Znowu na wsi
20:36, 04 kwi 2016
Hania poprawnie rozszyfrowała, ten niebieski kwiatek to zawilec grecki (anemone blanda). Te akurat kupiłam "gotowe" już kwitnące. Sadziłam też jesienią ale z torebki bodajże kilkunastu cebulek wyszły tylko dwa. Cebulki albo kłącza są bardzo małe i pomarszczone. Nie mogłam ustalić gdzie mają górę gdzie dół
, pewnie pomyliłam bieguny i stąd taki "szałowy" efekt. Aha, przed sadzeniem się je moczy.
Z groszkiem może jeszcze raz spróbuję, ale będę sadzić do dużej donicy lub do gruntu. Zależy gdzie znajdę mu miejsce.
Na koniec kilka aktualnych zdjęć (tym razem udało się wgrać).
Z groszkiem może jeszcze raz spróbuję, ale będę sadzić do dużej donicy lub do gruntu. Zależy gdzie znajdę mu miejsce.
Na koniec kilka aktualnych zdjęć (tym razem udało się wgrać).