krzew lub drzewo


Buszując w zbożu i kukurydzy:) 15:40, 11 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
Konieczki napisał(a)
U Agi z Pszenicznej wyczytałam, ze Twoja starsza latorośl starsz od mojej o rok, a młodszy w tym samym wieku co moja.



No widzisz. Szkoda, że wtedy nie dojechałaś na to spotkanie

Moje niektóre czosnki mają już kwiaty


Coś takiego nasiało mi się od sąsiadki


Znalazłam dziś pierwsze siewki werbeny, oczywiście nie tam gdzie trzeba tylko przy różach, ale będę przesadzać. Na tej rabacie gdzie rosła, pewnie nic nie skiełkuje, bo rewolucje tam zrobiłam i wszystko przekopałam - a już rok temu obiecywałam sobie, że nie będę ciągle przesadzać

Działka prawie w Borach Tucholskich 15:39, 11 kwi 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Iza - magnolia cudo !!!!! i cała reszta też

magnolia Butterfilies -szykuje się pierwsze kwitnienie widać już że żółta czekałem 3 lata(może 4)
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 15:39, 11 kwi 2016

Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 30
Do góry
Gunnera - parzeplin 15:39, 11 kwi 2016


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 179
Do góry
Blisko 140 cm. Oby nie było przymrozków. A jak Wasze podopieczne. Pochwalcie się.
Z Pszenicznej ... 15:37, 11 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Dziś prac ogrodowych nie było, praca zawodowa no i objechaliśmy z mężem skład stali, sklep "żelazny" i skład kruszyw. Stal prawie wybrana, elementy do zadaszenia tarasu już chyba też, a kruszywo obojgu spodobało się to samo więc klamka zapadła. 90 zł/tona + transport, na początek zamówimy 10 ton, w razie czego domówimy koleją partię. Miał być żwir, ale po "wydeptaniu" kilku rodzaju kruszyw stanęło na takim.
W rzeczywistości wygląda jak potłuczone otoczaki, kolory różne od różu, szarego po ciemny grafit.

Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 15:37, 11 kwi 2016

Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 30
Do góry
bold text


A to jest druga rabaty na lewo od domu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies