Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moja bajka 15:23, 11 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Ciemiernik cuchnący od Małej Mi ma się doskonale i ślicznie rośnie . obiela za chwilkę zakwitnie

jarząb Flanrock
Droga do spełnienia 15:21, 11 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry
juzia mówi odwrotnie, może i lepiej miałam taki zamysł

Moja bajka 15:13, 11 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

siewki ciemierników
Droga do spełnienia 15:13, 11 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry
całkowicie zlikwidowana rabata pod pergolą, ewentualnie kawałek zostawiony przy chodniku, pergola i tak stoi na środku, tak od czapy. Planuj tak jak by nie było pergoli, i tak wcześniej czy później ją przeniesiesz
Moja bajka 15:06, 11 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Lubię to delikatne kwitnienie klona

żółta magnolia powoli zaczyna
Eksperymentarium 15:06, 11 kwi 2016


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Do góry
Coś nie tak z rododendronem. Kolor za jasny i trochę zwijaja się liście. Czymś podsypać?
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 15:04, 11 kwi 2016

Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 30
Do góry
Eksperymentarium 15:03, 11 kwi 2016


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Do góry
Droga do spełnienia 15:02, 11 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
hę?
Eksperymentarium 15:01, 11 kwi 2016


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Do góry
Zielone cztery kąty 14:59, 11 kwi 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 116
Do góry
Zaczynam zmiany w przedogródku, wygląda tak
Eksperymentarium 14:58, 11 kwi 2016


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Do góry
Jak bez rękawic bawi się człowiek różami to potem wygląda. ...
Kiedyś będzie tu ogród 14:55, 11 kwi 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
anbu napisał(a)
Ja zawsze twierdziłam, że czekolada jest warzywem Pfff też mi odkrycie
Aniu

lojalna_ napisał(a)
Niezle teksty tu macie az skupić sie na rabacie nie potrafie ale raz juz z murka mur zrobiłam to moze wystarczy
Ale Jolu u mnie i murki i mury... A ten maluszek rzeczywiście jak potwór wyszedł na zdjęciu.
Moja bajka 14:47, 11 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Deszczowo, ale pogoda idealna na sadzenie i przesadzanie. A dziś posadziłam kilkanaście paproci od teścia

Będą rosnąć za klonem samosiejką o hortensjami ogrodowymi. Tam jest dość cieniście, więc dla paproci jak znalazł. Między paprociami chciałabym jeszcze posadzić naparstnice . Tu jeszcze przed sadzeniem
a tu po posadzeniu
między hortkami podzielona tawułka . To tą podzieliłam

Małymi kroczkami do celu... 14:44, 11 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Do góry
paulina_ns napisał(a)
Popikowałam koleją stipe ok 60 sadzonek się uzbieralo, kupiłam specjalnie do niej ziemię do siewek, mam nadzieję,że będzie w niej rosła zdrowo. Zostało mi jeszcze do pikowania ok 300 sadzonek muszę dokupić jeszcze wielodoniczki. Część stipy widziałam,że trochę opadła, część trzyma się ładnie na baczność także mam nadzieję,że chociac z 20 przeżyje



Co ile ja tak podlewać,żeby nie przelać?? Co 2 dni wystarczy?


chetnie odkupie ja zostanie
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;) 14:44, 11 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
beata_m napisał(a)


na reszte zabrakło dnia, sił i pogody



Fajnie się zapowiada
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 14:40, 11 kwi 2016

Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 30
Do góry
Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie? 14:34, 11 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Do góry
Co o tym myślicie?
Leszczyna..jak się jej pozbyć? 14:17, 11 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Do góry
Widzę, ze Hania i Danusia nie lubią leszczyny
Ja myślę o pasie leszczyny w takim miejscu, jak na załączonym zdjęciu, bok działki 40 metrów od strony rowu, posadzić coś trzeba, bo ogrodzenie i rów to może być za mało, żeby zniechęcić jelenie do odwiedzin,żadne owocowe nie wchodzą w grę, bo będą kusiły zwierzaki, z resztą z drugiego boku mamy stary sad, więc i tak zwierzyna przychodzi a my musimy z każdej strony posadzić coś szybko rosnącego i nie atrakcyjnego dla saren, jeleni i dzików, żeby móc na działce uprawiać warzywa, posadzić drzewka owocowe.
Ogród z pergolą 13:58, 11 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
piekna dzisiaj pogoda, wytyczyłam rabatę grujecznikową.

paletę kory zamówiłam to wkońcu wysypiemy pod tujami i porzadek zrobię.
narazie nie bedę zdejmowac całej darni tylko pod drzewa a reszte sukcesywnie przy sadzeniu kolejnych gatunków.
moj trawnik woła o pomste do nieba! sadzony w sierniu, moge już na chwasty coś zapodać?
zauwazylam pod szmata z tujami że mam nornicę, ma tam spokoj to szaleje. powinnam sie bać?ona tylko wizualnie niszczy ogród czy moze mi rosliny podjeść?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies