Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku 21:32, 08 kwi 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Do góry
Czosnki Krzysztofy - całkiem już spore liście



Schuberty też

Ukojenie 21:29, 08 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Dziś 18 -21.00
wysypałam 3 worki kory i 1,5 worka ziemi.
Posadziłam 36 bukszpaników:





Zadowolona jestem
W zielonej aptece 21:29, 08 kwi 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
to zdjęcie to dowód na to, że przeciwieństwa jednak się przyciągają. Rh i ciemierniki- niby tak odmiennych warunków potrzebują a jednak tu rosną razem i sa w świetnej kondycji.
Ogród Agduli 21:28, 08 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Oczko już na fotce, postęp jest wow

masz dużo miejsca, możesz jeszcze bardziej wypłaszczyć brzegi, u mnie są prawie pionowe, bo miały być ryby i lilie więc głębokość była najważniejsza...już ładnie wygląda i ma idealny kształt...trzymam kciuki
Działka wkoło Lubczyka :) 21:28, 08 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Do góry
Dziś te czerwone tulipki wyglądały tak

Te zaczynają

Te jeszcze troszkę

Brzoskwinia ufo

W cieniu - zacieniona 21:27, 08 kwi 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Clematis na pniu...w głębi widok na jezioro...
Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku 21:26, 08 kwi 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Do góry
Niepokoję się o te turzyce, w ubiegłym roku o wiele ładniej przezimowały, w tym całe uschły, tylko na kilku źdźbłach przebija zieleń. Nic ze srodka młodego nie wychodzi więc chyba nie żyje.



Za to Red Baron startuje jako pierwszy



I szałwia wreszcie daje nadzieję



cały czas się zastanawiam dlaczego kostrzewy tak różnie przetrwały zimę. Czyżby te liche dlatego, ze w sezonie mniej wody dostawały ?

Choroby i szkodniki bukszpanów, bukszpan - Buxus 21:26, 08 kwi 2016

Dołączył: 08 kwi 2016
Posty: 3
Do góry


w kokonie jest takie cos zolte czy w pomarańcz wchodzące to cos po prawej na zdjeciu
Marzylam o obwodkach bukszpanowych ale chyba mi się odechciewa
Kwiatowy ogródek Monteverde 21:24, 08 kwi 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Magnolia dzisiaj
W zielonej aptece 21:24, 08 kwi 2016


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1374
Do góry
Zaintrygowała mnie podpora na wiciokrzewy
domki owadzie to właściwie odgrzewany kotlet, ale co wisi na drzewie?
spaceruję
ścieżkami, ścieżeczkami
W cieniu - zacieniona 21:22, 08 kwi 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Cytryniec chiński...zrobiłam mu w ub.roku podpórki...czy w tym roku zaowocuje?Kwitł już w ub.roku,ale zrzucił zalążki....
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:22, 08 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
i moja kruszyna już się budzi
Ranczo Edy 21:21, 08 kwi 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Dziś robale znalazłam w korzeniu rozchodnika i już wiem czemu grab to grab



grab to dla tego że trzeba go czesać grabiami bo liści nie chce oddać i straszy





Choroby i szkodniki bukszpanów, bukszpan - Buxus 21:20, 08 kwi 2016

Dołączył: 08 kwi 2016
Posty: 3
Do góry


Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow jestem tu nowa,szukam wszędzie info i nie mogę dojść na co pochorowaly mi się piękne kule.Znalazlam w nich kokony w jednym byl ususzony juz chyba motyl w innym taka jakby duza gąsienica ale czarna a w tych dzisiejszych jakies dziwne cos pomaranczowe zalamana jestem bo nie wiem czy to czasem nie ta dziwna gąsienica co to z Azji przyszla oblepione to w liście ze nie widac wcale czytałam tu troche i spryskalam Bayer ale nie wiem czy to to.Prosze o interpretacje jesli ktos wie co to jest.Dzieki wielkie.
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 21:20, 08 kwi 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Basilikum napisał(a)
u mnie dzis na obiad nalesnik z piekarnika



Apetycznie wygląda a smaczny? pozdrówka
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:19, 08 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry

tymi się napawam


Moja bajka 21:16, 08 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Takie porównanko:
rok 2013

i z dnia dzisiejszego

Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:15, 08 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
tu widać jaka u mnie stromizna

głóg za moment zakwitnie

Kasiu on idealny dla Ciebie bo ślicznie kwitnie, a bardzo wolno rośnie


tawuły już w listkach
W zielonej aptece 21:15, 08 kwi 2016


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1374
Do góry
Wszędzie niespodzianki, których właściwie nie zauważamy w pełni sezonu
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 21:12, 08 kwi 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Teraz herbatka, i trochę poleżeć wypada, kości rozprostować!
Bawarka szaleje w ogrodzie u niej już róże i mszyce!
Edytka też ogrodowo działa, to samo Viola! Izunia praca -domek- przepióreczki i też ogródek! Czyli normalka!

Miłego popołudnia!

Powojniki moje dwa ruszyły, i jeżeli mrozowych przygód nie będzie, zakwitną niebawem.



Przed Hanusią nic się nie ukryje
To szalałaś znów pewnie nogi wyciągnięte do góry i relaks na maksa ?
a u mnie nowa srebrna furta taką będziesz do mnie wchodzić raczkami żona uwita alem dumna Buziolki i miłego odpoczynku

na chodnik i do mnie


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies