Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Urodzinowe zyczenia dla Danusi 21:47, 03 kwi 2016


Dołączył: 08 sty 2012
Posty: 144
Do góry
Spełnienia marzeń i pragnień Danusiu. Wszystkiego, wszystkiego najlepszego. I ja dziękuję za Ogrodowisko.
Urodzinowe zyczenia dla Danusi 21:45, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
Danusiu najszczersze i najgorętsze życzenia spełnienia marzeń i wielu, wielu ogrodów do podziwiania
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:45, 03 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Luki napisał(a)
Z jaką dokładnością i skupieniem wpatrywałbym się w zdjęcia i tak dalej nie ogarniam gdzie co i jak w Twoim ogrodzie co najlepsze bardzo lubię taką nieoczywistość
Pozdrawiam wiosennie.

Taką właśnie nieoczywistość tworzę, rozbudzając wyobraźnię, fotografie mi to ułatwiają, ale poznasz jak do mnie przyjedziesz, planuj początek lipca...zapraszam


może z projektem ogrodu pomożesz
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:41, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
bardzo mi się podoba , ale mimo tego , że bardzo osłonięte miejsce i okryta to co gdzieś wystawało jednak umarzło więc jakiegoś długiego życia nie wróżę, pewnie do momentu , aż okrywanie będzie już niemożliwe ze względu na wielkość
ale jest ślicznotką na razie


peonię dzisiaj odkryłam

a tam 4 pąki - pierwsze kwitnienie będzie
Asi ogródek pod świerkami 21:39, 03 kwi 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Do góry
ana_art napisał(a)

zdecydowanie, na początku nie będzie piękny, będzie miał wystające grube gałęzie, ale zarosnie. Ja staje za bukszpanem biorę doże nożuyce i tnę od góry w dół, kierując nożyce pod kątem. Tnę, odchodzę, sprawdzam, wracam i dalej tnę i tak sobie chodzę dookoła. Inaczej nie jestem wstanie wytłumaczyć. Najgorzej zacząć, możesz też przyłożyć cienki kijek zeby uformować, ale na początku musisz ściąć te czapę po bokach, dół ewentualnie możesz podsadzić małymi sadzonkami by uzupełnić ewentualne luki. Miałam kiedyś takie 2 cudaki, teraz to ładne gęściutkie stożki.


Dziękuję Aneta. Najgorzej się boje własnie tych luk i grubych gałęzi wystających, że będzie wyglądał jak straszydło ale nic do stracenia nie mam bo teraz też wygląda okropnie.
Urodzinowe zyczenia dla Danusi 21:38, 03 kwi 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Wszystkiego co najlepsze!

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:38, 03 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
ana_art napisał(a)
mówiąć o przymrożonych białych końcówkach mówiłam o czymś takim:



Nooo. Tutaj potrzeba była jak najbardziej, dobrze zrobiłaś.
Urodzinowe zyczenia dla Danusi 21:37, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
W imieniu wszystkich zielono zakręconych dziękuję, Danusiu, za Twoje wrażliwe serce i życzę wielu lat z takim uśmiechem i w zdrowiu nieustającym.

Malutki pod lasem 21:37, 03 kwi 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12226
Do góry
Rzodkiewka?


Tu chciałam złapać berberysy, a najładniej wyszła bergenia

Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 21:36, 03 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
polinka napisał(a)
Nareszcie i wiosnę u mnie widać

Krokusów szt. 8 Wiem, wiem...zaszalałam





Hiacyntowo



Na narcyzy trzeba poczekać jeszcze kilka dni. RB startuje




nie ważna ilość ale jakość, jest kolorek w ogrodzie, jest moc
a miskanty śpią pewnie jeszcze?
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:35, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry

mirabelka kwitnie pełną parą teraz cudna tylko potem w płatkach cała kora

młodzi się wybawili, a eM tak przyszalał z ogniskiem , że nie wiem czy nie opalił pączków na akebi

kunigamia na chwilkę odkryta, zimę zniosła bardzo ładnie, ale jeszcze dostała lżejsze okrycie
Malutki pod lasem 21:33, 03 kwi 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12226
Do góry
Wiosna
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem 21:29, 03 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Do góry
Piwonie szaleją, a ja oszaleję przy przymrozkach..

Rhododendron, Azalia i inne wrzosowate 21:29, 03 kwi 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 194
Do góry
Mysle o radykalnym cieciu niektórych okazów. .. kiedy i jak je wykonać. Czy w tych zamieszczonych na zdjęciach powyżej usunac paki liści aby sie lepiej rozkrzewily? Czy moge teraz sciac prawie przy ziemi te ze zdjęć poniżej? Coz począć?
Ogród z uśmiechem 21:28, 03 kwi 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Czy coś takiego mogłoby być? Dwa drzewka szczepione- to po prawej źle narysowane - robiłam po raz pierwszy - powinno być przesunięte bardziej na prawo. Po bokach cisy - mam fajne hili., Pod spodem - obwódka wykończona kulami z bukszpana, dosadzone między jeszcze dwie kulki, pomiędzy nimi coś bardziej żółtego (trzmielina albo runianka i wyższe fioletowe (różowe) byliny. Poprawcie coś

Rhododendron, Azalia i inne wrzosowate 21:25, 03 kwi 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 194
Do góry

Witam dostalam za grosze w szkolce 13 szt marnych rododendronow które maja nieciekawy pokroj i sa w slabek kondycji. Licze ze posadzenie je w grupie w cieniu i w torfie pomoze. Czy zastosowanic jakiś oprysk? Nawoz?
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:24, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
Kupiony też nowy hamak , ale ten nie będzie zamontowany na stałetylko okazyjnie do wypoczynku i na gości

wypróbowany dzisiaj przez młodzież egzamin zdał

i wczorajsza zmiana plastików na cegłę
jeszcze jutro trzeba skończyć

ale i tak od razu lepiej się prezentuje i podkreśla kolor liści
i wytyczone grządki w warzywniku, a jutro pierwsze sianie
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem 21:20, 03 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Do góry


Na pierwszym planie czosnki Purple Sensation, ten duży z tyłu Gladiator.
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:20, 03 kwi 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
cudne dni ostatnio były...takie dzisiejsze wspomnienia




Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:19, 03 kwi 2016


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Do góry
Madzenka napisał(a)
A tu siedzieliśmy pól dnia wąchając narcyzy i pozdrawiając przechodniów Niech te drzewa mają już liście...



Ściana wodna do czyszczenia karcherem... kiedy nie mam pojęcia...

Cudnie tak posiedzieć tylko głowa pewnie boli od kiwania przechodniom
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies